Jump to content

SphunaR

Użytkownicy
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About SphunaR

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

721 profile views
 1. Zrobiłem root'a za pomocą skryptu. Wszystko jest okej, tylko jak teraz skopiować pliki dźwiękowe? Próbując przez MC, nie znajduje mi urządzenia. Po wpisaniu adb shell otwiera mi się Tina Linux.
 2. Zrobiłem wszystko według instrukcji, język polski pojawił mi się w komunikatach głosowych, ale jak daję "użyj" to w momencie gdy pasek postępu dochodzi do końca to pojawia mi się komunikat "nie udało się pobrać pakietu głosowego". Język jest widoczny, wybieram go, pobiera się i ustawia, ale nie działa - odkurzacz w ogóle przestaje mówić, nie ma żadnych komunikatów. O co może chodzić?
 3. Czy dla tego telefonu jest dostępna wersja MIUI EU albo ma być?
 4. Oprócz tego od MIUI 11 jest opcja wielkości elementów normalnie w ustawieniach (pomijam wielkość czcionki)
 5. Ja zainstalowałem tą najnowszą wersję i działa to tak, że niezależnie jaką mam prędkość, to po wjechaniu na dywan wchodzi na tryb nocny, przejedzie ze 2m i dopiero daje turbo. Tak za każdym razem.. trochę to przeszkadza gdy wjeżdża na dywan po fragmencie, bo nie zdąży się nawet włączyć.
 6. W jaki sposób mogę włączyć samo mopowanie? Odkurzanie dziala, odkurzanie + mopowanie działa, ale jak chcę dać tylko mopowanie to dostaje komunikat "please confirm the water tank is well installed" i nie rusza..
 7. Chcę odblokować telefon tacie. Na swój telefon miałem zgodę już dawno. Teraz: a ) Daję prośbę na swoje konto, podpinam je i z niego odblokowuje - potem czyszczę telefon i podpinam konto taty - zadziała? b ) Muszę założyć mu konto, wysłać prośbę, poczekać itd.?
 8. I w końcu działa poprawnie! W aktualizacji 12.10. dodali poprawkę do GPSa - zaczął działać lepiej, ale dalej był ten błąd. Tydzień później (dzisiaj, update z 19.10.) to usunęli i teraz działa w końcu prawidłowo!
 9. Wystarczy, że usuniesz plik w etc\mixer_paths_overlay_dynamic.xml I wszystko będzie okej. Od następnej aktualizacji już go nie będzie w ROMie.
 10. To nie jest obejście tylko ucieczka A chwilowy problem nie musi oznaczać końca użytkowania danego systemu, zwłaszcza, że do tej pory z innym się nie spotkałem. BTW warto mieć świadomość różnic po przejściu na czystego androida. A MIUI to MIUI. Czy warto czy nie - wedle uznania. Co kto lubi. "BMW czy Audi". Temat odnośnie innych systemów (w tym Lineage) masz tutaj. Oryginalny temat z Lineage i pobieranie tutaj.
 11. Dlatego, że problem pojawił się po wejściu MIUI 9 (Global stable nie ma jeszcze 9) i najwyraźniej Twój telefon też dotyczy. Możesz wrócić na stable to będzie działał jak działał, poczekać aż naprawią lub aż ktoś wymyśli jakiś sposób na obejście problemu.
 12. Odkąd jest MIUI 9 mam ten sam problem (zaczął się od pierwszej wersji MIUI 9). Ogólnie rzecz biorąc - GPS działa beznadziejnie, pozycję wyszukuje o wiele wolniej niż dawniej; Często gubi sygnał, przez co pojawia się co chwilę komunikat "ustalanie lokalizacji", a potem "lokalizacja ustalona" i tak co chwilę. Sprawdzałem na otwartej przestrzeni - jest to samo, ale lokalizacja bywa dokłada - jeśli nie poruszam się szybko. Dodatkowa kwestia to Google Maps - j/w kolega wspomniał - jestem w Polsce, pokazuje dokładnie gdzie jestem, rozpoczynam nawigację i wywala mnie na środek Atlantyku. Z
 13. Możesz mieć dowolny ROM i użyć Magiska. Oprócz tego, że zostawiasz odblokowany bootloader - działa Ci AndroidPay i masz roota.
 14. Gdyż masz wiadomości jako prywatne, wiec Ci je ukrywa - tak samo nadawcę. Żeby je odczytać musisz wejść do skrzynki ukrytych wiadomości - wchodzisz w wiadomości i przeciągasz listę jakbyś chciał przewinąć na samą górę (początek). Podajesz hasło i gotowe. Możesz usunąć nadawcę z poufnych i będzie działać.
×
×
 • Create New...