Jump to content

darvd29

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

darvd29's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Data nie jest wycentrowana. Nie wiem czy tylko w soboty, czy ogólnie, bo dopiero dziś wgrałem moda (fw i res), ale strasznie mnie to denerwuje, że data jest o kilka pikseli przesunięta w lewo Da się coś z tym zrobić? Ewentualnie bardzo prosiłbym autora o stworzenie wersji forcePL bez zmiany zasobów dla opaski bez NFC, bo w zasadzie podoba mi się domyślny wygląd. Potrzebuje jedynie polski język, żeby przy powiadomieniach nie wyświetlały się pytajniki.
 2. No więc zabrałem się do wykonania flasha wg. instrukcji. Niestety, po restarcie urządzenia nie miałem możliwości wejścia do menu (pkt 5) lecz od razu pojawił się obrazek z pkt 6. Przytrzymanie przycisku nic nie robiło, więc odpaliłem mifit i sparowałem zegarek. Mimo to obrazek telefon <-> zegarek nie zniknął. Jest chyba po hiszpańsku... Jak to uratować :(? EDIT. Uff naprawione, zapomniałem że miałem mifit z apkmirror a nie z google play, po wgraniu z apkmirror zrobił się update zegarka i wrócił do stanu używalności Teraz mam FW 0.1.1.17 i HW wciąż 0.11.1.4, czyli coś się nie udało. Mogę jakoś wrócić do FW 0.1.1.14 żeby dokonać konwersji do CE?
 3. Zamówiłem bipa w wersji chińskiej i mam pytanie czy dobrze myślę nad tym jak przeprowadzić proces spolszczania. 1. Wgrać oryginalny MiFit z Google Play, sparować z zegarkiem, zrobić update 2. Wgrać polski firmware przez gadgetbridge 3. Odinstalować MiFit (odparować zegarek?) i zainstalować MiFit by MrTomi 4. Działa A co jeżeli wyjdzie aktualizacja FW? Te same kroki? Tzn usunąć mifit by mrtomi, wgrać oryginalny, zrobić update gpsa, wgrać polski firmware i znowu mifit by mrtomi? Tego właśnie nie rozumiem, jak się przeprowadza kolejne aktualizacje :P?
 4. Można prosić link do tej tarczy? Świetna jest!
 5. Hej, Jeśli ktoś nie widział to niedawno wyszedł Global Dev dla Redmi 5 i Redmi 5 Plus, tak więc jeżeli macie oficjalny Global Stable to możecie przy pomocy aplikacji updater wgrać Global Dev i bezproblemowo odblokować bootloader (tzn. przypisać konto do telefonu w zakładce Mi Unlock, wcześniej wyskakiwał błąd 86006).
 6. To samo pytanie, da radę wgrać china stable/dev na oficjalny, niefejkowy global stable bez użycia testpointa?
 7. @Orjon to samo, to samo @Marrik telefon mam z Gearbest, ale to nie syf miui bo sprawdziłem wersję w informacjach o telefonie i była oficjalna Global Stable, wgrałem update przez OTA i teraz mam najnowszą wersję V9.2.3.0.NDAMIEK (MIUI9). Może chodzi o to, że musi być dev (która jeszcze nie istnieje) i po prostu muszę zaczekać aż wyjdzie Global Dev?
 8. Jak? Dostałem zgodę rok temu żeby odblokować Redmi Note 3 Pro, teraz jak wchodzę na stronę mi unlock to nie mam możliwości wysłania requesta tylko od razu pobrania programu.
 9. teraz rozumiem, dzięki EDIT. Dzięki panowie, po wgraniu najnowszego romu global dev przez edl wszystko poszło w parę sekund
 10. No dobra, chyba wszystko znalazłem... aczkolwiek w internecie wszędzie jest podane że wcześniej należy odblokować bootloader, przed używaniem miflasha. Czy to na pewno bezpieczne?
 11. Nie wiedziałem jak tego MiFlasha użyć, tam trzeba jakiś specjalny ROM? Mam china dev w zipie z en.miui.com i nie wiem co dalej w sumie robić... masz jakiś poradnik sprawdzony?
 12. Cześć, Także mam problem z 50% can't verify device. Próbowałem logować się na oba konta na wszystkie sposoby, mailem, ID, nr. telefonu. Mam Redmi Note 3 Pro (2/16gb) zakupiony od Goldwaya, posiada oficjalny ROM global. Poprzez OTA pobrałem aktualizację do miui8, ale za pomocą aplikacji updater nie mogę wgrać romu stable (ani global, ani china). Dostaję komunikat can't verify update package. Co robić?
×
×
 • Create New...