damianprz

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About damianprz

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pojawiła mi się aktualizacja MIUI V12.0.2.0.QFJEUXM | Stabilna 882M Instalować bez obaw?
 2. Witam W jednym telefonie zakupionym w Plusie kilka miesięcy temu jest inny pasek skrótów niż w telefonie zakupionym teraz w lipcu w Play. Ten sam MIUI 11.0.5.0 Na jednym pasek skrótów ma mniej skrótów i nie ma opcji Edytuj, żeby jest ustawić po swojemu. Teraz zakupiony drugi telefon i jest taka możliwość. O co chodzi?
 3. Przypuszczalnie na dniach. A jest lista z modelami, które już otrzymały aktualizację i tymi, które czekają? W sieci już chyba można ściągnąć oficjalnie aktualizację na swój telefon i wgrać samemu. Dlaczego nie można tego zrobić prosto z telefonu?
 4. Są jakieś informacje kiedy MIUI 12 będzie na Mi 9T ? Mam telefon w Plusie
 5. U mnie cały czas 11.0.5.0 i nie wyszukuje aktualizacji? Kiedy mogę spodziewać się MIUI 12?
 6. Witam Od niedawna mam Xiaomi Mi 9T Kontakty kopiowałem z wcześniejszego telefonu. Większość kontaktów miała nadaną nazwę firmy. Ale część nazw firm wyświetla się pod kontaktami a część nie np. jak na dołączonym zdjęciu, obydwa kontakty mają wpisaną firmę ale wyświetla się ona tylko przy jednym z nich Zauważyłem że prawdopodobnie te kontakty które dodatkowo mają WattsApp są źle wyświetlane po przeniesieniu, ale gdy dodam nowy kontakt i nadam nazwę firmy to ona się nie wyświetla trzeba wejść w edycję, zmienić nazwę firmy, np dopisać 1, zapisać, wejść jeszcze raz w edycję, skasować tę "1" i wtedy kontakt wyświetla się poprawnie Czy to jest jakiś błąd MIUI 11? Ręcznie edytowałem źle wyświetlanie kontakty. Mogło być ich nawet 100 Niedługo wejdzie MIUI 12 i obawiam się że dalej się coś może posypać Ktoś zauważył podobną dolegliwość telefonu?