Jump to content

kyml

Użytkownicy
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kyml's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Hej, posiadam nowszy firmware 3.3.9_003416 odkurzacz V1 i nie widzę w apcę opcji wirtualnych ścian i zapisu mapy. Jak wyglądają te opcje? Móglby ktoś wrzucić screena?
 2. A ja mam inny problem z Xiaomi Yeelight RGB, a mianowicie, mam ustawiony kolor na biały jasny i tak po włączeniu żarówki włącznikiem po jakichś 5 minutach kolor zmienia się na bardziej pomarańczowy. Ma ktoś podobny problem?
 3. Hej, jak wygląda u was z zasięgiem bramki aqara v2? Mam pod bramkę podpięte 4 czujniki temperatury (2 na parterze, 2 na piętrze, bramka na parterze, strop betonowy) i po około miesiącu jeden z nich przestał raportować dane. Ponowne sparowanie czujnika (będąc koło bramki) pomogło na jakieś pół dnia. Czujnik znów jest offline, a raz zniknął w ogóle z apki mi home.
 4. U mnie tak samo. Ale natomiast działa polecenie typu "turn on vaccum cleaner" lub "turn off air purifier"
 5. A co idzie z nimi zrobić bo u mnie pokazał się tylko odkurzacz a nie ma żadnej opcji po kliknięciu, a oczyszczacza powietrza nie widać.
 6. Dzięki znalazłem. Opcja nazywa się "notification sound"
 7. Hej, czy istnieje możliwość wyłączenia dzwięku, który wydaje oczyszczacz przy przełączaniu programów, czy to przez aplikację czy przez przycisk na obudowie?
 8. A ja mam tak, że ostatnie 15% zjeżdza w przeciągu półtorej godziny, też tak macie?
 9. Informacja jest ogólno-dostępna, wystarczy wpisać w google No ale dla leniuchów proszę: 1800 Pa (Wyniki badań laboratoryjnych. Maksymalne ciśnienie powietrza wynosi ~1800 Pa w trybie pełnej prędkości wentylatora.) dla wersji drugiej to 2000 Pa
 10. Hej, wiecie może jaki jest interwał raportowania temperatury i wilgotności przez czujnik aqara (ten kwadratowy)?
 11. kyml

  Mi Band 3 PL/mody

  U mnie często nalicza np. 1/2k kroków po przejechaniu 10/20km samochodem jako kierowca.
 12. A jakie to są "istotne różnice" ?
 13. Rzeczywiście, nie zaznaczyłem. Poprawione.
 14. Hej, chciałbym przeprowadzić ankietę dotyczącą jak korzystacie z MiBand3 w celu wydłużenia czasu na baterii. Zapraszam do wypełnienia ankiety
 15. kyml

  Mi Band 3 PL/mody

  Hej, wgrałem mod i przy dodaniu konta Google Fit, dostaję komunikat "Sign in failed. Error signing in the specified account. Please choose a different account" Ktoś miał podobny problem, lub wie jak go rozwiązać? Aktualizacja: Połączenie z Google Fit już działa.
×
×
 • Create New...