gipadam86

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About gipadam86

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  P780
 1. Zastanawiam się po co pojawiają się nowe wersje na P780 MIUI wersja 4.1.24... Nadal jest problem z "INVALID IMEI" trzeba dograć CD _info, żeby było można w klepać z palca IMEI... Nadal problem z wybraniem dzwonka i ustawieniami... Przypuszczam, że problem zapisu aplikacji na SDcard nadal istnieje... Nie wiem jak z pozostałymi rzeczami bo wqur...ło mnie to... po co poprawiać pierdoły jak nadal podstawowych błędów nie naprawiono... Nadal MIUI V5 RU jest o kilka kroków przed naszym PL ... To jest nie dopuszczalne!!! Widzę, że to całe raportowanie to "pic na wodę, fotomontaż" kiedy zostaną naprawione te podstawowe funkcje??
 2. ROM Lenovo P780 LiFe-0.5 jest możliwość wpisania IMEI'a za pomocą komend AT+ z palca za pomocą telefonu. MIUI nie ma takiej opcji nawet jak zainstaluje się odpowiednie do tego celu oprogramowanie to jak na złość ta funkcja nie jest dostępna. Koledzy za wschodniej granicy opanowali te problemy i zrobili MIUI 3.12.21 http://lenovo-forums.ru/topic/2073-miui ... entry92579 Jak widać
 3. Lenovo P780 Android: 4.2.1 | MIUI: 4.1.3 | Codename: P780 Dla mnie ten ROM wygląda super ale takie podstawowe błędy go dyskwalifikują wygląda to tak jakby autor ROM'u wogóle go nie testował. ROM nie ma tylko wyglądać, powinien działać... Błędy: - Po wgraniu ROM'u P780_S135_130917_rooted_twrp_gapps po przez program Smart Phone Flash Tool ginie/znika IMEI - Po wgraniu ROM'u MIUI 3.12.27 nie można przywrócić IMEI brak opcji...nawet po doinstalowaniu programu. - Nadal występuje jasna czcionka w sklepie play Proszę aby autor sumiennie przetestował swoje dzieło.