SphunaR

Użytkownicy
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About SphunaR

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

633 profile views
 1. Czy dla tego telefonu jest dostępna wersja MIUI EU albo ma być?
 2. Oprócz tego od MIUI 11 jest opcja wielkości elementów normalnie w ustawieniach (pomijam wielkość czcionki)
 3. Ja zainstalowałem tą najnowszą wersję i działa to tak, że niezależnie jaką mam prędkość, to po wjechaniu na dywan wchodzi na tryb nocny, przejedzie ze 2m i dopiero daje turbo. Tak za każdym razem.. trochę to przeszkadza gdy wjeżdża na dywan po fragmencie, bo nie zdąży się nawet włączyć.
 4. W jaki sposób mogę włączyć samo mopowanie? Odkurzanie dziala, odkurzanie + mopowanie działa, ale jak chcę dać tylko mopowanie to dostaje komunikat "please confirm the water tank is well installed" i nie rusza..
 5. Chcę odblokować telefon tacie. Na swój telefon miałem zgodę już dawno. Teraz: a ) Daję prośbę na swoje konto, podpinam je i z niego odblokowuje - potem czyszczę telefon i podpinam konto taty - zadziała? b ) Muszę założyć mu konto, wysłać prośbę, poczekać itd.?
 6. I w końcu działa poprawnie! W aktualizacji 12.10. dodali poprawkę do GPSa - zaczął działać lepiej, ale dalej był ten błąd. Tydzień później (dzisiaj, update z 19.10.) to usunęli i teraz działa w końcu prawidłowo!
 7. Wystarczy, że usuniesz plik w etc\mixer_paths_overlay_dynamic.xml I wszystko będzie okej. Od następnej aktualizacji już go nie będzie w ROMie.
 8. To nie jest obejście tylko ucieczka A chwilowy problem nie musi oznaczać końca użytkowania danego systemu, zwłaszcza, że do tej pory z innym się nie spotkałem. BTW warto mieć świadomość różnic po przejściu na czystego androida. A MIUI to MIUI. Czy warto czy nie - wedle uznania. Co kto lubi. "BMW czy Audi". Temat odnośnie innych systemów (w tym Lineage) masz tutaj. Oryginalny temat z Lineage i pobieranie tutaj.
 9. Dlatego, że problem pojawił się po wejściu MIUI 9 (Global stable nie ma jeszcze 9) i najwyraźniej Twój telefon też dotyczy. Możesz wrócić na stable to będzie działał jak działał, poczekać aż naprawią lub aż ktoś wymyśli jakiś sposób na obejście problemu.
 10. Odkąd jest MIUI 9 mam ten sam problem (zaczął się od pierwszej wersji MIUI 9). Ogólnie rzecz biorąc - GPS działa beznadziejnie, pozycję wyszukuje o wiele wolniej niż dawniej; Często gubi sygnał, przez co pojawia się co chwilę komunikat "ustalanie lokalizacji", a potem "lokalizacja ustalona" i tak co chwilę. Sprawdzałem na otwartej przestrzeni - jest to samo, ale lokalizacja bywa dokłada - jeśli nie poruszam się szybko. Dodatkowa kwestia to Google Maps - j/w kolega wspomniał - jestem w Polsce, pokazuje dokładnie gdzie jestem, rozpoczynam nawigację i wywala mnie na środek Atlantyku. Z map się w ogóle nie da korzystać do nawigowania. W sposób ręczny, że nie ustalam trasy tylko patrzę gdzie przesunie się kropka jest "jakoś okej', ale również ma różne dziwne odchyły. Co dziwne - w innych aplikacjach do nawigacji nawet bez ustalania trasy pokazuje lokalizację na Atlantyku Ktoś coś jeszcze zauważył, jakieś rady/sugestie? PS. Testowałem różne configi - żadnych zmian.
 11. Możesz mieć dowolny ROM i użyć Magiska. Oprócz tego, że zostawiasz odblokowany bootloader - działa Ci AndroidPay i masz roota.
 12. Gdyż masz wiadomości jako prywatne, wiec Ci je ukrywa - tak samo nadawcę. Żeby je odczytać musisz wejść do skrzynki ukrytych wiadomości - wchodzisz w wiadomości i przeciągasz listę jakbyś chciał przewinąć na samą górę (początek). Podajesz hasło i gotowe. Możesz usunąć nadawcę z poufnych i będzie działać.
 13. Witam, wiem, że śmieszny problem, ale jednak problem Jakiś czas temu zacząłem grać w Pokemon Go. Chciałem mieć root'a, więc używałem Magisk'a - Pokemony działały. Do MIUI został dodany mod na SafetyNet - zaczął działać AndroidPay, więc wgrałem czysty system (bez Magisk) - Pokemony dalej działały. Nagle parę dni temu przestały działać - dostaję komunikat: "failed to login" albo, że moje urządzenie jest niezgodne (mimo, że do tej pory działało i nic nie zmieniałem). Po instalacji Magisk'a safetyNet nie przechodzi, bo jest już w systemie, więc nie mogę tego używać, bo blokuje się AndroidPay. Ktoś wie co się mogło stać? Spotkał ktoś taki problem? Dodam jeszcze, że na innym telefonie apka działa prawidłowo.
 14. SphunaR

  Dziwne dzwięki

  Skąd te dźwięki dochodzą? Od jakiegoś czasu mam podobny problem. Zauważam to najczęściej w aplikacji snapchat. Co jakiś czas z głośniczka do rozmów dochodzi dziwny dźwięk - jakby jakieś buczenie/bzyczenie. Przechodzi po paru sekundach, a po chwili znowu występuje.
 15. Tego jeszcze nie sprawdzałem. Zobaczę jak się problem powtórzy, dzięki