marcin

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About marcin

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI5
 1. Zainstalowałem moduł GravityBox [O] do Xposed, ale nie posiada on opcji której szukam. No nic, jakoś to przeżyję.
 2. Dzięki wszystkim za odpowiedzi, ale posty zaczęły delikatnie odbiegać od mojego pytania Jakby ktoś znał sposób jak wyświetlać typ sieci przy wyłączonych danych komórkowych to proszę o wiadomość w temacie.
 3. Witam Czy jest możliwość aby przy ikonie zasięgu było pokazane w jakim trybie sieci pracuje aktualnie telefon? Chodzi mi żeby znaczek 2G/3G/LTE był wyświetlany cały czas, a nie tylko podczas transmisji danych komórkowych. W ustawieniach telefonu nie ma nigdzie takiej opcji. Może edycja jakiegoś pliku systemowego? Posiadam MI5 z MIUI 10.5 xiaomi.eu 9.7.11, Magisk 19.3, Xposed framework 90-beta2. W programach CustoMIUIzer czy XMiTools nie ma takiej opcji.
 4. Sprawdź w aplikacji Telefon -> Menu -> Połączenia przychodzące. Dla SMS pulsowanie lampy chyba nie działa.
 5. Możliwe również jakieś zwarcie na płycie głównej które powoduje że bateria szybko wysiada. Zanieś telefon do jakiegoś dobrego serwisu GSM i powiedz o co chodzi. Ale wydaje mi się że MI5 raczej do utylizacji (oby nie).
 6. Nie napisałeś jaki system masz na telefonie. Obstawiałbym problem z oprogramowaniem tzn. jakaś aplikacja drenuje baterię, bo utrata 25% przez 30 min. to nie jest normalne (chyba że się gra w jakąś zaawansowaną graficznie grę itp.) Podejrzewam że masz zainstalowany jakiś lewy system tzn. przerobiony -> do przeczytania https://miuipolska.pl/instalacja-micenter/
 7. Potwierdzam, też dostałem taką wiadomość na maila i na telefon przez SMS. Authenticatora używam do logowania na konto Xiaomi przez WWW.
 8. Witam Dawno nie aktualizowałem telefonu (siedzę na 5.12.11) i mam pytanie czy jest sens aktualizować do najnowszej wersji tj. 7.10.26 lub jakiejś innej wersji 7? Zależy mi na roocie, ale chyba można go zrobić przez SuperSU. Chodzi mi o maksymalne wykorzystanie możliwości MI3.
 9. Moje słuchawki wysłane 12.12.2015r dotarły 5 stycznia.
 10. Da się to trwale wyłączyć (i inne niepotrzebne procesy/usługi) z poziomu samego MIUI? Acid daj znać - ciągle się uczymy
 11. Nie wiem czy da się to odinstalować, ja zamroziłem Yellow Page w aplikacji 3C Toolbox Pro.
 12. U mnie to samo. Myślałem, że może jakieś wtyczki Firefoxa coś mieszają, ale na Internet Explorer również to występuje. Trochę to irytujące...
 13. Również zaprzestałem ładować telefon Nillkinem 2A, gdyż zauważyłem że przy którymś ładowaniu ekran zaczął świrować (telefon zaczął wybierać ostanie numery z listy połączeń, że nie nadążałem się rozłączać). Więc wolę nie ryzykować. Miałem podobnie na HTC Sensation który ładowałem (jak się okazało) podrobioną ładowarką. Przy oryginalnej ładowarce nie było i nie ma problemów z dotykiem. Nillkin raczej oryginalny...
 14. Z tego co zauważyłem to ładowarka Nillkin 2A (+kabel Nillkin) się sprawdza gdy chcemy na szybkości podładować baterię. Wtedy prąd ładowania jest ponad 1A, u mnie ok 1180mA (standardowa ładowarka osiąga ok 850-980mA) (wartości chwilowe). Ale gdy ładowanie baterii jest w okolicach 80-90% to prąd ładowania się zmniejsza (przy obydwu ładowarkach) i dobicie do 100% zajmuje tyle samo ładowarce 1A jak i 2A.
 15. Ok, spróbuje jeszcze z kablem Nillkina. Z tego co widzę (na allegro) to nasi sprzedawcy z forum nie mają w ofercie takiego kabelka. @baku1991 myślisz że te co są wystawione na allegro to oryginały? Jak mógłbyś doradzić który kupić to byłbym wdzięczny.