Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Tak, wspominał. Może też być tak, że być może pobrał 1.0.3.0 niepoprawnie lub źle się rozpakowało, stąd stoi na flashu którejś części partycji super.
  3. A ten użytkownik nie wspomniał tam, że wrzucił 1.0.2.0 i system wstał poprawnie? Ma to jakieś znaczenie, jeśli mówimy tu o ewentualnej komplikacji z samym portem USB? Aczkolwiek, ja prewencyjnie, poczekam na innej opinie, czy to wydanie siada dobrze, czy są jakieś problemy. Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  4. Z dymkami bywa różnie. Raz zadziałają OK, raz nie, nie ma na to reguły. U mnie też się tak dzieje, we wcześniejszych Andkach też czasem bywały takie loterie.
  5. Roota raczej na pewno, LSPosed to moduł pod Magiska, więc raczej też pójdzie (nie sprawdzałem, ale ROM nie powinien się różnić od innych...).
  6. Log nie wskazuje na to, aby skrypt był już na etapie restartu telefonu. Moim zdaniem coś u niego jest nie tak z USB.
  7. Podobno ROM podczas flaszowania staje przy rebootowaniu! Warto mieć to na uwadze, ale na xiaomi.eu już ktoś wrzucił taki wpis. Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  8. Wczoraj
  9. Ale chyba telefon nie ten sam co ? To raczej na pewno jest problem HyperOS, tyle że na konkretnych modelach telefonów. Jak widać na jednych jest lepiej, na innych gorzej i chyba im starszy, tym mniej się przejmują poprawnym zoptymalizowaniem romu pod niego. Generalnie myślę, że zapowiedzieli aktualizację do HyperOS dla listy urządzeń, z których część ma już swoje lata i teraz wypada się z tego wywiązać. Jednak nie wszystkie z nich dostały aktualizację samego Androida i to może być powodem błędów w działaniu niektórych aplikacji. Nie zaobserwowałem u siebie problemów z messengerem ani na Xiaomi 13, ani na 14, ale one działają pod kontrolą najnowszego jak dotąd andka 14.
  10. Już myślałem że się nie doczekam. Można wgrać root'a oraz LSPosed?
  11. Wątek poświęcony aktualizacji wersji stabilnej HyperOS by Xiaomi.eu OS1.0.3.0.UMRCNXM dla telefonu Redmi Note 12 Turbo/POCO F5 (nazwa kodowa marble). Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/HyperOS-STABLE-RELEASES/HyperOS1.0/xiaomi.eu_MARBLE_OS1.0.3.0.UMRCNXM_14.zip/download Aktualizację trzeba zainstalować ręcznie - OTA jej nie znajdzie! ROM można zainstalować zarówno poprzez TWRP (jeśli działa), jak i fastboot. Link do poradnika: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/
  12. Wątek poświęcony najnowszej aktualizacji HyperOS od Xiaomi.eu w wersji stabilnej dla telefonu Redmi Note 12 5G (nazwa kodowa: sunstone). Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/HyperOS-STABLE-RELEASES/HyperOS1.0/xiaomi.eu_SUNSTONE_OS1.0.2.0.UMQCNXM_14.zip/download Aktualizację trzeba wykonać ręcznie - OTA jej nie znajdzie! ROM można zainstalować zarówno poprzez recovery TWRP, jak i przez tryb Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ ROM nie jest przeznaczony do instalacji na smartfonie POCO X5 5G (inna nazwa kodowa). Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną z tematem wątku.
  13. Wątek poświęcony najnowszej aktualizacji stabilnego HyperOS od Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi 11T Pro (nazwa kodowa: vili). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/HyperOS-STABLE-RELEASES/HyperOS1.0/xiaomi.eu_VILI_OS1.0.2.0.UKDMIXM_14.zip/download Aktualizację trzeba wykonać ręcznie - OTA jej nie znajdzie! ROM można wgrać zarówno przez fastboot, jak i recovery - instrukcja tutaj: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
  14. ja też nie lubię tej kombinacji i nie zawsze udaje się od razu wskoczyć w ten tryb ... chyba nie tylko ten model tak ma 🙃 podoba mi się ta funkcjonalność z romu Xiaomi eu która się nazywa rozszerzone menu zasilania - przytrzymujemy dłużej przycisk zasilania i możemy do fastboota przejść suwakiem z ekranu ... bez duszenia fizycznych przycisków - super wygodne i przydatne ...
  15. mam problem nie mogę uruchomić mojego PX6P w trybie fastboot, trzymam power i vol- i tak do nigdy mogę trzymać i nic się nie dzieje, stare RN8P w ten sposób natychmiast wychodzi w fastboot, chyba że w poco jest inaczej? edit: udało się ale strasznie długo to trwało, ale i tak muszę zaczekać 72 godziny generalnie trudno uruchomić fastboot na PX6P, przynajmniej na moim, w porównaniu do RN8P, bardzo długo trzymałem power i VOL- jak już puściłem kombinację przycisków i telefon zaczął się normalnie włączać bardzo szybko ponownie wcisnąłem kombinację power i vol- i tak kilka razy i wreszcie fastboot zaskoczył
  16. Cześć. Rok temu kupiłem telefon w MM, ale zmieniłem sobie na Moto. Zbliżały się święta, więc postanowiłem wziąć na raty ten model na prezent dla mamy w PLUSie i mam dość nietypowe wrażenie, że ten egzemplarz jest po prostu gorszy mimo tych samych bebechów. Oczywiście zaraz po zakupie go odblokowałem i wgrałem najnowszy OS a w ustawieniach odblokowałem te magiczne niby ramy, ale poprawy nic a nic. Dodatkowo jak ktoś dzwoni to występuje problem z odbieraniem połączeń, jak klikam na słuchawkę to telefon nie reaguje, klikam i klikam i może po 10 razie się udaje, Oddać go na gwarancję?
  17. jak masz starsza betę a stable jest datowane później to spokojnie możesz wrzucić jako update ... bez utraty danych i konieczności ponownej konfiguracji ...
  18. luks ... czekamy ... i zamawiamy ... tak przy okazji detal do poprawy Za możliwości fotograficzne odpowiadać mają trzy aparaty o rozdzielczości 50 MP każdy z teleobiektywem o konstrukcji peryskopowej, każdy nie ... ma być jeden peryskop który będzie też odpowiadać za makro ... nie ukrywam że prostokątny design tylnej wysepki - czy jak to teraz jest w 14 kwadratowy bardziej mi pasuje niż ten okrągły placek z ultry 🙃 z rysunku też widać że podekranowej kamerki nie należy się spodziewać (a szkoda ...) ale za to ten otwór ma być zauważalnie mniejszy niż teraz - a to już plus ... z drugiej strony rysunek dotyczy wersji 15 - może w pro jednak dadzą kamerkę pod ekranem ... czymś w końcu trzeba odróżnić od siebie obie wersje ... rozmiar ekranu to jedno ... w każdym razie czekamy z niecierpliwościa 🙃 ogólnie to z tego info wynika ze zwykła 15 też dostanie peryskop i będą trzy obiektywy 50tki ... czyli podobnie jak na teraz 14 i 14 pro ... gdzieś widziałem niedawno jeszcze info że wersja pro miała dostać peryskop dodatkowo ... czyli w zasadzie nie powinno być trzech modułów aparatu a cztery ... normalny wide + ultrawide + tele + peryskop ... ciekawe czy tak będzie faktycznie ... to już byłaby spora różnica między pro a zwykła ...
  19. Wczoraj koledze który ma mi10 pojawiła się aktualizacja EEA do HyperOS na regionie Szwajcaria
  20. Osobiście nie widzę żadnej różnicy ani na "minus" ani na "plus" względem ostatniego MIUI EEA
  21. Czym zaskoczy nas Xiaomi 15 Pro?Czytaj dalej >
  22. Poco f3 nie dziala portfel, integrity fix zainstalowany, rom to ostatnie wydanie beta. Jak to zalatac?
  23. Google przyspieszy przenoszenie danych na nowe urządzenieCzytaj dalej >
  24. Dziękuję. Chyba pomogło. Odłączyłem synchronizację i backup. Wyczyściłem dane aplikacji Galeria i na nowo załączyłem tylko kopię zapasową Google Zdjęcia. Chyba coś nie tak w aplikacji było, bo rzeczywiście wyczyściło 40GB danych ale nic nie zniknęło... Aktualizacja z lutego 2024 Galerii pozwala zarządzać zdjęciami Google bezpośrednio z poziomu aplikacji Galeria. Chyba to coś zaczęło szwankować...
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...