Jump to content

mseifer

Użytkownicy
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mseifer

 1. Bez karty. To co format jeszcze raz. I z chmury tylko zdjęcia, smsy, i książkę tel. A aplikacje instalować ręcznie i ustawienia tel ręcznie zrobić?
 2. Redmi note 9 pro Przekopiowałem dane i ustawienia z RN7. Mam wrażenie że przy przechodzeniu między aplikacjami są chwilowo zwisy, po odblokowaniu telefonu po chwili się pojawia pulpit z ikonami. Doradźcie co jest wyłączone albo co zostało niepotrzebnie włączone z ustawienia poprzednika. 6 GB ramu i tego w ogóle nie czuć
 3. Po ustawieniu czasu, po jakimś czasie zegar zwalnia. Na tą chwilę już jest 5 minut w tył. Nie ustawia czasu zgodnie z siecią, pomimo włączenia tej funkcji. Jak to naprawić. Miui 11.0.8 global. Sieć play. W Rn 7, Rn 6 i Rn 5 w play problemów członkowie rodziny nie mają.
 4. Telefon po dotknięciu przycisku zasilania wyłącza się Podczas zwykłego dotknięcia przycisku (nie wciskam przycisku) tak jakby samo wciskało i pokazuje menu wyłączania telefonu, a przy dłuższym "wciśnięciu" telefon się wyłącza i potem w kółko włącza dopiero się przycisk dobrze nie ułoży. Przycisk włączenia się zepsuł? Da się to naprawić? Ktoś zna koszt? Gdzie to naprawić w Krakowie, roczny telefon z Bangood.
 5. Będą jakieś kolejne wersje oprogramowania na bipa?
 6. @baacik360 musisz wejść w ustawienia -> informacje o telefonie. tam jest napisane.
 7. mseifer

  MIUI 7.12.28

  Czy ktoś ma problem na Mi Note 2 z dzisiejszą aktualizacją do wersji najnowszej wersji beta global? Chodzi o samowłączające się wifi - wyłączam wifi blokuje telefon. Wybudzam za jakiś czas a tam wifi się włącza samoczynnie. Jak to naprawić?
 8. Da się coś zrobić ze zbliżonym obrazem podczas nagrywania filmów?
 9. Od kilku dni posiadam telefon Redmi 4X 3/32. Zainstalowałem Textre do obsługi wiadomości. Z smsami jest wszystko ok. MMS przychodzi - nie ma żadnego dźwięku - pokazuje powiadomienie u góry paska na chwilę i daje automatycznie wiadomość do odczytanych. Wersja MIUI V8.5.4.0.NAMMIED
 10. Witam jak w temacie. Wchodzę do galerii zdjęć, wybieram jedno - daje wyślij przez bluetooth - wybieram do kogo i przesyłanie nieudane. Żeby wysłać zdjęcie muszę wchodzić przez dysk na telefonie. Moje oprogramowanie obecne to MIUI 8 Global 7.7.20 Beta. Jak to naprawić?
 11. Po północy wyczyściłem pamięć z aplikacji. 63 procent baterii. Rano wstaje jest 54 procent. Jak to można naprawić? Mam Miui 8 7.7.20 beta. Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 12. W Redmi 2 PRO z gearbest mam miui polska MIUI 7.1.99.99 Opłaca się poszukać nowszego softu i zaaktulizować do wyższego androida czy zostać na tym? Jakieś plusy nowszego ?
 13. Czy telefon działa lepiej? Jak z trzymaniem baterii? Jakieś błędy w działaniu?
 14. Czy ktoś instalowałem z aktualizacji tygodniowych miui 8 7.9.8? Czy to już nowe miui I co zmienia? Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 15. Ja przy textrze dałem opcje : Bateria i wydajność - zarządzaj użyciem,... aplikacje z ograniczeniami - wybierz aplikacje - Textra - Zachowanie aplikacji w tle - bez ograniczeń, lokalizacja w tle - włączona. I wszystko dochodzi
 16. Niestety I stable i dev mają ten sam problem eh. Ktoś pomoże?
 17. Dokładnie tak samo wygląda ten problem u mnie. Musiałem wrócić do starego telefonu. Jaki masz ROM?
 18. Też mam włączone potwierdzenia. Piszę doręczone a kolega nie ma który ma w play, narzeczona z plusa to samo.
 19. Odinstalowałem textre wczoraj a rano kolega smsa nie dostał
 20. #redmi3spro Część smsów które ludzie wysyłają do mnie ginie i nie dochodzi. Czy to wina Playa czy telefonu ? Ani aplikacja sms ani textra ich nie pokazały. Problem działa w dwie strony ja nie widzę niektórych smsów od ludzi a ode mnie część nie dochodzi mimo że piszę że doręczone.
 21. Ktoś ma podobny problem ?
 22. Sekfoya masz problem z smsami że część Ci nie dochodzi?
 23. Część smsów które ludzie wysyłają eo mnie ginie i nie dochodzi. Czy to wina Playa czy telefonu ? Ani aplikacja sms ani textra ich nie pokazały.
 24. Poszukuje klawiatury z samsunga s3. Ktoś może ma linka? Chcę ją zainstalować na Xiaomi 3S pro.
×
×
 • Create New...