Jump to content

szeroki2

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szeroki2

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale chodzi normalnie prawie jak go kupiła j3 atu rok 8t i takie buty , ustawienia fabryczne już wykonałem ostatnio po tamtej aktualizacji nie można było pisać sms ,i mms jak wysyłał to mieliło pobierało kasę ,a nie wysyłało także słabo , chyba trA będzie się przenieść na coś innego ,gdzie dbają o użytkownika i gdzie dopiero wchodzą na rynek firmy smartfonów ,Xiaomi ma modeli za dużo i tak właśnie jest .Był kupiony w Polskiej dystrybucji w media exp. Poczekamy oby szybko wrzucili poprawki i usuneli problemy
 2. Mi też dopiero rok czasu mam, sosistra ma Samsung j3 2017 czysty Android i lepiej szybciej chodzi niż 8t to już chyba będzie ostatni Xiaomi ,teraz tylko czysty Android Może Xiaomi naprawi ten problem ,jak uwažacie ? Wipe data aktualizacje zostaną zachowane .
 3. Redmi note 8t po aktualizacji do miui 12.01.0 zwolnił i chwilami się zacina ma ktoś podobny problem ? Przy przewijaniu stron internetowych Czy można to jakoś naprawić .Pamięć zajęta 18,5gb z 64 gb .
 4. Dzięki open camera po zainstalowaniu trzeba coś zmieniać ,odblokowac bootloader żeby wgrac ?
 5. Chciałem kupić xiaomi redmi note 4 , gość mówi że to jest wersja global ,i teraz moje pytania . Jak wiadomo aparat jest tragedia , czy wgranie Google Camera +hdr aby poprawidź działanie aparatu ,jak to się ma do bezpieczeństwa smartfona , czy nie będzie żadnego wirusa itd .Co trzeba zrobić aby to wgrać poprawnie i czy to poprawia jakość przede wszystkim zdjęć . Czy gwarancji się nie utraci .Jak zły dział proszę o przeniesienie .
×
×
 • Create New...