Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Trzymasz dłużej na wiadomości potem z dołu wybierasz Więcej i Zablokuj, w głównym widoku pojawia się zakładka Ulubione ze wszystkimi zablokowanymi smsami.
  2. Panel Sterowania > Monitor danych i w jego opcjach.
  3. Mi ja spada wolny do 200 to dopiero wtedy potrafi się zamknąć.
  4. Chrome sam się zamyka jak brakuje ramu i system go ubija.
  5. Telefon > Ustawienia > Połączenia Przychodzące
  6. Telefon - ustawienia - połączenia przychodzące - wycisz pierwszy dzwonek
  7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/miui-7-2-9/
  8. U nas jest zdjęta autoryzacja, co prawda zdejmowaliśmy ją w innym celu, ale do takiego też się sprawdzi.
  9. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  10. ZduneX25

    Mi Band 2

    Nikt nie mówi o całej treści, mi nawet nadawcy nie wyświetla.
  11. ZduneX25

    dotyk 3D

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  12. Wyłącz opcję wycisz nieznane.
  13. MiHome to program startowy MIUI. Poszukaj motywu z taką przezroczystością i skopiuj sobie com.miui.mihome
  14. ZduneX25

    Mi Band 2

    Ale mimo, że napisali, że udało im się obejść brak tekstu do SMS na MIUI to i tak nie działa
  15. Jak dobrze pamiętam to to się ustawia gdzieś w mihome, nie w samych ikonach.
  16. Ok, poszło, MI4c pasuje też do MI4s, dodane również MiNotePRO.
  17. ROIDMI łapie tylko i wyłącznie na 96.4? Sprawdzałem już na 5 autach (przedział 96-97) i wszędzie jedynie szum.
  18. Dzisiaj późniejszym popołudniem będę działał.
  19. Moja metoda podziałała pół dnia wkurzające.
  20. ZduneX25

    MI 5S dotyk 3D

    W piątek powinien być (poprawiony) na wszystkie warianty, przynajmniej programowo.
  21. W tekst dałem samo $contant właśnie, ogólnie jak biorę test to jest ikonka duża chwilę, potem mniejsza i nazwa, ale jak już faktycznie przychodzi wiadomość to jest tylko duża ikona.. EDIT: dałem język na chiński włączyłem nazwę w mifit, wróciłem na pl i póki co działa, pewnie do restartu znowu
  22. Wiesz co, zrobiłem jeszcze drugi restart i połączenia działają już, ale bardziej zależało mi na sms, fakt jest sama ikona, a skoro dwa dni było to coś musi się dać wymyślić.
  23. Poprosiło bym wyłączył i tak zrobiłem. Fajnie działało dwa dni, podpisany był każdy sms oraz każde połączenie.
  24. No to tak, kupiłem apkę i fajnie działała do czasu restart telefonu, teraz za nic w świecie nie chce pokazywać kto dziwni i pisze, są same ikonki jak kiedyś kiedy nie miałem tej apki.
  25. ZduneX25

    redmi rice s1

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...