Skocz do zawartości

Xiaomi Mi5 - bestia w przedsprzedaży


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, nie ma najtaniej... ale przynajmniej jest mocarnie. :D 

W pewnym sklepie pojawił się Mi5 w przedsprzedaży.

 

Specyfikacja pewnie jest Wam znana na pamięć, maniacy:

  • 5.15 inch 1920*1080 Pixel FHD IPS Screen
  • CPU:Qualcomm Snapdragon 820, Quad Core, 64bit
  • MIUI V7 (Base on Android 6.0 OS) , 3/4 GB RAM + 32/64 GB ROM
  • Dual SIM card dual standby
  • Dual Cameras, front camera 4.0MP; back camera 16.0MP with flashlight and auto focus
  • Support FDD LTE/4G/3G/GPS/Wifi/Bluetooth/Miracast/OTG
  • Networking:2G: GSM 2/3/5/8; 3G: WCDMA B1/2/5/8; TD-SCDMA: B34/39
  • 4G: FDD-LTE: B1/3/7, TDD-LTE:38/39/40/41

111.png

Wersja 4/64 to koszt bagatela 2600 zł; za wersję budżetową 3/32 przyjdzie nam wydać 2100 zł.... :D 

Okej, co powiecie na obecne ceny? :D

Edytowane przez piotr.geekbuying
bo za drogo, bo wolno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 409USD za najtansza wersje teraz. Drogo. Czekam az cena na Ali spadnie do ~350 i biere.

To się zejdzie bo jest duży hype na ten telefon... Szkoda że LTE 800 nie obsługuje. To jest mały minus który pewnie będą próbować obejść jakoś MODerzy mieć nadzieję.

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy dostępny będzie w Polsce. I za ile?

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Ciekawe kiedy dostępny będzie w Polsce. I za ile?

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Wg.danych z Xiaomi nie ma 5,2" tylko 5,15"

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ,ze dali ostro.Miałem wczoraj zamawiac Samsunga galaxy s7 edge,ale postanowiłem ze poczekam do prezentacji Mi5.I teraz sie zrobił problem,bo nie wiem co mam zamówic.

Niech mi ktos wyjasni czy Mi5 bedzie posiadał jezyk polski ?Czy trzeba bedzie czekac na MIUIPolska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uległem pokusie i zamówiłem w przedsprzedaży na ibg najmocniejszą wersję. Po użyciu kuponu na 20$ i wyborze wysyłki DHL za 17$ bez ubezpieczenia wyszło 2000 PLN z groszami. Ciekawe kiedy zaczną wysyłać od startu sprzedaży na rynku chińskim? Od razu czy za jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, piotr.geekbuying napisał:

No cóż, nie ma najtaniej... ale przynajmniej jest mocarnie. :D

Mocarnie to jest, ale z przeginką cenową. Wersja 3/64 GB u Was kosztuje 466 dolarów. Cena rekomendowana to 352 dolary. Plus marża sklepu, który będzie to sprzedawał - niech nawet będzie łącznie 400 dolarów. To i tak taniej o 66 dolarów, czyli blisko 300 PLN niż u Was. Za kilkanaście dni, kilka tygodni, cena spadnie do ceny rekomendowanej.

Czy uważacie, że na Forum poświęconym Xiaomi i MIUI znajdziecie jeleni...? Żeby nie było, nie bronię nikomu robienia interesów, ale to jest naprawdę przegięcie. A z takimi "promocjami", to ... powodzenia...

BTW. Radzę zwrócić się do Administracji o przeniesienie tematu do właściwego działu. Uprawiacie jawny handel, a od tego jest "Giełda" i wątki skierowane do "Sprzedawców".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Addamas napisał:

Aktualnie będzie na pewno angielski i chiński. Polski pewnie w ciągu miesiąca, max dwóch . Nawet Acid, tłumacz, jeszcze nie ma tego telefonu :-)

Wszystkiego dowiesz się na tym forum :-P

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Ale chyba jeszcze trzeba bedzie odblokowac bootloader,tak?

W jaki sposób bedzie mozna go odblokowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Addamas napisał:

Aktualnie będzie na pewno angielski i chiński. Polski pewnie w ciągu miesiąca, max dwóch . Nawet Acid, tłumacz, jeszcze nie ma tego telefonu :-)

Wszystkiego dowiesz się na tym forum :-P

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Telefonu może i nie ma, ale rom dla Mi5 już tak ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, piotr.geekbuying napisał:

111.png

Powyżej znajduje się zdjęcie/render białego Mi5 z pierwszego postu - wygląda pięknie. Poniżej wklejam faktyczne zdjęcie białego Mi5 z TEGO filmu z xda... Żenada.

M1zgncc.jpg

 

Edytowane przez Uri0550
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bikej napisał:

Czyli 409USD za najtansza wersje teraz. Drogo. Czekam az cena na Ali spadnie do ~350 i biere.

Sprawdź obecne ceny, poprzednie były estimated. :) 

11 godzin temu, Big00s napisał:

 

To się zejdzie bo jest duży hype na ten telefon... Szkoda że LTE 800 nie obsługuje. To jest mały minus który pewnie będą próbować obejść jakoś MODerzy mieć nadzieję.

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Jeszcze sporo wody upłynie zanim LTE 800 wejdzie do łask. :) 

11 godzin temu, Nezumi napisał:

strasznie drogo.. ibg ma taniej.. sporo taniej...

Zerknij proszę, czy obecne Cię zadowalają :D 

11 godzin temu, Wodzu napisał:

W pewnym innym sklepie już jest wersja standard za ~370usd

Edit cen, zerknij.

11 godzin temu, Addamas napisał:

Ten temat nie powinien być w Giełdzie? Jeszcze napiszcie, że jesteście oficjalnym sprzedawcą Xiaomi w Polsce :D

Zgłosiłem do przeniesienia. Nie jesteśmy, nie ciśniemy bajek :D 

10 godzin temu, andrzej55 napisał:

Ciekawe kiedy dostępny będzie w Polsce. I za ile?

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Wg.danych z Xiaomi nie ma 5,2" tylko 5,15"emoji23.png

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Poprawione. :D Za ile? Na Alle pewnie za miesiąc, i oczywiście januszową marżą 30% :D 

10 godzin temu, Bobson napisał:

Troche drogo na tym geekbuing, w porównaniu do ibuygou 

Ceny były nie do przewidzenia, na "oko; po informacji od dystrybutora zostały poprawione - tyle mi wiadomo :D 

10 godzin temu, Wojtkson napisał:

A ile kosztuje wersja Premium?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Najbardziej wypasiona wersja to 540$. 

10 godzin temu, Bobson napisał:

480$ a tutaj 540$. Wiem że gdzieś dla ludzi z forum an ibg była zniżka ale nie wiem czy dalej jest chyba 10$ czy 15; 3 

Zerknij na bieżące ceny. :) 

6 godzin temu, mpyro napisał:

No powiem ,ze dali ostro.Miałem wczoraj zamawiac Samsunga galaxy s7 edge,ale postanowiłem ze poczekam do prezentacji Mi5.I teraz sie zrobił problem,bo nie wiem co mam zamówic.

Niech mi ktos wyjasni czy Mi5 bedzie posiadał jezyk polski ?Czy trzeba bedzie czekac na MIUIPolska?

Zaczekaj jeszcze. To niemałe pieniądze, a głupio będzie jak się okaże, że gdzieś ma bugi, wady fabryczne itd.

 

4 godziny temu, mrosi napisał:

Mocarnie to jest, ale z przeginką cenową. Wersja 3/64 GB u Was kosztuje 466 dolarów. Cena rekomendowana to 352 dolary. Plus marża sklepu, który będzie to sprzedawał - niech nawet będzie łącznie 400 dolarów. To i tak taniej o 66 dolarów, czyli blisko 300 PLN niż u Was. Za kilkanaście dni, kilka tygodni, cena spadnie do ceny rekomendowanej.

Czy uważacie, że na Forum poświęconym Xiaomi i MIUI znajdziecie jeleni...? Żeby nie było, nie bronię nikomu robienia interesów, ale to jest naprawdę przegięcie. A z takimi "promocjami", to ... powodzenia...

BTW. Radzę zwrócić się do Administracji o przeniesienie tematu do właściwego działu. Uprawiacie jawny handel, a od tego jest "Giełda" i wątki skierowane do "Sprzedawców".

Zerknij proszę na nowe ceny. :)

Nikt nie zamierza nikogo oszukiwać, paaanie. Ohydne insynuacje. :P To nie jest promocja, tylko informacja o preorderze. Akurat się pojawił "u nas", więc lojalność kazała mi wkleić taki link, za który mogę ręczyć. :) jeśli masz jakieś pytania dotyczące mojej pracy - zapraszam do kontaktu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat czytnik z przodu jest bardziej ergonomiczny niż z tyłu. Jak masz telefon w samochodzie na uchwycie to za każdym razem chciałbyś szukać tego czytnika z tyłu? Albo jak telefon leży na biurku i chcesz tylko sprawdzić powiadomienia to wystarczy go dotknąć a nie musisz brać cały telefon do ręki :)

Wysłane z mojego Mi-4c

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uległem pokusie i zamówiłem w przedsprzedaży na ibg najmocniejszą wersję. Po użyciu kuponu na 20$ i wyborze wysyłki DHL za 17$ bez ubezpieczenia wyszło 2000 PLN z groszami. Ciekawe kiedy zaczną wysyłać od startu sprzedaży na rynku chińskim? Od razu czy za jakiś czas?

Możesz się podzielić jaki to kupon? Dla forumowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamawiał już ktoś wersję 64GB? Największa zniżka jaką udało mi się dostać to... 10$: xiaomi5.

IHmNnk0.png
Pojawiła się też wersja pro 4/128 w cenie 499$, ale wówczas telefon zostanie wysłany dopiero po 31 maja. Ciekawa taktyka, bo za dwa miesiące to się wszystko może zdarzyć.

Ba, mam wrażenie, że mają jakieś problemy finansowe. Długoterminowe przedsprzedaże, a teraz taka loteria - płacisz dolara, możesz wygrać karton dronów wart 600$. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...