Jump to content

Grumens

Użytkownicy
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Grumens

 1. Nie pomogło, dalej jest tak samo 🤨
 2. Mi 11 lite 5G. Po aktualizacji nie działa w ogóle Tapeta i personalizacja. Co robić?
 3. Nie działa autoryzacja odciskiem w sklonowanej aplikacji Alior Banku. W pierwszej instancji jest ok.
 4. Teraz zauważyłem, że nie działa youtube i bolt - brak dostępu do internetu. Filmy wyświetlane na innych stronach odtwarzają się ale bezpośrednio w aplikacji youtube nie. Wszystkie uprawnienia nadane. Na wifi działa, nie działa na danych mobilnych. Czyściłem cache, restartowałem telefon. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Płatności natomiast działają.
 5. Wgrałem na Mi 11 lite i system zabija mi WhatsApp, kłódka jest, oszczędzanie energii wyłączone, a i tak zabija. Co mogę z tym zrobić? Na szczęście w nowej wersji mogę już używać super tapet innych niż pierwsza. EDIT: System zabija wszystkie komunikatory, Messengera, GG i Whatsappa. Przy poprzedniej wersji było ok.
 6. Czy mając w tej chwili odblokowany bootloader i wgrany najnowszy miuipolska, mogę zainstalować global bez ryzyka zepsucia telefonu?
 7. Zainstalowałem najnowsze miuipolska ale z powodu kilku problemów chciałbym wrócić do global. Którą wersję mogę zainstalować, żeby się udało https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/renoir/ ?
 8. Od niedawna mam ten telefon od play. Wszystko było dobrze aż od dwóch dni zaczął się resetować system. Wydaje mi się, że zaczęło się od aktualizacji kilku aplikacji of Google. Najpierw myślałem, że to od Facebooka ale jednak resetuje się przy różnych aplikacjach albo nawet jak leży nieużywany. Czy można sprawdzić w logach albo w inny sposób co powoduje te resety? Wszystko mam odzyskane ze starego telefonu mi6. Nie chciał bym wracać do ustawień fabrycznych.
 9. Grumens

  Dialer

  Hej, czy można mieć muipolska i dialer Google?
 10. Chciałbym zlecić lokalnemu serwisowi, takiemu od naprawy wszystkich telefonów. Ten komplet, który wskazałeś jest niedostępny, ze wszystkich czarnych tylko ten http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6249 jest dostępny. No i nie wiem czy warto kupować.
 11. Trochę niekumaty jestem, czy ten ekran będzie dobry?: http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6249
 12. Micenter nie ma, dragon-tt też nie. Sugerujesz, że wszystkie podróbki są nic nie warte?
 13. Witam, Rozbiłem ekran i chciałbym kupić jakiś zamienny. Polecacie coś z allegro? Oczywiście chciałbym jakiś najbardziej zbliżony do oryginału.
 14. U mnie wszystko ładnie działało, SafetyNet dla Mi5, nawet płaciłem przez AndroidPay i nagle przestało, wyskakuje błąd SafetyNet. Możliwe, że dlatego, że zainstalowałem moduł Dolby Atmos. EDIT: Zgadza się, odinstalowałem Atmos i SafetyNet działa. Czy można to jakoś pogodzić?
 15. Próbowałem zaktualizować rom do najnowszej wersji ale się nie udało. Przywróciłem system z backupu w TWRP i po przywróceniu nie działa WIFI. Co mogę zrobić, żeby zaczęło działać? Dane pakietowe działają, reszta na pierwszy rzut oka też, tylko to WIFI.
 16. Grumens

  MIUI 7.3.9

  Nie wiem czy ze mną coś nie tak, czy z moim telefonem mi5. Dopiero co telefon wrócił z serwisu, bo przy próbie instalacji lineageos straciłem ID urządzenia. Szybko wrócił naprawiony z miui 7.3.8. Dzisiaj chciałem wgrać 7.3.9 przez TWRP i po wczytaniu pliku, pasek doszedł do końca i wszystko stoi. Telefon nie uruchamia się ponownie. Jak uruchomiłem ręcznie to pokazuje się MI, na dole unlocked i nic się nie dzieje. Co robię nie tak?
 17. Dziękuję, tak właśnie zrobiłem i system się uruchomił Miałem jeszcze ROM ten sam w telefonie, który był wgrany wcześniej.
 18. No chyba nie, w pamięci są pliki. Aktualizowałem za pomocą Official TWRP App. Możliwe, że coś źle zrobiłem. Wybrałem nowy plik img z nowym TWRP, potem go załadowałem, wybrałem Flash to Recovery, potem kliknąłem jeszcze Flash to Boot, no i tak się stało, że nie działa system.
 19. Witam, Postanowiłem zaktualizować TWRP do najnoszej wersji. Po aktualizacji system nie uruchamia się, tylko za każdym razem TWRP. Jedyne co mogę to włączyć Fastboot. Gdy wybieram restart -> system to i tak uruchamia się TWRP. Proszę o pomoc jak uruchomić system.
 20. Już pisałem na forum ale nikt nie pomógł, próbuję wobec tego powtórnie. Przy wrzuceniu ciemnego motywu czcionka zaznaczonego tekstu pozostaje również ciemna i zlewa się z tłem. Czy jest sposób, żeby to zmienić? Bo bardzo chciałbym ciemny motyw ale w takiej sytuacji nie da się z żadnego korzystać.
 21. Hej, czy da się usunąć niebieskie znaczki na skrótach do kontaktów na pulpicie? Mam xmiui ale nie znajduję takiej opcji. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 22. Witam, Chciałbym mieć ciemny kolor dialera i sms. Niestety, jak wczytam odpowiedni motyw z ciemnym kolorem i próbuję np. znaleźć jakiś kontakt, to literki podświetlane na wyfiltrowanych kontaktach są koloru czarnego i zlewają się z tłem. Czy można zmienić ich kolor?
 23. W ustawieniach mam włączona opcję: Dioda ładowania - pulsowanie diody podczas ładowania. Gdzieś czytałem, że podczas ładowania powinna pulsować na różne kolory w zależności od stopnia naładowania baterii. Gdy się naładuje wtedy dioda powinna świecić na zielono. U mnie cały czas podczas ładowania jak i naładowania świeci na zielono.
×
×
 • Create New...