@gwalberg jak zależy ci na nfc, to może poczekaj chwilę na Redmi Note 8T. Jeszcze chyba nie było oficjalnej premiery, ale już sprzedają w Hiszpanii. To praktycznie RN 8 tylko na rynki globalne z dodanym NFC.
U mnie w Orange Flex działało VoLTE i VoWIFI na MI 9T (Xiaomi.eu/MIUI 11/Android 10), działa także teraz na Global EEA (MIUI 11/Android 9).
Widzę, że robimy ostrą reklamę tej ofercie tutaj... może jest dobra, gorzej jak Orange się skapnie, że zapomnieli zablokować VoLTE i VoWIFI.
Inmortel dzięki pomogło, było niby zaznaczone, ale kliknąłem zastosuj raz jeszcze i jest ok. Szkoda że ta animacja podświetlenia ekranu nie działa tak, że cały czas się świeci jak jest powiadomienie, tylko jednorazowo.
Musisz przez twrp. Teoretycznie powinno pójść, ale przed aktualizacją do stabilnej zrób backup wszystkiego. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
Udało mi się przywrócić dostępność Netflixa w Google Play po odblokowaniu bootloadera... W Magisk zainstalowałem moduł "xmlpak - a road to vendor apps". Przy okazji jest wiele innych aplikacji. Może komuś pomoże.
Na 100% będzie upgrade. Nie ma dla naszego modelu czegoś takiego jak MIUI11 na bazie androida 9.0. Ten system dla Mi9 był od czasów bety budowany na bazie Q.
Tak doszło, wrzucę zdjęcia jak tylko znajdę chwilę, najpóźniej jutro. Co do samego szkła to jest takie jak by go nie było . Mam na myśli odczucie. Jest takie jak szkło z ekranu. Nie ma problemu z czytnikiem odcisku palca. Wypełnia 99% wyświetlacza. Co mi się najbardziej podoba to to że aparat przedni jest w pełni zasłonięty. Nie ma problemy z diodą powiadomień. W zestawie jest ramka do montażu więc ta czynność jest banalnie prosta. Generalnie cena do jakości jest bardzo dobra. Kosztuje połowę tyle co Nillkin 3D a efekt lepszy. Szczerze mogę polecić gdyż jestem raczej wybrednym klientem. Edit: zdjęcia dodane. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka