Jump to content

pesiu89

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pesiu89

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Posiadam mi 5 przy kupnie miałem global stable ale chcialem spróbować wersję. Eu Rozmyslilem się i chce wrócić znów na global. Nie wiem czemu jak odpalam fastboot działa mi tylko przez ok. 30 sek. Przez mi flash też tylko 30 sek widzi urządzenie. Jak zgrać global jak wygasa mi fastboot jak to naprawić? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 2. Mam problem z zgraniem global stable przez mi flash. Mi5 podpinam do kompa i pod flashem na fastboot działa tylko 30 sek. 30 sek widzi miflash urządzenie. Co możecie zaradzić jestem zielony troszkę pod tym względem...
 3. #mi5# jak zainstalować global stable z wersji. Eu odblokowany boatloader.Problem!Vol - plus wl tel tryb boatloader szybko podpiąłem USB i program mi flash po 30 sek zgasł mi boatloader a pliki niby się kopiowały. 40 min tak spędziłem po czym stwierdziłem dam refresh i sprawdzę połączenie. Program był odlaczony. Pytanie jak wgrać miui global stable innym sposobem?
 4. #mi5# jak zainstalować global stable z wersji. Eu odblokowany boatloader. Problem! Vol - plus wl tel tryb boatloader szybko podpiąłem USB i program mi flash po 30 sek zgasł mi boatloader a pliki niby się kopiowały. 40 min tak spędziłem po czym stwierdziłem dam refresh i sprawdzę połączenie. Program był odlaczony. Pytanie jak wgrać miui global stable innym sposobem?
 5. zgadza się ale czemu tylko wtedy mi świruje nawigacja powinna nawet nawigować?
 6. W mieszkaniu gdy chcecie sprawdzić na mapie google jakiś punkt to pokazuje wam dokładnie lokalizacje czy jakieś parę metrów dalej . Wtedy urządzenie korzysta nie z samego gps tylko WIFI lub jesli nie mamy wifi to sieć mobilną . jak załacze funkcje nawigacji ,żeby dojechać do tego punktu .nawiagacja wariuje pokazuje mi Afrykę lub tylko obraz lokacji w której sie znajduję. Nie jest to normalne na innych urządzeniach działa ok.
 7. Jaka wersję miui Pan posiada skoro u Pana działa 100% może przejdę do takiej samej. Tak jak pisałem z global stable przeszedłem na miui polska. I gorzej się zachował gps ogólnie wolno lapal mi satelity więc szukałem rozwiązania.
 8. Dziś troszkę testowałem telefon co zauważyłem Na zewnątrz złapie satelity za pomocą samego gps i działa poprawnie jak włacze dane mobilne również mapy google juz nie wysyłają mnie do Afryki. Raz szybko złapie satelity (patrze na apk gps status) a nie raz musze zresetować telefon. W mieszkaniu też czasem sprawdzam sobie rózne miejsca i tu jest problem.Tu lokalizacja gubi się problem jest z wsparciem gps z danymi.Póki co zostaje na miui polska. Zobaczę jak się sprawuje telefon . Nie wiem czy wszyscy użytkownicy mi5 z miui polska mają podobną sytuację co ja. N
 9. kubaMI5 -czy miałes podobna sytuacje na miui ? przeszedłes na inny system i powiedz czy naprawde warto? podaj mi linka do tego softu na miui mi5 najnowszy?
 10. Ale czemu na stable mi działało w global a na miui polska jak zmieniło wariuje. Racja może lapal on satelity wolno. Ale był dokładny. Nie wiem czy wgrać soft od nowa?
 11. #mi5# problem z gps-em wcześniej miałem miui global stable 8.2.2 dzis przerobiłem na miui Polska 7.9.14 .pokazuje mi lokacje która znajduje sie około 30 m dalej. obraz miga jak zaczynam nawigować.Czemu tez wywala mnie do Afryki?
 12. #mi5# problem z gps-em wcześniej miałem miui global stable 8.2.2 dzis przerobiłem na miui Polska 7.9.14 .pokazuje mi lokacje która znajduje sie około 30 m dalej. obraz miga jak zaczynam nawigować.Czemu tez wywala mnie do Afryki?
 13. zmieniłem region na Indie teraz sie aktualizuje .Tak tez poprawnie aktualizuje sprzet? czemu do 8.1.4 anie do 8.2 zaktualizowało?
 14. Witam.Jestem tutaj nowy posiadam telefon mi5 miui global 8.1.2.0 maamidi stabilna wer. jak moge go zaktualizować ? w telefonie wyszukuje ale nie ma nowszej wersji
×
×
 • Create New...