Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Na czym skupił się Qualcomm przy produkcji procesora Snapdragon 8 Gen 4?Czytaj dalej >
  3. Ubezpiecz , i dobre zapięcie nic innego Dobry złodziej na wszystko znajdzie sposób wiec ŻADNE zabezpieczenia mu nie straszne.
  4. Dzisiaj
  5. Witam . Mam problem z GPS w zegarku działa w trybie spaceru i słabo przy funkcji biegania, nie działa w trakcie jazdy na rowerze . Działał poprawnie do kwietnia od stycznia. Nie pomaga resetowanie odinstalowywanie w aplikacji my fitness. Nie wiem czy odesłać do serwisu czy może jest jakiś inny sposób.
  6. Dziwna sprawa , że aż tyle apek tak drastycznie wybudza fona. Może pociągnij rom z innego źrodła i wrzuć go na czysto. Bo BL masz odblokowany? Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  7. a to nie jest tak że problemy z nagrywaniem filmów są na 13 Pro 4G a wersja 13 Pro 5G z lepszym procesorem głównym i procesorem graficznym radzi sobie lepiej? XIAOMI REDMI NOTE 13 PRO 5G | 200mpx 📷 i DUŻA bateria - a jakie wady? | RECENZJA filmy nie wyglądają źle Redmi Note 13 Pro 4G ma Androida 14 Redmi Note 13 Pro 5G ma Androida 13 może przy 4G coś nie pykło, gorsze podzespoły, nowszy Android i dlatego ścina filmy
  8. Wczoraj
  9. wiesz ja to raz ogarnialem - jako pomoc dla znajomego ... sam nigdy nie wrzucałem - no ale u niego poszło dobrze ... tam pojawił się problem na początku bo nie mógł znaleźć sterowników ale to łatwo można załatwić - wystarczy w katalogu miflash do dać pusty katalog o nazwie LOG albo LOGS - już nie pamiętam - w razie co to bez problemu znajdziesz w necie albo na jutubie ... poza tym to tam nie specjalnie są jakieś trudności ... telefon podłączasz w fastboot (oczywiście w systemie muszą być sterki do tego trybu żeby nie było żadnych wykrzykników czy znaków zapytania w menadżerze ... dobrze też włączyć w opcjach programisty debugowanie USB ... no i musisz mieć unlocka ...) masz ściągnięty rom w wersji fastboot - to co podałeś poprzednio - odpalasz miflash z uprawnieniami admina - na dole po prawej zaznaczasz czy chcesz czysta instalkę z lockiem czy nie (jak masz fona global możesz zrobić z lockiem) możesz też bez ale wtedy musisz już kombinować z rootem ... no i wskazujesz ten plik tgz potwierdzasz i jedzie ... dokładnie szczegółów Ci nie podam więcej bo robiłem to z gościem na połączeniu telefonicznym 🙃 ale poszło ok ... i to tyle co mam doświadczenia z tym softem ... a jeśli chodzi o ten błąd to prawdopodobnie coś ze sterownikiem / portem USB ... jak korzystasz z trójki to zmień na dwójkę ... Error: Length cannot be less than zero. Solution: Disable digital driver signing and plug the cable into a USB 2.0 port co do wyłączenia tych cyfrowych sygnatur to tu jest opis jak to zrobić ... Disabling the driver’s digital signature Disabling the digital signature verification of drivers is quite easy. To do this, hold down the Shift key on your keyboard and select restart your computer via “Start”. A special window loads, where you select the second tab, “Troubleshooting”. In the “Troubleshooting” section, open additional options. Click on the item “Boot parameters”. Restart the computer and disable the mandatory driver signature verification by following the instructions on the screen. my tego nie robiliśmy - nie było takiego komunikatu o błędach jak pisałeś ... widocznie sterownik i port USB dla miflasha pasowało 🙃
  10. nigdy nie mogłem ogarnąć tego mi flasha już na starcie przy próbie załadowania romu mam zawsze komunikat długość nie możne być mniejsza od zera, mógłbyś podać mi jakiś link do poradnika krok po kroku jak to ogarnąć mi flashem
  11. przez cmd? a nie korzystasz z miflash? jak zapodasz w miflash to on czyści wszystko do zera - zaznaczasz tylko wcześniej czy chcesz z ponownym lockiem po flash czy nie ... nie powinno być takiego problemu jak opisujesz ... zakładam że pobrałeś rom w wersji fastboot a nie recovery? ale chyba ok patrząc że plik ma końcówkę tgz ...
  12. Pomoże ktoś? odblokowałem BL, pobrałem Indonesia rom: duchamp_id_global_images_OS1.0.3.0.UNLIDXM_20240319.0000.00_14.0_id_dd6ed83737.tgz https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/duchamp/ stąd pobierałem też romy do RN8P robię wgranie dokładnie tak jak robiłem w RN8P przez CMD, okno instalacji zamyka się automatycznie ale telefon nie restartuje się sam, tylko wisi na logo FASTBOOT, kiedy przyciskiem go zresetuję uruchamia się ale wpada w zapętlenie na logo POCO, coś robię źle? telefon uwalony?
  13. no to nic dziwnego akurat ... nie że muli bo to niedobrze i nie powinno 🙃 ale z tymi apkami ... aktualizujesz zakładam przez sklepa Play ... te apki w romie xiaomi eu są zmodyfikowane i mają inne sygnatury niż stockowe apki Xiaomi stąd problem ... aktualizacje tych apek - o ile będzie takowa - dostaniesz w kolejnym romie stable
  14. Witam zniknął + (dodaj do ulubionych) w aplikacjach czy na głównym menu Dla ciebie jak i Aplikacje. Czyli mam wszystkie aplikacje w jednym ciągu jakieś np 30, jak nacisnę jakąś i przytrzymam to mam przenieś i otwórz (a było jeszcze dodaj do ulubionych czy jakoś tak) tak to wygląda Ktoś wie jak to naprawić bym miał tylko na ekranie 6 aplikacji a resztę po naciśnięciu + jak miałem to poprzednio?? nie mam pojęcia jak to zniknęło co dzieciak nacisnął itp
  15. Udało mi się po wielu różnych, dziwnych próbach, ale pomogło mi coś takiego: XMT2_Win_Setup_20.7.28. Przy okazji zaalarmuje, że telefon po aktualizacji mocno muli i jest problem z aktualizacją Mi Video - Video Player oraz Mi Music.
  16. Galeria, pogoda, aktualizacje i Aqua Mail powodowały nie przechodzenie w deep sleep, przynajmniej tyle wyczytałem z konsoli. Nie jest idealnie bo na wykresie nadal widać częste wybudzenia ale dosłownie na chwilę, ale może tak ma być i lepiej nie będzie Na 3 godziny pracy smartfona 2 to deep sleep. W każdym razie ubiłem aplikacje i momentalnie urządzenie się uśpiło tak jak powinno.
  17. Xiaomi eu to w zasadzie jest wersja CN ... tylko zrobiona jako custom rom przez ekipę Xiaomi eu ... u mnie z olx zero problemów - logowanie powiadomienia itp. youtub to z tej wersji nie korzystam - zwykła mi wystarczy ... działa luks ... wiem że bloker reklam na jutubie idzie też przez adguarda ... mam ale nie korzystałem 🙃 reklamy mi nie przeszkadzają ... wręcz cieszę się że są bo nigdy nie wiadomo jakie g... wyskoczy 🙃 i zawsze zaskoczenie ... traktuje to jako urozmaicenie dyskusyjne jakościowej egzystencji ... niektóre apki mogą mieć problemy z pracą na systemie z unlockiem ale piszesz o globalu a tam raczej jedziemy z lockiem (chyba że magisk i root ... ale to może są jakieś moduły do niego i tego revanced - tego nie wiem ...)
  18. Ogólnie china rom inaczej się zachowuje , i ma ograniczone funkcje względem global . Póki co olx nie działa. Nie mogę się zalogować Aczkolwiek YouTube revanced nie działa mi nawet na globalu. Chcę odtworzyć film , mieli kółko non stop i nic Jakieś sugestie ? Ewentualnie odmiennik YT Revanced
  19. https://geekdoing.com/forums/mi-wear-mi-fitness.65/ Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  20. A spróbuj wyczyścić pamięć android system Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  21. Szukałem tego mi fitness mod, nic takiego nie znalazłem, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 😉
  22. Czy to normalne że połączenia przychodzące są pokazywane tylko gdy ktoś dzwoni na telefon, a np z messengera nie ma powiadomień na zegarku( chodzi o połączenia, wiadomości wyświetla) pozdrawiam
  23. Zrobiłeś normalny update oficjalnej wersji wydanej przez Xiaomi. Nie rozumiem tylko dlaczego piszesz go w temacie z z modyfikacją systemową jaką jest miuipolska?
  24. No nie mam, jakby byly wyszczególnione procesy to bym nie pytal. Tu gdzie sie usypial wylaczalem na chwile dane.
  25. Panowie widzę że każdemu mówią to samo że jesteśmy pierwszą osobą która zgłasza taki problem 🤦🤦🤦🤦 ja również taki tekst usłyszałem.... Dzwonić jeszcze raz dzwonić tam telefon powinien nie stygnąć..☎️🔥
  26. W informacji o baterii nie masz takich informacji? Jak u Ciebie wygląda sygnał sieci ? Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  27. Dokonujemy pomyślnych napraw problemu odkurzacza robota sprzątającego Mi Robot Vacuum Mop Essential (G1), który polega na ciągłej pracy głównej szczotki. Moduł nie przestaje się obracać nawet w przypadku postawienia robota na bazie. Kiedy występuje problem? podczas pobytu robota na bazie: szczotka nie przestaje się obracać momentalnie przy naładowaniu baterii od zera i włączeniu robota Przyczyną problem jest wadliwa elektronika płyty głównej, może dochodzić do uszkodzenia elementów płyty wskutek np. braku terminowej wymiany filtra (wtedy zwiększa się obciążenie turbiny i płyta może pobierać więcej energii z baterii co skutkuje uszkodzeniem elementów sterujących szczotką) lub braku ogólnej konserwacji odkurzacza. Na szczęście w serwisie MiCenter naprawiamy ten problem: lokalizujemy przyczynę usterki i wymieniamy wadliwe elementy płyty. Koszt naprawy to najczęściej 200-220 zł. Wyślij do naprawy Artykuł W Mi Robot Vacuum Mop Essential kręci się szczotka non stop? Naprawa w serwisie. pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...