Jump to content

robaks

Użytkownicy
 • Posts

  156
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by robaks

 1. Masz tutaj https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/ ale może lepiej niech się Orion wypowie.
 2. @Kamil31862 z ota w aplikacji aktualizacje
 3. Jest miui 12 na Redmi Note 8T od wczoraj.
 4. Tym razem poszło bez problemu. Dziękuję. Fajnie, że aktualizacja zabezpieczeń jest z 01.08.2020 w sumie na tym mi zależało najbardziej. Jak pisaliście wcześniej dostępna jest możliwość zmiany regionu, czy mam pozostawić domyślny kraj Wielka Brytania, czy należy zmienić na Polska?
 5. Aktualizacje robiłem do wersji V11.0.5.0.PCXMIXM i jestem zaskoczony takim niespodziewanym finałem . Przez myśl mi przeszło , że może system się nie chcę zainstalować, bo coś jest nie tak z paczką, ale to takie moje domysły. W pracy mamy zakaz podłączania prywatnych urządzeń, więc jak wrócę do domu będę kombinował.
 6. Pobierał i instalował ktoś aktualizację dla Remi Note 8T? Mi niestety po aktualizacji telefon powraca do TWRP, które mam najnowsze.
 7. Ja już pobrałem, zainstalowałem i według mnie śmiga jak trzeba. Wielkie dziękuję
 8. @frrancuz a RN8T dostaje w ogóle "tygodniówkę"?
 9. Mi udało się pobrać i jak u kolegi jest błąd z krojem czcionki. Poniżej ss z błędu.
 10. Potwierdzam, ja rownież nie mogę pobrać aktualizacji do RN8T. Na stronie miuipolska dostępna jest aktualizacja z marca 2020.
 11. robaks

  Mi Share

  Za każdym każdym razem jak wpisywałem nazwę użytkownika i hasło otrzymywałem komunikat, że któreś jest nieprawidłowe. Będę się łączył bez hasła. Dziękuję
 12. robaks

  Mi Share

  I ja zapytam @FromWPw ustawianiach rzeczywiście mam aplikacje Mi Share, ale nigdzie nie mam jej ikony na ekranie, natomiast Share Me (dawniej Mi Drop chyba) jest i w ustawieniach i jest też ikona. Druga sprawa, to podpowie ktoś jaką nazwę użytkownika i hasło należy wpisać w Sharem Me w opcjach "podłącz do komputera/ustawiania dodatkowe- (w prawym górnym rogu zębate kółko).
 13. @FromWPa spotkałeś się może z takim rozwiązaniem jak w poniższym linku?Sam nie miałem potrzeby, ale jestem ciekaw, czy ktoś próbował. https://xiaomibuzz.com/downloads/download-mi-account-unlock-tool.html#What_is_Mi_Account_Unlock_Tool
 14. Wchodząc w Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzaj aplikacjami -> System Android -> Powiadomienia -> Połączenie USB, włączone masz powiadomienia?
 15. Jedyne co mi więcej przychodzi na myśl, to ekran blokady. Ustawienia/blokada i hasła/hasło blokady
 16. Ustawienia /ustawienia dodatkowe/prywatność/ustaw blokadę sim. lub wpisz frazę w szukajce
 17. Wchodzisz w ustawienia /informację i klikasz kilkakrotnie kompilacje
 18. Nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc "przyciemnił ikony. Na załączonym SS nic takiego nie widać, poza tym że jesteś na globalu i masz domyślne ikony motywu.
 19. Jeśli chodzi o klawiaturę, to u mnie rozwiązaniem było albo włączenie, albo wyłączenie (już nie pamiętam) debugowania usb w opcjach programistycznych
 20. robaks

  MIUI Polska

  U mnie wczoraj poszło bez problemu. Spróbuj ściągnąć że stronki i zainstaluj przez TWRP.
 21. Na moim Redmi Note 8T (najnowszy stable miuipolska) zastosowałem sposób nr 1,wszystko przebiegło bez żadnych problemów, karta dodana w Google pay, jednak wykonując w panelu sterowania skanowanie bezpieczeństwa, w środowisku płatności pojawia się zagrożenie i kończy się taką informacją jak na załączonym ss. To wykryte zagrożenie pozostawiamy, czy jeszcze coś muszę zrobić?
 22. Od momentu pojawienia się aktualizacji dla Redmi Note 8T jest problem z linkiem do pobierania.
×
×
 • Create New...