Grumens

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Grumens

 • Rank
  Użytkownik
 1. Chciałbym zlecić lokalnemu serwisowi, takiemu od naprawy wszystkich telefonów. Ten komplet, który wskazałeś jest niedostępny, ze wszystkich czarnych tylko ten http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6249 jest dostępny. No i nie wiem czy warto kupować.
 2. Trochę niekumaty jestem, czy ten ekran będzie dobry?: http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6249
 3. Micenter nie ma, dragon-tt też nie. Sugerujesz, że wszystkie podróbki są nic nie warte?
 4. Witam, Rozbiłem ekran i chciałbym kupić jakiś zamienny. Polecacie coś z allegro? Oczywiście chciałbym jakiś najbardziej zbliżony do oryginału.
 5. U mnie wszystko ładnie działało, SafetyNet dla Mi5, nawet płaciłem przez AndroidPay i nagle przestało, wyskakuje błąd SafetyNet. Możliwe, że dlatego, że zainstalowałem moduł Dolby Atmos. EDIT: Zgadza się, odinstalowałem Atmos i SafetyNet działa. Czy można to jakoś pogodzić?
 6. Próbowałem zaktualizować rom do najnowszej wersji ale się nie udało. Przywróciłem system z backupu w TWRP i po przywróceniu nie działa WIFI. Co mogę zrobić, żeby zaczęło działać? Dane pakietowe działają, reszta na pierwszy rzut oka też, tylko to WIFI.
 7. Grumens

  MIUI 7.3.9

  Nie wiem czy ze mną coś nie tak, czy z moim telefonem mi5. Dopiero co telefon wrócił z serwisu, bo przy próbie instalacji lineageos straciłem ID urządzenia. Szybko wrócił naprawiony z miui 7.3.8. Dzisiaj chciałem wgrać 7.3.9 przez TWRP i po wczytaniu pliku, pasek doszedł do końca i wszystko stoi. Telefon nie uruchamia się ponownie. Jak uruchomiłem ręcznie to pokazuje się MI, na dole unlocked i nic się nie dzieje. Co robię nie tak?
 8. Dziękuję, tak właśnie zrobiłem i system się uruchomił Miałem jeszcze ROM ten sam w telefonie, który był wgrany wcześniej.
 9. No chyba nie, w pamięci są pliki. Aktualizowałem za pomocą Official TWRP App. Możliwe, że coś źle zrobiłem. Wybrałem nowy plik img z nowym TWRP, potem go załadowałem, wybrałem Flash to Recovery, potem kliknąłem jeszcze Flash to Boot, no i tak się stało, że nie działa system.
 10. Witam, Postanowiłem zaktualizować TWRP do najnoszej wersji. Po aktualizacji system nie uruchamia się, tylko za każdym razem TWRP. Jedyne co mogę to włączyć Fastboot. Gdy wybieram restart -> system to i tak uruchamia się TWRP. Proszę o pomoc jak uruchomić system.
 11. Grumens

  Crappalinks

  Witam, Nie działa mi Crappalinks, mam na Xposed xMiui i działa doskonale a Crappalinks nie. Co robić?
 12. Już pisałem na forum ale nikt nie pomógł, próbuję wobec tego powtórnie. Przy wrzuceniu ciemnego motywu czcionka zaznaczonego tekstu pozostaje również ciemna i zlewa się z tłem. Czy jest sposób, żeby to zmienić? Bo bardzo chciałbym ciemny motyw ale w takiej sytuacji nie da się z żadnego korzystać.
 13. Hej, czy da się usunąć niebieskie znaczki na skrótach do kontaktów na pulpicie? Mam xmiui ale nie znajduję takiej opcji. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 14. Witam, Chciałbym mieć ciemny kolor dialera i sms. Niestety, jak wczytam odpowiedni motyw z ciemnym kolorem i próbuję np. znaleźć jakiś kontakt, to literki podświetlane na wyfiltrowanych kontaktach są koloru czarnego i zlewają się z tłem. Czy można zmienić ich kolor?