Zeneqr

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Zeneqr

 • Rank
  Nowy
 1. Swiftkey nie jest dostępny na boxowym google play, a APK nie chciało się zainstalować (na koniec instalacji dostaje komunikat że aplikacja nie została zainstalowana), więc pobrałem jakieś LeanKey keyboard z bieda Google Play na mi boxie, i działa bez debugowania USB, ale przy wyborze innej klawiatury niż gboard system ostrzega że może ta apka zbierać info w tym hasła itp. a sama ww apka ma równo 100 ocen i zero komentarzy...więc nie wiem czy można jej choć trochę zaufać.
 2. Ook, po ponownym hard resecie nic się nie zmieniło, dalej nie działało nic. Włączyłem debugowanie USB jak radziłeś wcześniej, i wrócił gboard! Teraz włączyłem HDMI cec(pierwsze od góry) i wrócił także asystent. Póki co dzięki za pomoc, ale zapewne zaraz znów coś przestanie działać w nosie. PS. Co daje mi włączenie debugowania USB do wirtualnej klawiatury i hdmi cec do asystent z pilota? PS 2. Tak jak myślałem, nawet nie skończyłem pisać posta i już mam nowy problem, otóż po włączeniu debugowania USB nie działa mi klawiatura Bluetooth. A bez debugowania nie działa mi gboard. Da się to jakoś obejść?
 3. Długo się nie nacieszyłem poprawnym działaniem, wystarczył niespełna dzień by gboard i asystent w pilocie przestał kompletnie działać...kto w tym siajjjjomi jest na tyle głupi by wydawać tak zepsuta aktualizację??? Czy w takim razie mam codziennie robić full wipe/hard reset? :/ Jak na razie jestem kompletnie zawiedziony tym sprzętem...
 4. Ook wykonałem hard reset czy - chyba - full wipe. W końcu dotarłem do menu które uruchamia się przy starcie boxa i usunąłem cache i zrobiłem reset sprzętu. Klawiatura gboard w końcu się pojawia, asystent używany przez pilota w końcu działa! Mam nadzieję że będę teraz mógł korzystać z tego pudełka bez przeszkód i baboli. Dzięki wielkie za pomoc!
 5. Jak włączyć opcje programistyczne? I czy ktoś wie co z tym pilotem? Pewno jest wadliwy, ale może komuś jednak przestał działać po aktualizacji do Andoria 9. Inaczej to będzie już drugi sprzęt od Xiaomi...w tym miesiącu, który będę musiał oddać na gwarancję!!!
 6. Witam, kupiłem wczoraj mi box s, po konfiguracji od razu zaktualizowałem go do Androida 9, i wiem że wcześniej klawiatura gboard działała (teraz nic a nic), a czy przycisk asystenta na 8 działał to nie pamiętam. Wiem że teraz po kliknięciu w ww przycisk uruchamia się asystent, lecz co bym nie mówił, nic nie reaguje (z telefonu działa prawidłowo). Dodatkowo przed przywróceniem ustawień fabrycznych ekran boxa zaczął lekko... śnieżyc. Pytanie czy problemy asystentem i tym sniezeniem to problemy softu, czy może dostałem jakiś szmelc do oddania na gwarancję?