Jump to content

Grumens

Użytkownicy
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11 lite 5G

Grumens's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Nie pomogło, dalej jest tak samo 🤨
 2. Mi 11 lite 5G. Po aktualizacji nie działa w ogóle Tapeta i personalizacja. Co robić?
 3. Nie działa autoryzacja odciskiem w sklonowanej aplikacji Alior Banku. W pierwszej instancji jest ok.
 4. Teraz zauważyłem, że nie działa youtube i bolt - brak dostępu do internetu. Filmy wyświetlane na innych stronach odtwarzają się ale bezpośrednio w aplikacji youtube nie. Wszystkie uprawnienia nadane. Na wifi działa, nie działa na danych mobilnych. Czyściłem cache, restartowałem telefon. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Płatności natomiast działają.
 5. Wgrałem na Mi 11 lite i system zabija mi WhatsApp, kłódka jest, oszczędzanie energii wyłączone, a i tak zabija. Co mogę z tym zrobić? Na szczęście w nowej wersji mogę już używać super tapet innych niż pierwsza. EDIT: System zabija wszystkie komunikatory, Messengera, GG i Whatsappa. Przy poprzedniej wersji było ok.
 6. Czy mając w tej chwili odblokowany bootloader i wgrany najnowszy miuipolska, mogę zainstalować global bez ryzyka zepsucia telefonu?
 7. Zainstalowałem najnowsze miuipolska ale z powodu kilku problemów chciałbym wrócić do global. Którą wersję mogę zainstalować, żeby się udało https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/renoir/ ?
 8. Od niedawna mam ten telefon od play. Wszystko było dobrze aż od dwóch dni zaczął się resetować system. Wydaje mi się, że zaczęło się od aktualizacji kilku aplikacji of Google. Najpierw myślałem, że to od Facebooka ale jednak resetuje się przy różnych aplikacjach albo nawet jak leży nieużywany. Czy można sprawdzić w logach albo w inny sposób co powoduje te resety? Wszystko mam odzyskane ze starego telefonu mi6. Nie chciał bym wracać do ustawień fabrycznych.
 9. Grumens

  Dialer

  Hej, czy można mieć muipolska i dialer Google?
 10. Chciałbym zlecić lokalnemu serwisowi, takiemu od naprawy wszystkich telefonów. Ten komplet, który wskazałeś jest niedostępny, ze wszystkich czarnych tylko ten http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6249 jest dostępny. No i nie wiem czy warto kupować.
 11. Trochę niekumaty jestem, czy ten ekran będzie dobry?: http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6249
 12. Micenter nie ma, dragon-tt też nie. Sugerujesz, że wszystkie podróbki są nic nie warte?
 13. Witam, Rozbiłem ekran i chciałbym kupić jakiś zamienny. Polecacie coś z allegro? Oczywiście chciałbym jakiś najbardziej zbliżony do oryginału.
 14. U mnie wszystko ładnie działało, SafetyNet dla Mi5, nawet płaciłem przez AndroidPay i nagle przestało, wyskakuje błąd SafetyNet. Możliwe, że dlatego, że zainstalowałem moduł Dolby Atmos. EDIT: Zgadza się, odinstalowałem Atmos i SafetyNet działa. Czy można to jakoś pogodzić?
×
×
 • Create New...