Jump to content

Jokasia

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jokasia

 1. I napisz proszę, czy zainstalowałeś na nim Google Play. P. S. Widziałam info, że przyciski nie są podświetlane.
 2. Znalezione na YouTube Wygląda na to, że można doinstalować Google Play. Filmik po wietnamsku, ale wszystko ładnie widać (wrzucam, bo widziałam opinię, że Google Play jest zablokowany i nie da się zainstalować)
 3. Ale ja mam tylko parę dni na decyzję... Albo Redmi 3 albo 2.
 4. Mam zamiar go zamówić, w tej cenie nie znajdę chyba nic lepszego. Trochę się obawiam, że nie pojawi się język polski (na Miui Polska jakieś niewielkie zainteresowanie tym telefonem). Ostatecznie po angielsku można korzystać, ale co z Google Play? Nie wiecie czy można doinstalować przez Google Installer?
 5. Mnie też wygląd bardzo się podoba. Jestem na etapie kupna telefonu (nie dla siebie) i myślałam o Redmi 2 z 2 GB ramu. Ale ta 3 prezentuje się znacznie lepiej (bateria, aparat, procesor) i kosztuje tyle samo.
 6. Dziękuję, Asphalt działa Jeszcze tylko muszę się odważyć zrobić update do miui v6
 7. Dzięki, tak zrobię. A co z kopią zapasową? Jak zrobię kopię i potem przywrócę ustawienia fabryczne to przecież skasuje mi też kopię. Jak odzyskuje się dane?
 8. Witam, Od niedawna mam Mi3 i mam z nim kilka problemów. Czytam forum już od jakiegoś czasu, ale niestety bez pomocy sobie nie poradzę. Z góry przepraszam, jeśli nie ten dział, temat, itp. Rzadko się udzielam na forach. 1. Wgrałam Miui v5 4.8.22 ale po kilku dniach, nie na czysto i często wywala mi aplikacje - Internet i niektóre gry. Myślę o zmianie na v6, ale nie wiem czy ostatnią wersję czy wcześniejszą? Zależy mi na stabilności. Fajnie by było, jakby Asphalt 8 działał, ale z tego co czytam to może być kiepsko. Na razie nie działa 2. Jeśli będę zmieniała na v6 to czy mam najpierw przywrócić ustawienia fabryczne? Jeśli zrobię kopię to czy nie usunie mi też tej kopii? Boję się, że wszystko stracę, nie mam zapisanej kopii w chmurze, a chyba nie pamiętam hasła do konta xiaomi. 3. Co jakiś czas pojawia mi się komunikat o braku aktywnej karty sim. Smsa nie wysłałam, czy muszę to zrobić? 4. Problem z Mikey - po naciśnięciu robi niemalże wszystko, tylko nie to co ma zrobić, np. ma włączyć kalkulator a zmienia głośność, albo nic nie robi. Rzadko włącza to co ma włączyć, ogólnie telefon żyje własnym życiem po wpięciu Mikey. Proszę o pomoc, zwłaszcza zależy mi na aktualizacji, w moich poprzednich telefonach nie zmieniałam nic i nie chcę go uceglić.
×
×
 • Create New...