Jump to content

bayerman

Użytkownicy
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bayerman

 1. No właśnie wersję EU posiadam... Do czasu dobrze działającego TWRP z pełnymi kopiami wolę "nie przeskakiwać między wersjami". "Jeśli posiadasz EEA Stable ROM (EU), to nie można go aktualizować plikiem Global Stable ROM (MI) i odwrotnie. " Więc nie mogę się od tak zaktualizować z wersji EU (11.0.6.0(QJZEUXM))na wrzuconą przez Ciebie wersję MI.. (MIUI V12.0.1.0.QJZMIXM), czyż nie prawda?
 2. Jest też plik Recovery gdzie robisz update z dowolnej starszej wersji ROMu. No niby tak, ale z kasowaniem danych... Dlatego póki nie ma w pełni działającego TWRP, jadę na OTA (niestety muszę poczekać).
 3. Czekamy na odważnych. Ja mam wersję 11.0.6, natomiast to jest OTA z 11.0.7...
 4. Witajcie. Mam pytanie co do TWRP, ma ktoś już wgrane? Podobno pasuje TWRP z REDMI NOTE 9 S...
 5. Na wersji 8.7.12 nie zauważyłem tego problemu. Zaktualizuj ROM do najnowszej wersji.
 6. Kolega, na takie rzeczy głównie wpływ ma ROM, dlatego warto zaznaczyć jakiego się używa. Na MIUI POLSKA żadnych tego typu problemów nie zauważyłem, oczyścicie w aktualnej wersji... :).
 7. Instalacja MIUI Polska na zawiera ROOT. ROOT jest opcjonalny i można go "dograć".
 8. Witajcie, czy ktoś z Was już ROOT-ował telefon z poziomu TWRP na ROM-ie MIUIPOLSKA? Mam problem, a mianowicie: Przy ROOT-owaniu MAGISK - zgodnie z instrukcją z tematu z najnowszego ROM, po instalacji skryptu z TWRP - i weryfikacją statusu ROOT jakąś aplikacją z GOOGLE SKLEP dostaje informację, że telefon nie ma ROOT. Natomiast przy próbie ROOT korzystając ze skryptów SuperUser, miałem problem z wykrywalnością tylko 1 karty SIM... Musiałem ponownie wgrać ROM MIUIPOLSKA, w celu eliminacji problemu.
 9. http://en.miui.com/download-340.html#502 Tu masz ROM-y, aktualizujesz przez aplikację "aktualizacji" z poziomu systemu -> [...] -> Update From zip file. Nie można aktualizować "krzyżowo" tzn. Wersję China na Global i odwrotnie. Więc jeżeli macie wersję Global - Stable, jak najbardziej możecie wgrać wersję Global - Developer. Uwaga wgranie ROM-u kasuje dane! I oczywiście wszystko robicie na własną odpowiedzialność .
 10. Flashując przez TestPoint? Nie sądzę, to w takim razie nie byłoby opcji pozbycia się Fake ROM. Jeżeli ktoś flashowal to proszę niech potwierdzi.
 11. Jeżeli chcesz pracować na gloobalu, to tak, wracasz do globala i rootujesz go. Według mnie jednak lepiej pracować na MIUI Polska.
 12. Witaj,

  Przywróć proszę nasz temat z redmi 5 plus, przerzucony do kosza.

  Bo ten temat , jest najbardziej wartościowy wsród wszystkich z tego działu.

   

  Ludzie opisywali problemy związane z błędem 86006 - odblokowanie bootloadera ma Global ROM.

  W tym temacie jest informacja, jak ten błąd rozwiązać.

   

  1. Nezumi

   Nezumi

   Na temat błędu 86006 było kilkanaście stron w wątku o odblokowaniu BL, a sam temat, jakbyś nie zauważył, był podpisany jako temat o aktualizacji, a rozmowa w nim toczyła się o wszystkim. Takich tematów na forum nie potrzeba, jest tutaj wystarczający bałagan.

 13. Napisz jeszcze jaki aktualnie teraz masz ROM z ustawień "Informacje o telefonie" - kwestia tego co chcesz na nim robić
 14. Tak, trzeba ściągnąć zip od nowa, prawdopodobnie przy procesie "rozszyfrowania" zmieniają coś w pliku .zip i się przed tym nie zabezpieczyli... :/ Aktualizacja do Developki i czas go w końcu odblokować... Oczywiście trzeba teraz 360 h czekać. Zezwolenie na odblokowywanie dla konta kończy mi się gdzieś 22-03. Rozumiem, że powinienem wystąpić o nowe pozwolenie? Kurde nie myślałem, że aż do 1,5 miesiąca potrwa wgranie MIIUI Polska... :/
 15. Wyszedł Global Developer ROM for Redmi 5 plus. Link
 16. Kupiłem na allegro, szkło 2D - koszt około 20 zł - nie będę reklamował. Ogólnie mogę polecić. Mały minus, to zasłania gdzieś po 2 milimetry ekran z lewej i prawej strony - ale z drugiej strony w pełni chroni ekran - pokrywa całą powierzchnię ekranu..
 17. Mistrzu, a możesz na tym konto xiaomi powiązać (w ustawiniach)? W celu odblokowania bootloadera?
 18. Przejrzy cały temat Link, będzięsz wszystko wiedział
 19. Na oficjalnym forum MIUI, był nabór do 03.03 na testerów wersji GLOBAL Develop dla Redmi 5/ Redmi 5 plus... Więc pewnie kwestia tygodnia lub kilku jak wersja ta zostanie wszystkim udostępniona i będzie można na niej odblokować Bootloader(omijając błąd 86006 - na wersji Global Stable) bez kombinowania z FastBoot...
 20. Co do dzielenia swoją wiedzą, to wszystko zależy od chęci. Każdy ma prawo do decyzji Dobrze, że są takie serwisy w Polsce jak MIUI Polska i inni, że w przypadku, gdy się nie da rady to można wysłać telefon "do odratowania". Nie miałem w sumie jeszcze nigdy takiej sytuacji, ale dobrze mieć świadomość, że jest pewnego rodzaju "dodatkowa opcja". Co do Global Stable, to zgłosiłem im ten problem na oficjalnym forum, czekam na propozycję rozwiązań bez metody "TEST Point" Tak, była taka wersja, ale oznaczona jest: NDSMIEK
 21. Jestem w tej samej sytuacji Trzeba czekać na ROM Global Develop lub wgrać China DEVELOP przez metodę "Test Point". Ja narazie czekam
 22. Oczywiście, można i tak. Ale większość osób tutaj na forum w tym ja, próbuje się nauczyć czegoś nowego bazując na próbach własnych, doświadczeniach innych. Wiedza poparta praktyką zostaje na zawsze Ja wiem co trzeba zrobić, jednak użycie metody Fast Point w celu odblokowania bootloadera na wersji Global Stable - to według mnie jest przesadzone...
×
×
 • Create New...