Jump to content

SphunaR

Użytkownicy
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

988 profile views

SphunaR's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done

Recent Badges

6

Reputation

 1. Kupiłem ten odkurzacz w 2020 - użyłem wtedy kilka razy funkcji mopowania z dodatkiem płynu. Od tamtego czasu używane było tylko odkurzanie i nie było żadnych problemów z odkurzaczem. Chciałem użyć teraz funkcji mopowania, ale zauważyłem, że z pojemnika 2w1 nie wylatuje woda (lub wylatuje tyle co nic) - w związku z czym szmatka jest mokra tylko po jej ręcznym namoczeniu. Pojemnik do wymiany? Bo wydaje mi się, że po wlaniu do niego wody, nic nie kapie - a dawniej po zalaniu przez dziurki wydobywała się powoli woda. Czy to coś z pompką?
 2. Mam dokładnie tą samą wersję i w żaden sposób nie chce mi wykryć nowej wersji.. Zmiana regionu nic nie daje. Jak mogę zainstalować nowsza wersje?
 3. Jest 11. Innej opcji niż przywrócenie ustawień fabrycznych nie będzie? Mam to w planie jako ostateczność.
 4. OK. Więc sytuacja wygląda tak: nie ma aktywnego drugiego profilu, żadnego klonowania ani nic. Karty pamięci w telefonie nie ma. Przy próbie zrobienia screenshota pojawia się komunikat: "za mało miejsca na nowe zrzuty ekranu". Po zrobieniu zdjęcia jest "pstryk", zdjęcia nie ma w galerii ani nie pojawia się żaden komunikat. Gdy ktoś wyśle np. zdjęcie na WhatsApp to nie mogę go otworzyć, bo mam komunikat "brak pamięci w urządzeniu". W telefonie zainstalowany global MIUI 12.0.1 i nie ma żadnych aktualizacji. Uprawnienia do pamięci mają wszystkie aplikacje. Zmieniałem nazwę DCIM na DCIM2. Po tej operacji katalog DCIM tworzy się na nowo i jest pusty.
 5. Wszystkie aplikacje by straciły dostęp do pamięci? Sprawdzę jak wrócę do domu. Dzięki!
 6. Cześć, mam taki problem, że przy próbie zrobienia zdjęcia, pobrania apki ze sklepu, pobrania czegokolwiek z przeglądarki czy WhatsAppa pojawia się komunikat, że pamięć pełna. W ustawieniach, po wejściu w informacje mam wolne jeszcze 64GB. O co chodzi, jak to naprawić?
 7. Zrobiłem root'a za pomocą skryptu. Wszystko jest okej, tylko jak teraz skopiować pliki dźwiękowe? Próbując przez MC, nie znajduje mi urządzenia. Po wpisaniu adb shell otwiera mi się Tina Linux.
 8. Zrobiłem wszystko według instrukcji, język polski pojawił mi się w komunikatach głosowych, ale jak daję "użyj" to w momencie gdy pasek postępu dochodzi do końca to pojawia mi się komunikat "nie udało się pobrać pakietu głosowego". Język jest widoczny, wybieram go, pobiera się i ustawia, ale nie działa - odkurzacz w ogóle przestaje mówić, nie ma żadnych komunikatów. O co może chodzić?
 9. Czy dla tego telefonu jest dostępna wersja MIUI EU albo ma być?
 10. Oprócz tego od MIUI 11 jest opcja wielkości elementów normalnie w ustawieniach (pomijam wielkość czcionki)
 11. Ja zainstalowałem tą najnowszą wersję i działa to tak, że niezależnie jaką mam prędkość, to po wjechaniu na dywan wchodzi na tryb nocny, przejedzie ze 2m i dopiero daje turbo. Tak za każdym razem.. trochę to przeszkadza gdy wjeżdża na dywan po fragmencie, bo nie zdąży się nawet włączyć.
 12. W jaki sposób mogę włączyć samo mopowanie? Odkurzanie dziala, odkurzanie + mopowanie działa, ale jak chcę dać tylko mopowanie to dostaje komunikat "please confirm the water tank is well installed" i nie rusza..
 13. Chcę odblokować telefon tacie. Na swój telefon miałem zgodę już dawno. Teraz: a ) Daję prośbę na swoje konto, podpinam je i z niego odblokowuje - potem czyszczę telefon i podpinam konto taty - zadziała? b ) Muszę założyć mu konto, wysłać prośbę, poczekać itd.?
 14. I w końcu działa poprawnie! W aktualizacji 12.10. dodali poprawkę do GPSa - zaczął działać lepiej, ale dalej był ten błąd. Tydzień później (dzisiaj, update z 19.10.) to usunęli i teraz działa w końcu prawidłowo!
×
×
 • Create New...