Jump to content

damianprz

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About damianprz

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "przywrócenie do ustawień fabrycznych bez przywracania ustawień"? tzn? gdy telefon był nowy do były kopiowane ustawienia z konta google (kontakty itp.) z Huawei Mate 10 Lite na Redmi Note 8T czyli przerzuciły się jakieś niepotrzebne ustawienia dotyczące paska skrótów?
 2. Pojawiła mi się aktualizacja MIUI V12.0.2.0.QFJEUXM | Stabilna 882M Instalować bez obaw?
 3. Witam W jednym telefonie zakupionym w Plusie kilka miesięcy temu jest inny pasek skrótów niż w telefonie zakupionym teraz w lipcu w Play. Ten sam MIUI 11.0.5.0 Na jednym pasek skrótów ma mniej skrótów i nie ma opcji Edytuj, żeby jest ustawić po swojemu. Teraz zakupiony drugi telefon i jest taka możliwość. O co chodzi?
 4. Przypuszczalnie na dniach. A jest lista z modelami, które już otrzymały aktualizację i tymi, które czekają? W sieci już chyba można ściągnąć oficjalnie aktualizację na swój telefon i wgrać samemu. Dlaczego nie można tego zrobić prosto z telefonu?
 5. Są jakieś informacje kiedy MIUI 12 będzie na Mi 9T ? Mam telefon w Plusie
 6. U mnie cały czas 11.0.5.0 i nie wyszukuje aktualizacji? Kiedy mogę spodziewać się MIUI 12?
 7. Witam Od niedawna mam Xiaomi Mi 9T Kontakty kopiowałem z wcześniejszego telefonu. Większość kontaktów miała nadaną nazwę firmy. Ale część nazw firm wyświetla się pod kontaktami a część nie np. jak na dołączonym zdjęciu, obydwa kontakty mają wpisaną firmę ale wyświetla się ona tylko przy jednym z nich Zauważyłem że prawdopodobnie te kontakty które dodatkowo mają WattsApp są źle wyświetlane po przeniesieniu, ale gdy dodam nowy kontakt i nadam nazwę firmy to ona się nie wyświetla trzeba wejść w edycję, zmienić nazwę firmy, np dopisać 1, zapisać, wejść jesz
×
×
 • Create New...