W tekst dałem samo $contant właśnie, ogólnie jak biorę test to jest ikonka duża chwilę, potem mniejsza i nazwa, ale jak już faktycznie przychodzi wiadomość to jest tylko duża ikona..
EDIT: dałem język na chiński włączyłem nazwę w mifit, wróciłem na pl i póki co działa, pewnie do restartu znowu