Jump to content

andrzej78

Użytkownicy
 • Posts

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

andrzej78 last won the day on February 20

andrzej78 had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szmulki

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi10, MiNote10 lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

andrzej78's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

26

Reputation

 1. W moim MI 10 zasięg wifi jest ok. Może warto byłoby spytać innych użytkowników Redmi Note 10 Pro a nie Mi 10. to jednak różne modele telefonów.
 2. Rozwiązanie jest jedno. Odblokować bootloader i wgrać ROM miuipolska/xiaomi.eu
 3. Bez magiska i żadnych kombinacji wszystko działa jak należy. Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 4. Google Pay działa bez problemu, więc z aplikacjami bankowymi również nie będzie problemu.
 5. Instrukcję masz powyżej. Proponuję tylko użyć recovery, które na pewno działa z androidem 11. Można je pobrać stąd. Plik vbmeta z powyższej instrukcji jest ok.
 6. Problemem jest brak TWRP, które zostało usunięte przy aktualizacji do androida 11. Miałem to samo w swoim egzemplarzu. Jeśli miałaś kiedykolwiek do czynienia z adb to można to łatwo naprawić uruchamiając telefon w trybie recovery przez fastboot korzystając z komendy fastboot boot twrp.img Tutaj masz szczegółową instrukcję jak to zrobić. UWAGA: Ciebie dotyczą tylko punkty od 1 do 4. wykonanie dalszych punktów instrukcji skończy się przywróceniem telefonu do ustawień fabrycznych i usunięciem zawartości pamięci Jeśli to jednak dla Ciebie czarna magia odezwij się na priv. Jestem z W-wy i postaram się pomóc.
 7. Ja w niedzielę wieczorem zainstalowałem aktualizację u mojej partnerki i nie zauważyłem żadnych problemów poza usuniętym TWRP. Nie zauważyłem też większych zmian w telefonie poza zmianą bazy androida na 11. TWRP trzeba zainstalować na nowo ale na razie się wstrzymałem bo na poprzedniej wersji przestało w ostatnim tygodniu działać Google Pay mimo Magiska i dogranych modułów, a to dla mnie ważniejsze niż dostęp do roota. Klonowania aplikacji w moim przypadku nie było.
 8. Potwierdzam na moim Mi Mix 2s występuje FC launchera przy wychodzeniu z aplikacji działających wyłącznie w trybie poziomym. Kod błędu wkleiłem kilka postów wcześniej.
 9. Potwierdzam błędy opisywane powyżej. - nowe animacje działają naprawdę wolno, telefon zachowuje się jak sprzęt z 2GB ramu, - na podglądzie aplikacji brak kontrolek panelu sterowania i funkcji dzielenia ekranu, - po wyłączeniu dolnej belki jest problem z używaniem spacji, - co jakiś czas ma FC lauchera: Problem z kopią zapasową u mnie nie występuje.
 10. Problem zapewne mają osoby, które kupią telefony z wgranym modyfikowanym firmware'm. Obstawiam, że nie dotyczy to telefonów z oficjalnym oprogramowaniem. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 11. Jeśli w APNach masz inne punkty dostępu usuń je. W T-Mobile standardowo dodawane są APNy T-Mobile i Heyah i zdarza się, że system zamiast wskazanego wcześniej APNa T-Mobile przełączy się na Heyah. Wtedy jest problem z odbieraniem i wysyłaniem MMSów. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 12. andrzej78

  MIUI 8.2.1

  Na Mi5 od dwóch wydań jest tragicznie. Wolny ram spada nawet poniżej 250-300 MB i telefon zamula tragicznie. Praktycznie codziennie otrzymuje komunikat że menadżer pulpitu lub proces system nie odpowiada i trzeba ubić proces. Telefon potrafi się zawiesić na kilka minut. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 13. andrzej78

  MIUI 8.1.4

  U mnie na Mi 5 Magisk 15.2 instaluje się bez problemu. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...