luryxyt

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About luryxyt

 • Rank
  Nowy
 1. Witam. Ostatnio mam problem. Mój czytnik linii papilarnych wydaje się jakby nie był cały czas aktywny. Czasami po zablokowaniu telefonu, wybudzając go (przyciskiem home lub zasilania) i chcąc go nim odblokować nie reaguje, tak jakby nie działał. Po wpisaniu kodu, znowu działa. Czasami też w aplikacjach (mam włączoną obsługę jednym przyciskiem, czyli dotknięcie HOME przycisku cofa) przy dotknięciu go (bez kliku) nie reaguje (klik działa). Ktoś miał taki problem? Mam problem od jakoś tygodnia. Xiaomi Mi5 3/64 Muiu Polska, nie wiem przez to, że zwracam na to uwagę ale wydaje mi się że dzieje się tak coraz częściej. Wina softu czy przycisku? Jak przycisku ktoś wie ile zajmie naprawa na gwarancji? (kupiony na IBG)
 2. Klik cofa na pulpit a dotyk jedno do tyłu (tak jak przycisk wstecz). Nie wiem czy to wina przycisku czy softu.
 3. To źle zrozumiałem pojęcie aktywny, ale to nie zmienia problemu, ponieważ tak się dzieje po wybudzeniu go w momencie chęci odblokowania.
 4. Witam. Ostatnio mam problem. Mój czytnik linii papilarnych wydaje się jakby nie był cały czas aktywny. Czasami po zablokowaniu telefonu, wybudzając go i chcąc go nim odblokować nie reaguje, tak jakby nie działał. Po wpisaniu kodu, znowu działa. Czasami też w aplikacjach (mam włączoną obsługę jednym przyciskiem, czyli dotknięcie głównego przycisku cofa) przy dotknięciu go (bez kliku) nie reaguje. Ktoś miał taki problem? Mam go od jakoś tygodnia. Xiaomi Mi5 3/64 Muiu Polska.