Jump to content

alamakota

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About alamakota

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 pro
 1. mialem to samo na RM3P z romem sierpniowym i 8 miui pomogla rada z innego wątku:
 2. Pliki z XDA.probowałem z 3.1.1 i tą wczesną alfą v3. instalowało się ale nie uruchamiało. nie mogłem aktywować modułów. po odinstalowaniu wszytskigo system strasznie zwolnił. odtwarzałem z backupu. A.
 3. Dzięki za typ. Coś nie mogłem go ustawić tak jak bym chciał. Drążąc temat testuję teraz "light manager". najlepszy pewnie byłby xposed z wtyczką. ale nie udało mi się go skutecznie zainstalować i była konieczność odtwarzania backupu. Potrzebuję jedynie zapanować nad częstotliwością i długością zapalania się się LEDa... Może kiedyś będzie dostępna opcja w Miui. Tymczasem gdyby ktoś coś przetestowanego jeszcze podrzucił to będę wdzięczny. Pozdro A.
 4. Cześć. Czy jest jakaś możliwość, żeby zmodyfikować częstotliwość migotania? Domyślne interwały nie są IMHO dostatecznie częste. Dzięki A.
 5. Cześć, Czy jest możliwe, żeby w ustawienia diody powiadomień poza kolorami były też częstotliwość migotania i natężenie świecenia? Obecnie w R3 pro częstotliwość jest zdecydowanie zbyt niska a jasność tak słaba, że w oświetlonym pomieszczeniu można to przegapić. W archiwum znalazłem info, że można się posiłkować zewnętrznymi APPkami ale ktoś pisał, że na R3 nie działają. Ponadto po doświadczeniach z NoLed na innej słuchawce wolałbym, żeby to było coś sprawdzonego i w ROMie. Dzięĸuję i pozdrawiam. A.
 6. Jeśli w ogóle możliwe to pewnie kosztem większego obciążenia baterii. Też byłbym zainteresowany takim patentem. A. p.s. dzień dobry. To jest mój pierwszy post na tym forum.
×
×
 • Create New...