Jump to content

rafitek

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RedMi 1S + MIUI PL

rafitek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hej, niestety nie udało się przenieść MMS, a SMS wysłane nie mają znacznika daty/godziny. Tak już zostało, trudno.... Pozdrawiam.
 2. Hej, w telefonie mam dwie karty SIM. Podstawowa to RBM Play, druga to służbowy Plus. Z żadnej z tych kart nie mogę wysłać MMS - w obu przypadkach pojawia się komunikat cytowanym przeze mnie wyżej. Dotychczas nic nie zmieniałem w ustawieniach operatora i było dobrze, aż to nagle z dnia na dzień takie coś. Czy ktoś z Was widział już taki komunikat w MIUI?
 3. Witam, Natrafiłem kilka dni temu na problem z którym nie mogę sobie poradzić. Przy próbie wysłania wiadomości MMS, od razu po kliknięciu przycisku wyślij, pojawia się komunikat: "Nie można wysłać wiadomości. Osiągnięto maksymalną ilość niewysłanych wiadomości MMS." Mój telefon to RedMi 1S, Android 4.3 JLS36C, MIUI-4.5.29 (to chyba pierwsza wersja MIUI PL na ten telefon, a że śmiga dobrze to jej nie ruszam). Wcześniej nie miałem takiego problemu. Zdarzyło się kilkukrotnie, że wiadomości MMS się nie wysłały, ale wtedy w spisie konwersacji pojawiał się trójkąt, a dana wiadomość była oznaczana na pomarańczowo. Takie wiadomości kasowałem. Teraz nie mam takich wiadomości w skrzynce nadawczej. Co muszę zrobić aby ten błąd się nie pojawiał i żebym mógł wysyłać MMS? Czy ktoś z Was miał już taki problem? SMS wysyłają się dobrze, odbieram też MMS. Telefon restartuję co kilka dni, to też nie pomaga. Pozdrawiam, Rafał
 4. Witam, zmieniam żonie telefon z Sony Ericsson Elm (SE J10) na Xiaomi Redmi 2. Zrobiłem już kopię kontaktów, niestety nie mogę sobie poradzić z kopią SMS/MMS. Soft Sony jest kiepski, dlatego kopię kontaktów robiłem MyPhoneExplorer. To poszło bez problemów. SMS też eksportowałem MPE, dodatkowo korzystając z tego darmowego programu: smsconverter oraz sms-backup-restore. Niby wszystko jest OK, SMS otrzymane się kopiują dobrze, ale SMS wysłany nie ma znacznika daty/godziny i program nie jest w stanie zaimportować wiadomości jako konwersacji, zawierającej wysłane i otrzymane wiadomości w chronologicznej kolejności. Już w oknie MPE wchodząc w opcję Wiadomości wysłane w kolumnie Czas jest napisane "Brak oznaczenie", podczas gdy w opcji Wiadomości przychodzące w analogicznej kolumnie są data i godzina poszczególnych wiadomości. Czy ktoś może coś poradzić? Może znacie jakiś program, który odczyta daty w SMS wysłanych. Albo może znacie inny sposób na wyeksportowanie pełnej historii SMS? A czy da się przenieść SMS i MMS ? Pozdrawiam, R.
 5. Hej, Amaral, to znaczy że ile wytrzymuje, 1 dzień pracy - 2? OutideR, a gdzie kupowałeś? Ktoś może skomentować wyniki?
 6. Hej, a czy któryś z użytkowników RR1S mógłby opisać swoje wrażenia o telefonie? Czy działa płynnie, ile na baterii wytrzymuje (i co wtedy robi)? Czy z obu kart SIM można dzwonić, SMSy wysyłać, włączyć internet? Bo mam 2 numery i chcę mieć możliwość korzystania z internetu prywatnego i służbowego. Tak samo z rozmowami. Jestem zainteresowany tym telefonem, ale chcę rozwiać swoje wątpliwości. R.
 7. Witam, zastanawiam się nad zakupem telefonu Redmi 1S. Chcę uniknąć problemów z cłem itp., dlatego chcę kupić telefon z europejskiej dystrybucji. Na tej stronie: http://www.xiaomishop.com/28-eu-direct mają tzw. European Warehouse, czyli jakiś magazyn gdzieś w Europie. Domyślam się, ze wtedy paczki przechodzą bez kontroli celnych. Czy ktoś z Was kupował tam produkty Xiaomi? Czy znacie jakieś opinie o tym sklepie? Czy to oficjalny dystrybutor? Pozdrawiam, R.
×
×
 • Create New...