Jump to content

Fenix

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5s

Recent Profile Visitors

530 profile views

Fenix's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Obecnie wszytko działa. Nie ma potrzeby dodawania nowego APN :),, nadawcy smsów widoczni. Mam tylko pytanie jak można zmienić ikonę gmaila - jest ona mniejsza od pozostałych ?
 2. Fenix

  MIUI 9.1.17

  Mi5s - telefon nie loguje się w sieci po każdym resecie na domyślnej karcie (nju) wymagane przełączenie karty i dopiero to pomaga. Brak możliwości korzystania z danych komórkowych (wpisałem dane nowego punktu APN zgodnie z poradnikiem) Ikona poczty - gmial w dalszym ciągu optycznie mniejsza od pozostałych. Fix dot. odczytywania sms działa poprawnie. No ale problem z danymi komórkowymi, na romie z końca grudnia wpisanie nowego APN rozwiązywało problem i chyba wrzucę go ponownie. Powrót do MIUI 8.12.27 tymczasowo rozwiązuje problem z danymi komórkowymi. Dodam jeszcze, że po wgraniu fixa dot. wyświetlania sms do wersji 8.12.27 nie można połączyć się z internetem poprzez dane komórkowe - nie wiem czy powodem jest starsza wersja romu czy coś innego - nie sprawdzałem tego już na najnowszej wersji dostępnego romu. Może w kolejnej wersji zostaną usunięte wszystkie problemy, tj.: łączenie z internetem poprzez dane komórkowe, aplikacja pogody (FC), wyświetlenie sms oraz wielkość ikony poczty - gmial.
 3. https://thehackernews.com/2018/03/android-botnet-malware.html Czy to znaczy, że mamy problem?
 4. Witam, Jest szansa aby korzystać z miuipolska oraz z możliwości jakie oferuje android pay?? Można coś z tym zrobić, czy zostaje powrót do globala. Tylko co wtedy z BL? Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 5. @mariusz.ur Dzięki za pomoc. Faktycznie klawiatura miui to xperia. W moim poprzednim telefonie HM Note 1S, xperia nie ukrywała się pod miui. Temat do zamknięcia.
 6. Problem jak w tytule. Mam zainstalowane miuipolska 7.3.30, pobrałem dodatki. Zostały dodane programy MiCenter, Samouczek, blokowanie reklam działa. Jedynie nie mogę zmienić klawiatury na Xperię - brak możliwości wyboru. Mam dostępne tylko Gboard oraz Klawiatura MIUI. O czym zapomniałem??
 7. Tak jak mówił, przedmówca. Wszytko jest ok. Można w końcu odblokować BL i wgrać miuipolska.
 8. Hej, konsola odpala się, telefon jest wykrywany. Jednak na koniec informacja o niepowodzeniu - musisz odblokować urządzenie aby użyć tej komendy. Na dzień dzisiejszy zostaje już chyba tylko deep flash.
 9. Racja, zgłoszony problem jest mało istotny - ustawielem już pin i czekam na piateczek Na szczęście u mnie system nie zwolnił słuchawki więc zostaje przy obecnej jego wersji. Tak czy inaczej problem rozwiązany. Dzięki. Temat do zamknięcia.
 10. Ok. Czyli czekam do następnej aktualizacji. Dzięki za informację. Ostatecznie wgram poprzednia wersję systemu.
 11. Witam. Problem jak w temacie. Po aktualizacji do 5.5.29 brak możliwości przejścia bezpośrednio do dialera z poziomu ekranu blokady .Skrót aparatu działa. Jakieś sugestie?
×
×
 • Create New...