All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. W tym dziale poszukaj odpowiedzi na to pytanie. Zanim zadasz pytanie użyj opcji szukaj i sprawdź czy podobne już nie istnieje.
  3. Przecież jest napisane, że masz niekompatybilne firmware. Sprawdź w opisie RR jakie jest wymagane.
  4. Ciepłe opony i ciepły silnik oznaczają tylko i wyłącznie spore obciążenie, możesz zwiększyć moc jak chcesz jechać szybciej, ale to da większe obciążenie silnika. Dobrze kumasz, jak chcesz jechać rzeczywiście 30, to ustawiasz mnożnik 315 wedle ich rekomendacji i prędkość max 37, jeśli mocy wystarczy to te 30 pojedziesz Ja 55 ważę także problemów z tym nie mam, zasięg realny 25km nie po płaskim, z V~ 25km/h (Vmax 30) osobiście ustawiłem moc 600W (mnożnik mocy 42979)- trochę większa niż fabryczna, bez zauważalnego spadku sprawności, ponoć max co ten silnik efektywnie przyjmuje to 800W- powyżej tylko się mocniej grzeje bez większego przyspieszenia. IMHO jeśli zależy na zasięgu, 700W byłoby optymalne dla kogoś komu brakuje mocy. @Sucharek
  5. Dziękuję Ci bardzo serdecznie za odpowiedź i pomoc. Podmienie DRV i wszystko będzie dobrze, mam nadzieję. Dam znać.
  6. Ja tylko raz poprosilem na czacie o aktywacje wifi calling i dziala do dzisiaj na Redmi 6. Za to w Orange j/w.
  7. Witam Otóż mam problem że naładowała się lewa słuchawka i ona tylko gra. Prawa zaś nie miga nic,nawet przyciskając czy wyjmując z etui. Telefon widzi lewą i jest z nią połączony,prawa widzi ale zero odzewu. Próbowałam konfigurację by wyjąć jedną migająca sluchawke wyłączyć ,włożyć do pudełka i zrobić to samo z drugą ale nic nie pomogło. Proszę o pomoc
  8. Wreszcie się podjąłem instalacji tego systemu, ale: Próbowałem na twrp 3.1.1 i 3.0.1. Przez uszkodzony port nie mam pewności co do odblokowanego bl, czy to może być powodem tych błędów?
  9. Today
  10. Yesterday
  11. Telefon nie widzi niekompatybilnych aplikacji. Sprawdź w komputerze... nie zmienia to faktu, że na razie nie da się zainstalować wersji ze sklepu.
  12. @sajmon64Bez urazy, ale spójrz prawdzie w oczy, jeżeli nie wiesz jak to wgrać, to oznacza, że niestety, nie zadałeś sobie trudu, by twj informacji poszukać, czyli oznacza to, że to nie dla Ciebie i lepiej zostań przy oprogramowaniu fabrycznym. @lisek1953 wgrywa się klasyczne za pomocą N&F lub GadgetBridge, po kolei: firmware, zasoby, czcionki. Problem z ekranem współędnych (w menu kompas) nie występuje w tej wersji moda.
  13. ale ja jej nie widzę w sklepie, szukam na trzech telefonach i nie ma
  14. S6. Czy komuś udało się połaczyć apke Roborock z google Home? Czy musze używać XiaomiHome ?
  15. Multitasking też nie urywa tutaj na Syberii. Mam wrażenie, że szybko killuje otwarte aplikacje w ramie. A jak u Was? Kurde, coraz mniej jestem zadowolony. Płacić się telefonem nie da (to wiedziałem), ale czytnik palca działa gorzej, multitasking słaby, nieraz freezuje mi Google Chrome jak dłużej nie używam no i ta wariująca autojasność [emoji19] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  16. Nic to nie daje. Mialem volte potem zgineło nagle. 5 telefonow do BOK play i za kazdym razem inny ktos i dalej to samo. Olalem temat i tyle.
  17. Następna podobna,też ma te kostki na bokach bieżnika i też nie CST,ale coś podobnego ma w sobie https://pl.aliexpress.com/item/4000162297333.html?spm=a2g0o.detail.1000023.3.7d0b4dd7mG3GTb I raczej nie do wózków dziecięcych
  18. Który to dokładnie model? A sorry przeoczyłem [emoji2960] na allegro jest za 33,99 zł, jaki kabel najlepiej do tego?
  19. Zrobiłem hard reset. Po hard reset pokazała mi się blokada aktywacji. Nie mogę odblokować telefonu. Nie działają kody, które przychodzą na smsa lub na maila. Na telefonie pokazuje mi inny numer Mi Account dopisany do mojego numeru telefonu, a do maila pokazuje inny. Gdy loguje się na kompie na mi account taka jak jest na telefonie to pokazuje tam że numer, który jest podany jest prawidłowy. Jednak jak wciskam o nowy kod to przychodzi mi kod na numer Mi Account, którego nie znam. Jak odblokować telefon?
  20. nie zniknęła tylko jest niekompatybilna, a dlaczego zniknęła aplikacja do xiaomi mi drone 4K (naprawdę zniknęła)? Ja mam coraz mniej zaufania do tej firmy.
  21. Ja właśnie zrobiłem hard reset bo miałem ten sam problem. Do tego zdjęcia robione bokiem wychodziły jakby przesłona nie była do końca otwarta. Po hard reset mam problem z blokadą aktywacji. Może ktoś z was miał z tym problem i wie jak to obejść. Opisałem problem w zakładce "problemy techniczne"/"problem z blokadą aktywacji". Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam
  22. Witam z innej beczki , uszkodziłem dziś czyszcząc filtr HEPA, i teraz pytanie czy te filtry do S1 są takie same jak do S50 , S55? Myślę nad tą aukcją: https://allegro.pl/oferta/filtr-hepa-odkurzacza-xiaomi-roborock-s50-s55-oryg-7713551514 będzie to pasować ? Pozdrawiam
  23. Zeby w Playu dzialalo vowifi/volte, musisz zadzwonic na infolinie i poprosic o wlaczenie uslugi wifi calling.
  24. no tak, tylko pytanie dlaczego zniknęła
  25. Zrobiłem hard reset. Po hard reset pokazała mi się blokada aktywacji. Nie mogę odblokować telefonu. Nie działają kody, które przychodzą na smsa lub na maila. Na telefonie pokazuje mi inny numer Mi Account dopisany do mojego numeru telefonu, a do maila pokazuje inny. Gdy loguje się na kompie na mi account taka jak jest na telefonie to pokazuje tam że numer, który jest podany jest prawidłowy. Jednak jak wciskam o nowy kod to przychodzi mi kod na numer Mi Account, którego nie znam. Jak odblokować telefon?
  26. Do korzystania z w/w softu na telefonie czego używacie ?
  27. Jadąc dzisiaj z pracy do domu wlaczylem gps zeby zobaczyc predkosc. Czasami dobijalo do 25 ale z reguly 23 km/h. I nie chce isc szybciej. Po okolo 6 km bateria 60%. Silnik cieply. Opony i z tylu i z przodu cieple ( w obu cisnienie okolo 3.5 bara). Myslicie ze zmiana mnioznika mocy silnika cos mi poprawi? Chyba czas na diete [emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Czy dobrze kumam, ze powinienem ustawic 315 i 37 jako max? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  1. Load more activity