Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  2. To pewnie coś z samym romem. Zobaczymy jutro na nowej wersji.
  3. A jaki dziewczyna ma telefon?
  4. @Albin łap: https://s.basketbuild.com/filedl/devs?dev=ZduneX25&dl=ZduneX25/miuiv8/wip/sms/6.6.16/Unicode_6.6.18-RN3PRO-5.1.zip
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. Na początku listy kontaktów pozycja Moje Grupy.
  7. Każdemu zależny na cenie, ale jak brać mi5 to IMO minimum środkowy wariant.
  8. Ok to zrobię Ci dzisiaj wieczorem mod na plikach rn3pro do testu.
  9. Jakby ktoś z mi4c się odezwał to bym wiedział czy to problem kompilacji czy po prostu muszę pobierać cały rom i używać pliku z rn3pro, do tej pory pliki były identyczne na każdym romie lollipop i na każdym działał mod właśnie z mi4c.
  10. https://miuipolska.pl/forum/topic/13233-dziwne-cziocnki/#comment-190474
  11. ZduneX25

    Powiadomienia messenger

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. ZduneX25

    Mi Band 2

    A ta wersja z play store ma już kompletne wsparcie miband 2?
  13. Możliwe, że samouczek nadal jest w dodatkach MIUIPolska, a tam jest stara wersja z innym podpisem stąd blokowanie możliwości aktualizacji. Jak masz supersu to usuń ręcznie z systemu.
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. @Albin a nie sprawdziłeś moda z MiNotePro co? W sumie tylko tam apka miała 7 mb. Co do apki ogonki to wstrzymuję się jeszcze z aktualizacją przez fakt, że z nieznanych mi przyczyn na dwóch telefonach usuwa aplikację sms.
  16. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  18. ZduneX25

    Problem z wgraniem TWRP

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  19. Bo tylko wersję 4.4 robię. Podobno 5.1 jest gorsze.
  20. Google ma schemat DPI, nie ma opcji wystąpienia wartości 294. MDPI - 160 HDPI - 240 XHDPI - 360 XXHDPI - 480
  21. Instalujesz rom dla redmi1...
  22. ZduneX25

    Zepsute ikony i dpi

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/forum/topic/13236-standardowe-dpi-redmi-3
  23. A próbowałeś odinstalować i zainstalować od nowa? Kiedyś mi się zdarzyło na MiPadzie, ale restart pomógł.
  24. 360
  25. 480
×
×
  • Dodaj nową pozycję...