Jump to content

Mariusz1979

Użytkownicy
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mariusz1979

 1. Może coś się poprawi: miui_WILLOWGlobal_V12.5.6.0.RCXMIXM_b9c4b22e3f_11.0.zip
 2. Na plus: - płynne działanie Centrum Kontroli: WiFi, NFC - i najbardziej denerwujące: latarka, cyk i działa. - aplikacja SMS i Telefon - bez czekania na wczytanie listy połączeń i smsów - trochę płynniej chodzi, - poprawki z lutego
 3. GP nie używam - płatności NFC przez IKO działają normalnie. Mam Orange Fox Recovery - nie miałem żadnych problemów.
 4. Zainstalowałem. Działa dużo lepiej niż 12.0.2. Telefon jest używalny, ale: - szybko zamyka aplikacje; niby pamięci jest sporo, ale wyłączysz ekran na minutę i już ładuje apki od nowa - przyciski Centrum Sterowania reagują ze sporym opóźnieniem, włączenie latarki trwa 3-4 sekundy, dane mobilne podobnie, ale WiFi szybko, - zdarzają się spadki płynności, na granicy klatkowania, smsy dłużej się ładują, + aparat nareszcie włącza tryb HDR + ładniejsze czcionki, świeży wygląd, bardzo ładne menu Wyłącz / Uruchom ponownie + poprawki bezpieczeństwa z 1 grudnia. Na razie zostanę przy tej wersji, jest nadzieja, że następne będą coraz lepsze. Chociaż z zazdrością patrzę na Redmi 9 (lancelot) mojej córki — tam MIUI 12.5 chodzi bardzo przyjemnie, lepiej niż u mnie (a telefon za 490 zł). Edit: wyłączyłem animację zupełnie i Centrum Sterowania chodzi szybko.
 5. Jest nowa wersja. Czym się różni od tej z 15 grudnia? xiaomi.eu_multi_HM8_V12.5.4.0.QCNCNXM_v12-10.zip Czyżby poprawki błędów?
 6. Hej Po aktualizacji do V12.0.2.0.RCXMIXM apka SMS nie startuje. Komunikat "SMS wciąż przestaje działać". Zainstalowałem Textra, usunąłem MMS - nie pomogło. Treść błędu w pdf. SMS error.pdf
 7. Redmi Note 8t Jest stabilny 12.5 na A11 dla EEA. Próbował ktoś? https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/willow/stable/V12.0.2.0.RCXEUXM/
 8. Hej Jak w tytule - w apce SMS była opcja przesuwania po wiadomościach - w lewo, żeby usunąć, w prawo - oznacz, jako przeczytane. Czy została wyłączona czy po prostu nie działa?
 9. Dobra, zainstalowane. Działa radio, które w MIUI11 nie startowało. Klient zadowolony. Moja reputacja rodzinnego magika od telefonów ocalona.
 10. Hej Kiedy można się spodziewać xiaomi.eu v12 dla Redmi 8 (olive)?
 11. Witam Próbuje przyśpieszyć instalację MIUI 12 na telefonie kumpla. Na razie jest MIUI 11.0.11.0 Global. Ściągam ROM V12.0.1.0.QCXMIXM ze strony. Potem Aktualizacje - Instaluj z pliku zip i dostaję komunikat, jak na zdjęciu nr. 3. Co może być nie tak?
 12. Tak też zrobiłem - nie miałem już żadnych pomysłów.
 13. Witam Nie mogę aktualizować programów, nie mogę nic zainstalować - wyskakuje komunikat o braku miejsca. Mam 3,2 GB wolnego miejsca w pamięci wewnętrznej i 6 GB na pendrive. Usunąłem parę apek, odzyskałem 400MB, skasowałem cache (600 MB) i nic. Poza tym działa normalnie. Jak to przeskoczyć?
 14. Też mam MiBanda z promocji Allegro. Miałem 1.05.40 po angielsku, MiFit nie aktualizował. Pobrałem Master for MiBand i zrobił aktualizację do 1.0.7.60, polski.
 15. Czyli mogę włączać/ wyłączać root, niezależnie od SuperSU ?
 16. Hej. Co dają te opcje w panelu bezpieczeństwa? Zmieniam suwaczek i nie ma żadnego info, potwierdzenia, czy czegoś podobnego.
 17. Dobra, dzięki. Poradziłem sobie: wyczyściłem dane aplikacji Quicksearchbox za pomocą SD Maid. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 18. Edycja to ukrycie niektórych aplikacji. Chcę, żeby ta lista była pusta. Zawsze po instalacji nowego ROMu jest czysta. Czy jedyne wyjście to czyszczenie cache Dalvik? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 19. Jak wyczyścić listę "Ostatnie aplikacje"? MIUI 7.1.5 Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...