Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/08/2019 in all areas

 1. Ja miałem Nota 2 , 4 , Mi A1, Redmi 7, teraz mam Nota 7 i idzie do mnie Note 8, Miałem Samsunga ostatniego miałem S4, miałem LeRee Le 3, pół rodziny ma Xiaomi, znajomi zmieniają na Xiaomi i są zadowoleni. Czasem tak bywa że coś nie wyjdzie Xiaomi bo się śpieszy i ma dużo pracy ale Wsparcie, aktualizację, możliwości wgrywania przeróżności, Miui EU , PL GCam innych bajerów, cały ten klimat... Ja w zdj akurat nic nie zauważyłem, codziennie robię zdjęcia, korzystam również z Gcam na zmianę zależy czy potrzebuje lepszej jakości ale z tego co czytam nie wyszła im ta aktualizacja po prostu. Trzeba u
  2 points
 2. Nie tak właśnie, z tydzień temu https://twrp.me/xiaomi/xiaomimi9t.html
  2 points
 3. @Tyler Coś Ty taki w "gorącej wodzie kąpany" ;). Jest problem z jedną z aktualizacji w dodatku jest to pierwsza z serii MIUI11 (będzie więcej gdzie zapewne będą poprawiać błędy, które zgłoszą użytkownicy), a Ty już deklarujesz, że nigdy więcej nie kupisz ich telefonów itd. Poczekaj na kolejną aktualizację oprogramowania, są one wydawane mniej więcej co ok. 2 miesiące. Pisałem już wcześniej, że aplikacja Gcam robi lepsze zdjęcia, niż ta stockowa od Xiaomi, nawet wtedy jak telefon był na MIUI10. Ściągnij sobie Gcam z tej strony https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/
  1 point
 4. platina, więc pod mi 8 lite.
  1 point
 5. Zadziałało. Wyrzuciłem odblokowywanie urządzenia opaską i powróciły powiadomienia o połączeniu, jednocześnie przestał także wyświetlać komunikat o konieczności aktualizacji systemu w telefonie.
  1 point
 6. Zaktualizowałem temat o GCAM 7.2. Polecam najnowszą wersję v.1.5. Edit. Wyszła wersja GCAM 7.2 v.1.6 od Urnyx: https://t.me/redmik20updates/234 Póki co brak linku w głównym poście. Changelog:
  1 point
 7. Trzeba wejść we właściwości aplikacji i tam zapodać jej oszczędzanie baterii, czy wyłączenie autostartu, ewentualnie w opcjach baterii poszukać ustawień dla poszczególnych aplikacji, Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  1 point
 8. W poprzedniej aktualizacji po format data wszystko działało. Teraz po aktualizacji znów przestało działać screen mirroring. Czy każda aktualizacja wiąże się z formatem?
  1 point
 9. Od następnej wersji beta będą się wyświetlać wszystkie.
  1 point
 10. https://magiskroot.net/md/Magisk_Manager_for_Recovery_Mode_(mm)-2019.4.4.zip
  1 point
 11. Mam dokładnie to samo ale ma mi max 3 :/ poradziłeś sobie z tym problemem ?? Edit: ok poradziłem sobie, jeśli ktoś ma problem - instalujemy Lucky Patcher- uruchamiamy- wyszukujemy pobrane (2szt;)). I czyścimy dane aplikacji- restart telefonu i powinno zadziałać. Tak było w moim przypadku.
  1 point
 12. Da się. Ja zamrażam aplikacje apką Ice Box. Działa ona jako administrator urządzenia (trzeba jej nadać to uprawnienie po adb) Jest ona płatna, ale przy okazji można zrobić debloat softu bez roota i odblokowania bootloadera. Da się też to zrobić przez adb, ale tak jest prosciej i wygodniej.
  1 point
 13. Tak. Różnie jest. Spróbuj zmienić np region na szwajcarię, albo inny europejski i sprawdź. P.S. na Szwajcarii działają motywy
  1 point
 14. Dzięki za poprowadzenie za rączkę przy przejściu na Xiaomi.Eu. Poszło bez problemów tylko teraz zamiast mi9t telefon przedstawia się jako redmi k20. Niby to samo ale wolałbym to pierwsze. Jest na to jakiś patent?
  1 point


×
×
 • Create New...