Jump to content

andrzej78

Użytkownicy
 • Posts

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

andrzej78 last won the day on February 20 2021

andrzej78 had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szmulki

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi10, MiNote10 lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

andrzej78's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

26

Reputation

 1. Ja bym raczej zaktualizował TWRP przez fastboot. Od jakichś dwóch miesięcy jest już dostępnej TWRP obsługujące szyfrowanie na Androidzie 12. TWRP można pobrać stąd, a tutaj znajdziesz instrukcję instalacji TWRP. A jeśli co nieco ogarniasz fastboot to i bez poradnika dasz radę: fastboot flash recovery nazwa_pliku.img fastboot reboot recovery
 2. Na moim MI10 nie stwierdzam takich problemów. Facebooka i Messengera nie posiadam.
 3. W aktualizacjach tygodniowych już jest android 12, więc w wersji stabilnej też za jakiś czas będzie.
 4. W moim MI 10 zasięg wifi jest ok. Może warto byłoby spytać innych użytkowników Redmi Note 10 Pro a nie Mi 10. to jednak różne modele telefonów.
 5. Rozwiązanie jest jedno. Odblokować bootloader i wgrać ROM miuipolska/xiaomi.eu
 6. Bez magiska i żadnych kombinacji wszystko działa jak należy. Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 7. Google Pay działa bez problemu, więc z aplikacjami bankowymi również nie będzie problemu.
 8. Instrukcję masz powyżej. Proponuję tylko użyć recovery, które na pewno działa z androidem 11. Można je pobrać stąd. Plik vbmeta z powyższej instrukcji jest ok.
 9. Problemem jest brak TWRP, które zostało usunięte przy aktualizacji do androida 11. Miałem to samo w swoim egzemplarzu. Jeśli miałaś kiedykolwiek do czynienia z adb to można to łatwo naprawić uruchamiając telefon w trybie recovery przez fastboot korzystając z komendy fastboot boot twrp.img Tutaj masz szczegółową instrukcję jak to zrobić. UWAGA: Ciebie dotyczą tylko punkty od 1 do 4. wykonanie dalszych punktów instrukcji skończy się przywróceniem telefonu do ustawień fabrycznych i usunięciem zawartości pamięci Jeśli to jednak dla Ciebie czarna magia odezwij się na priv. Jestem z W-wy i postaram się pomóc.
 10. Ja w niedzielę wieczorem zainstalowałem aktualizację u mojej partnerki i nie zauważyłem żadnych problemów poza usuniętym TWRP. Nie zauważyłem też większych zmian w telefonie poza zmianą bazy androida na 11. TWRP trzeba zainstalować na nowo ale na razie się wstrzymałem bo na poprzedniej wersji przestało w ostatnim tygodniu działać Google Pay mimo Magiska i dogranych modułów, a to dla mnie ważniejsze niż dostęp do roota. Klonowania aplikacji w moim przypadku nie było.
 11. Potwierdzam na moim Mi Mix 2s występuje FC launchera przy wychodzeniu z aplikacji działających wyłącznie w trybie poziomym. Kod błędu wkleiłem kilka postów wcześniej.
 12. Potwierdzam błędy opisywane powyżej. - nowe animacje działają naprawdę wolno, telefon zachowuje się jak sprzęt z 2GB ramu, - na podglądzie aplikacji brak kontrolek panelu sterowania i funkcji dzielenia ekranu, - po wyłączeniu dolnej belki jest problem z używaniem spacji, - co jakiś czas ma FC lauchera: Problem z kopią zapasową u mnie nie występuje.
 13. Problem zapewne mają osoby, które kupią telefony z wgranym modyfikowanym firmware'm. Obstawiam, że nie dotyczy to telefonów z oficjalnym oprogramowaniem. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...