Jump to content

robaks

Użytkownicy
 • Posts

  156
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Sieradz

Dodatkowe

 • Smartfon
  RedmiNote8T, Redmi4A

Recent Profile Visitors

1,192 profile views

robaks's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

18

Reputation

 1. Masz tutaj https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/ ale może lepiej niech się Orion wypowie.
 2. @Kamil31862 z ota w aplikacji aktualizacje
 3. Jest miui 12 na Redmi Note 8T od wczoraj.
 4. Tym razem poszło bez problemu. Dziękuję. Fajnie, że aktualizacja zabezpieczeń jest z 01.08.2020 w sumie na tym mi zależało najbardziej. Jak pisaliście wcześniej dostępna jest możliwość zmiany regionu, czy mam pozostawić domyślny kraj Wielka Brytania, czy należy zmienić na Polska?
 5. Aktualizacje robiłem do wersji V11.0.5.0.PCXMIXM i jestem zaskoczony takim niespodziewanym finałem . Przez myśl mi przeszło , że może system się nie chcę zainstalować, bo coś jest nie tak z paczką, ale to takie moje domysły. W pracy mamy zakaz podłączania prywatnych urządzeń, więc jak wrócę do domu będę kombinował.
 6. Pobierał i instalował ktoś aktualizację dla Remi Note 8T? Mi niestety po aktualizacji telefon powraca do TWRP, które mam najnowsze.
 7. Ja już pobrałem, zainstalowałem i według mnie śmiga jak trzeba. Wielkie dziękuję
 8. @frrancuz a RN8T dostaje w ogóle "tygodniówkę"?
 9. Mi udało się pobrać i jak u kolegi jest błąd z krojem czcionki. Poniżej ss z błędu.
 10. Potwierdzam, ja rownież nie mogę pobrać aktualizacji do RN8T. Na stronie miuipolska dostępna jest aktualizacja z marca 2020.
 11. robaks

  Mi Share

  Za każdym każdym razem jak wpisywałem nazwę użytkownika i hasło otrzymywałem komunikat, że któreś jest nieprawidłowe. Będę się łączył bez hasła. Dziękuję
 12. robaks

  Mi Share

  I ja zapytam @FromWPw ustawianiach rzeczywiście mam aplikacje Mi Share, ale nigdzie nie mam jej ikony na ekranie, natomiast Share Me (dawniej Mi Drop chyba) jest i w ustawieniach i jest też ikona. Druga sprawa, to podpowie ktoś jaką nazwę użytkownika i hasło należy wpisać w Sharem Me w opcjach "podłącz do komputera/ustawiania dodatkowe- (w prawym górnym rogu zębate kółko).
×
×
 • Create New...