Jump to content

asffaf

Użytkownicy
 • Posts

  486
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by asffaf

 1. Pamięta ktoś, drogich forumowiczów jak długo będę jeszcze wychodzić aktualizację / łatki bezpieczeństwa dla X3 NFC? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka Pamięta ktoś, drogich forumowiczów jak długo będę jeszcze wychodzić aktualizację / łatki bezpieczeństwa dla X3 NFC? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 2. Jak działa 13 na x3 NFC? Można śmiało instalować? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 3. Proszę Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 4. Od biedy trzeba będzie kupić szkło od Redmi Note 9 pro.
 5. Pomaga podobno niektórym factory reset. To co zrobiło siaomi z tym telefonem to kryminał. Niech produkuje więcej telefonów.
 6. Czuję coraz większą niechęć do Xiaomi a jestem z nimi praktycznie nieprzerwanie od 2014 r. Co tydzień nowy telefon a aktualizację wypuszczane po łebkach. Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 7. Dobrze że się wstrzymałem z aktualizacją. Co Ci kitajce odwalili [emoji2357] Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 8. Ok, tak zrobię. Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 9. Cześć, w tym tygodniu przyszedł z ali Amazfit Bip . Wgrane orginalny mifit bez żadnej modyfikacji. Podczas przełączania ekranów pojawiają się co jakiś czas artefakty ? Najgorzej jest w zakładce stoper. Po kliknięciu ekran się zamraża. Film poniżej:
 10. Posiadam Redmi Note 5a lite z polskiej dystrybucji. ROM global. Problem jest z baterią. Sytuacja z dnia dzisiejszego. Telefon naładowany na 100 % sot 2 h. Wskaźnik baterii pokazuje poziom naładowania na ok 50- 60 % i urządzenie się wyłącza. Podłączam do ładowarki. Redmi po chwili startuje i pokazuje poziom baterii 1 %. Czyli telefon rozładowany na amen a wskaźnik przed wyłączeniem 5a wskazywał duży zapas. Pytanie czy można jakoś skalibrować wskaźnik baterii czy to usterka fizyczna. Nie mam ochoty przywracać go do ustawień fabrycznych :/ Aha, pierwszy raz miałem taką sytuację kilka dni temu. Jak wskaźnik baterii jest poniżej 60- 50 % telefon się rozładowuje.
 11. Dokładnie. Myślę że będzie to następny mój telefon jak cene będzie oscylować w przedziale 100 - 110 $ Więcej ten telefon nie jest wart.
 12. Bateria w RN4 ma ok 4000 mAh a w A1 ok 3000 mAh. Jest większa o 1/4. Więc czy wejdzie musisz odpowiedzieć sobie sam.
 13. Tak, na LTE 4 h spokojnie. Na Wifi ponad 5.
 14. Jak masz TWRP to wrzucasz plik ZIP na pamięć i instalujesz. Android 6.0. Nie ma nowszego oryginalnego.
 15. Ekran też będzie gorszy. Miałem kiedyś mi4 , żona ma 4x 3/32. Redmi szybciej działa od mi. 1gb robi różnicę. Bateria bajka w redmi. Wykonanie wcale nie gorsze tylko inne. Drewniane plecki robiły robotę. Ja bym celował jak już to w Redmi 5.
 16. Zapomniałem o Visie i strasznie żałuję plus że i tak na firmę wziąłem telefon. Co ciekawe telefon wydaję się rakietą gdyż przed 5a musiałem korzystać z Lumi 650. Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
 17. Posiadam od dwóch dni kupiony w Media-Expert za 349 zł. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony telefonem. Nie zdawałem sobie sprawy że będzie aż tak dobrze chodził . Największe wrażenie wywarł ekran. Nie czuję że rozdzielczość to tylko HD. Procesor ten sam co Redmi 4a. Wcześniej posiadałem MI 4. Inna klasa telefonu ale cena czyni cuda. Zapraszam do dyskusji. Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
 18. Jaka jest komenda w fastboot aby sformatować telefon. (Czarny ekran w telefonie).
 19. Najlepszy byłby do muzyki mi note pro ale to stary telefon.
 20. Sprzedać na części lub napisać do supportu xiaomi aby odpieli telefon od nieistniejącego konta.
 21. Zamieszalem. Dobrze by było mając mi 5x zamieniasz go na mi a1. Albo masz a1 i wygrywasz miui. Coś w stylu mi4 i Windows. Za 6 miesięcy na bank mi5x będzie w okolicach 150 $. Xiaomi strasznie leci w dół. A po drugie co takiego fajnego jest w czystym Androidzie? Bardziej cenię miui.
 22. Jeśli się uda zmienić MiA1 w pełnoprawnego mi5x i na odwrót to będą dwa telefony w cenie jednego. Myślę że kupię MiA1/mi5x jeśli będzie kosztował poniżej 140 $ bo więcej nie jest wart.
×
×
 • Create New...