Jump to content

[email protected]

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About [email protected]

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3S Pro
 1. Niestety nadal nic, dokładnie nic nie pomaga
 2. Niestety nadal nic Chyba mam jakiś oporny model ...
 3. Niestety, ale żadna z powyższych propozycji nie działa, nadal jest błąd przy wczytywaniu zdjęcia Już nie mam pomysłu co może być tego powodem. Jedyne chyba racjonalne rozwiązanie to przywrócić ustawienia od początku, ale tego nie chce robić, to już ostateczność .... Mam ktoś inne jeszcze pomysły ?
 4. Niestety, ale nie mam czegoś takiego jak: TAPETY WŁASNE ;-( Mam tylko możliwość wyboru tapet: online, wgrane w telefon lub przeglądaj i jak chce wybrać tapetę np. zrobione zdjęcie to nadal jest informacja: ŻE NIE MOŻNA WCZYTAĆ OBRAZU. A może mam coś źle w ustawieniach, może czegoś nie zaakceptowałam przy pierwszym uruchamianiu telefonu ;-(
 5. Niestety, ale tak jak mówiłam, żaden sposób nie działa, cały czas wyskakuje informacja, że nie można wczytać obrazu. Czy macie jakieś inne propozycje ?
 6. Witam, jestem nowym użytkownikiem i proszę o poradę. Zakupiłam telefon Redmi 3S Pro i mam problem z wyłączeniem motywu. Czy w ogóle istnieje możliwość wyłączenia motywu ? Chciałabym wczytać sobie na pulpit zrobione zdjęcie, ale gdy próbuje ustawić jakiekolwiek (poza tymi wgranymi standardowo w telefonie) to wyskakuje mi informacja, że nie można wczytać zdjęcia. Gdy przeszłam na drugi pulpit, na którym nic nie robiłam to zdjęcie wstawiło się bez problemu. Proszę o pomoc. Dziękuję.
 7. Witam, jestem nowym użytkownikiem i proszę o poradę. Zakupiłam telefon Redmi 3S Pro i mam problem z wyłączeniem motywu. Czy w ogóle istnieje możliwość wyłączenia motywu ? Chciałabym wczytać sobie na pulpit zrobione zdjęcie, ale gdy próbuje ustawić jakiekolwiek (poza tymi wgranymi standardowo w telefonie) to wyskakuje mi informacja, że nie można wczytać zdjęcia. Gdy przeszłam na drugi pulpit, na którym nic nie robiłam to zdjęcie wstawiło się bez problemu. Proszę o pomoc. Dziękuję.
×
×
 • Create New...