Jump to content

SenseyNS

Użytkownicy
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 2 4/64GB

Recent Profile Visitors

605 profile views

SenseyNS's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Większość twierdzi, że wynik antutu to tylko puste cyferki. Posiadając RN3P mogę stwierdzić, że cyferki jednak mają jakieś znaczenie, bo dość często, gdy się nudzę to robię testy i "testuję" kernele. A do RN3P wyszła kiedyś felerna aktualizacja, po której telefon się przycinał. Po tescie wyszło, że wydajność według antutu spadła dla tamtego przypadku z 80k do około 35k i jednak to nie suche cyferki, bo dało się to odczuć. W przypadku Mi Note 2 spadek też był z około 153k do około 105k, ale wydaje mi się, że to nadal za wysoki wynik, aby było to odczywalne.
 2. Witam! Niedawno stałem się posiadaczem tego telefonu (4/64GB) i zanim zabrałem się za zabawę z bootloaderem, kilka dni "przesiedziałem" na MIUI 8 Global stable. Zrobiłem test Antutu i pozytywnie zaskoczył mnie wynik w granicach 152k punktów. Po przejsciu na MIUI 9 Polska wydajność ta spadła poniżej 110k punktów. Pytanie brzmi: Jakie wyniki udało się wam uzyskać na MIUI Polska? oraz jaki Kernel spośród dostępnych na XDA polecacie?
 3. Niestety program nie jest problemem, bo sprawdziłem kilka, ale żaden nie wykrywa pendriva po podłączeniu. W takim razie gdzieś jest błąd, bo nie wykrywa pendriva, a na MIUI ten sam pendriv był czytany bez problemu.
 4. Mam pytanie, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji. Czy ten rom wspiera OTG? Podpinam pendriva i nic się nie dzieje, ani nie pokazuje w eksplorerze.
 5. Sformatowałem kartę i zrobiłem wszystkie możliwe kombinacje uprawnień i dalej to samo. Da się zmienić domyślny explorer z apki "pliki" na jakiś inny? Może w tym tkwi problem
 6. Nie wiem czemu wcięło zdjęcia z powyższych postów (przynajmniej ja ich nie widzę, a wcześniej były widoczne). Tak wszystkie uprawnienia zarówno w aplikacji aparatu jak i w aplikacji "pliki" nadane. Mam pokombinować czyli powyłączać jakieś uprawnienia czy jak?
 7. Tyle jest uprawnień do nadania i wszystkie są nadane. Chyba, że jest jakieś inne miejsce w ustawieniach, gdzie jeszcze trzeba nadać uprawnienia?
 8. Witam! Po testach kilku aplikacji aparatu doszedlem do wniosku, że stockowa jest mocno okrojona z ustawień. Chciałbym zmienić stockową na inną, ale mam problem z zapisem zdjęć na sd. Otóż przy próbie zmiany folderu zapisu pojawia się komunikat "Włącz najpierw Pliki w Ustawienia>Aplikacje" .Po przejściu do ustawień opcja włącz jest niedostępna Jak to naprawić?
 9. Witam Chciałem się dowiedzieć czy istenieje na dzień dzisiejszy jakis ROM (spośród Linage, Nitrogen, RR itp) na tyle stabilny i bez bugów, aby używać go jako dailyrom? MIUI trochę mi się znudziło i na jakiś czas chciałbym przesiąść się na coś innego. Dodam, że czytam tematy z tymi romami, ale nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie.
 10. Dzięki myślałem, że coś w bebecha się podziało, bo podczas używania nawigacji pojawił się komunikat o wysokiej temperaturze, ale póki co sama aktualizacja pomogła
 11. Witajcie! Po aktualizacji z 7.9.7 do 7.9.14 (xiaomi.eu) telefon działa zauważalnie wolniej i łapie lagi przy przerzucaniu między apkami. Nawet w antutu nie da się wyciągnąć wyżej niż 45k ( niezależnie od kernela ), gdzie przed aktualizacją nie było takich problemów, a w benchmarku bez problemu wyciągał ponad 75k. Ktoś jeszcze tak ma? Jakieś rady poza downgradem?
 12. Po najnowszej aktualizacji problem zniknął, zobaczymy na jak długo.
 13. Witam! Wcześniej nie korzystałem z filtrów snapchatu więc nie wiem kiedy pojawił się poniższy problem problem. Otóż od jakiegoś czasu zacząłem używać snapchatu i zauważyłem taki błąd jak na zdjęciu (snapchat rozciąga i przesuwa filtry, emotki itp,gdy zdjecie robione jest poziomo,ale nie rozciaga samego zdjecia,pionowo jest dobrze) Do pewnego momentu myślałem, że problem spowodowany jest tym, że zmieniłem dpi, jednak po ostatniej aktualicacji to sprawdziłem i zrobiłem fullwipe, a problem pozostał. Ktoś jeszcze tak ma? Są sposoby, aby to naprawic?
 14. Witam! Po zmianie Dpi z 480 na mniejsze wartości zauważyłem błąd w aplikacji snapchat. Gdy zrobie zdjęcia poziomo(Jak w załączniku) i dodam podpisu, po wysłaniu snapa ten tekst się rozjezdza (kurczy się w pionie, podobnie jak emotki). Robiac zdjecie pionowo wszystko jest dobrze. Ktoś jeszcze tak ma? Da się to jakoś poprawić?
×
×
 • Create New...