Jump to content

bayerman

Użytkownicy
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 9 PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bayerman's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. No właśnie wersję EU posiadam... Do czasu dobrze działającego TWRP z pełnymi kopiami wolę "nie przeskakiwać między wersjami". "Jeśli posiadasz EEA Stable ROM (EU), to nie można go aktualizować plikiem Global Stable ROM (MI) i odwrotnie. " Więc nie mogę się od tak zaktualizować z wersji EU (11.0.6.0(QJZEUXM))na wrzuconą przez Ciebie wersję MI.. (MIUI V12.0.1.0.QJZMIXM), czyż nie prawda?
 2. Jest też plik Recovery gdzie robisz update z dowolnej starszej wersji ROMu. No niby tak, ale z kasowaniem danych... Dlatego póki nie ma w pełni działającego TWRP, jadę na OTA (niestety muszę poczekać).
 3. Czekamy na odważnych. Ja mam wersję 11.0.6, natomiast to jest OTA z 11.0.7...
 4. Witajcie. Mam pytanie co do TWRP, ma ktoś już wgrane? Podobno pasuje TWRP z REDMI NOTE 9 S...
 5. Na wersji 8.7.12 nie zauważyłem tego problemu. Zaktualizuj ROM do najnowszej wersji.
 6. Kolega, na takie rzeczy głównie wpływ ma ROM, dlatego warto zaznaczyć jakiego się używa. Na MIUI POLSKA żadnych tego typu problemów nie zauważyłem, oczyścicie w aktualnej wersji... :).
 7. Instalacja MIUI Polska na zawiera ROOT. ROOT jest opcjonalny i można go "dograć".
 8. Witajcie, czy ktoś z Was już ROOT-ował telefon z poziomu TWRP na ROM-ie MIUIPOLSKA? Mam problem, a mianowicie: Przy ROOT-owaniu MAGISK - zgodnie z instrukcją z tematu z najnowszego ROM, po instalacji skryptu z TWRP - i weryfikacją statusu ROOT jakąś aplikacją z GOOGLE SKLEP dostaje informację, że telefon nie ma ROOT. Natomiast przy próbie ROOT korzystając ze skryptów SuperUser, miałem problem z wykrywalnością tylko 1 karty SIM... Musiałem ponownie wgrać ROM MIUIPOLSKA, w celu eliminacji problemu.
 9. http://en.miui.com/download-340.html#502 Tu masz ROM-y, aktualizujesz przez aplikację "aktualizacji" z poziomu systemu -> [...] -> Update From zip file. Nie można aktualizować "krzyżowo" tzn. Wersję China na Global i odwrotnie. Więc jeżeli macie wersję Global - Stable, jak najbardziej możecie wgrać wersję Global - Developer. Uwaga wgranie ROM-u kasuje dane! I oczywiście wszystko robicie na własną odpowiedzialność .
 10. Flashując przez TestPoint? Nie sądzę, to w takim razie nie byłoby opcji pozbycia się Fake ROM. Jeżeli ktoś flashowal to proszę niech potwierdzi.
 11. Jeżeli chcesz pracować na gloobalu, to tak, wracasz do globala i rootujesz go. Według mnie jednak lepiej pracować na MIUI Polska.
 12. Witaj,

  Przywróć proszę nasz temat z redmi 5 plus, przerzucony do kosza.

  Bo ten temat , jest najbardziej wartościowy wsród wszystkich z tego działu.

   

  Ludzie opisywali problemy związane z błędem 86006 - odblokowanie bootloadera ma Global ROM.

  W tym temacie jest informacja, jak ten błąd rozwiązać.

   

  1. Nezumi

   Nezumi

   Na temat błędu 86006 było kilkanaście stron w wątku o odblokowaniu BL, a sam temat, jakbyś nie zauważył, był podpisany jako temat o aktualizacji, a rozmowa w nim toczyła się o wszystkim. Takich tematów na forum nie potrzeba, jest tutaj wystarczający bałagan.

×
×
 • Create New...