Tak, dotarłem - nie mam tej aplikacji. Wszystkie powiązane tematy dokładnie czytałem i próbowałem wszystkich metod: czyszczenie danych aplikacji: portfela, mojegoIng, usługi google play, usuwałem i dodawałem kartę do portfela, włączałem oszczedzanie baterii jak w screenie wyżej, zmieniałem w ustawieniach nfc domyślne płatności, włączałem apke portfela google żeby była na "pierwszym planie" i nic. Porażka z tym telefonem...