Eru

Tutorial - Pływające okna (dymki czatu)

Recommended Posts

Ok, pojawiają się avatary w kółeczkach na pulpicie, ale jak wyłaczyć powiadomienia w pasku na górze ekranu. Jak przychodzi wiadomość to pojawią się u góry ekranu pasek z cała wiadomością. 

Witam,

mam pewne pytanie lub nawet jest to problem, otóż posiadam Mi4 i jak mam wiadomość na Messenger nie mam takiego dymku, kółeczka gdzie można  było zwinąć konwersację na pulpit itp, jest to jakiś błąd czy gdzie to i jak można zmienić? Widziałem screeny miui i miał tam użytkownik dymek ten okrągły od czatu messengera, dlatego jak włączyć tą funkcję?

A czy da się ustawić tak by wyświetliło ikonę na pasku statusu a nie wyświetlało tej okrągłej ikony ze zdjęciem piszącego

U mnie zaczęły działać pływające ikony Yanosika jak odznaczyłem następującą opcję:

ustawienia->Uprawnienia->pozostałe uprawnienia->(zakładka "uprawnienia" u góry ekranu)->Wyświetlanie wyskakujących okien->Yanosik->Zezwól

I zaczęło wszystko działać

W przypadku gdy chcecie wyłączyć wyskakujące okienka to ostatnia opcja musi być ustawiona na Odmów

Edited by Aro75

Witam,

mam problem z powiadomieniami. Zapewne robię głupi błąd.. ale nie mam pomysłu na rozwiązanie. Otóż nie otrzymuję notyfikacji z aplikacji. Próbowałem kilku rozwiązań, może najpierw parę screenów.

01 - wersja systemu
02 - ustawienia w aplikacji (messanger)
03 - ustawienia w "autostarcie"
04 - uprawnienia messangera
05 - uprawnienia twittera

Podałem Twittera jako przykład, ponieważ tutaj powiadomienia działają prawidłowo.
W pkt.04 (wyskakujące okna) nie ma różnicy czy jest włączone czy wyłączone - powiadomień brak.

Tak jak wspominałem, prawdopodobnie to jakaś mała głupota, którą po prostu pominąłem - ale nie mam pomysłu. Jakieś sugestie? Z góry dzięki.

01-Android.png02-Messanger_opcje.png03-Autostart.png04-Uprawnienia_Messanger.png05-Uprawnienia_Twitter.png

Edited by mrosi
Można napisać post tak, aby nie zajmował całej strony wątku? Można!

A u mnie lipa, zrobiłem ustawienia fabryczne wczoraj dla telefonu po instalowałem co trzeba i nic

Screenshot_2017-06-27-13-16-40-729_com.android.settings.pngScreenshot_2017-06-27-13-17-01-125_com.miui.securitycenter.png

Edited by mrosi
Można napisać post tak, aby nie zajmował całej strony wątku? Można!

Witam, zrobiłem wszystko według poradnika i dalej nic... Ktoś coś?

Specyfikacje i ustawienia:

U mnie w ustawieniach aplikacji nie ma możliwości włączenia wyskakujących okienek, więc problem jest nie w miui a w samym messengerze, ktoś się z tym zetknął?? 

FB_IMG_1504371753390.jpg

Nie ma znaczenia wersja. Dymki są zawsze. Nie ma u kolegi co wrzucił bo nie ma. Normalnie są. Wszystko działa na każdym sofcie w MI6 z nimi.

u mnie w ogóle w panelu sterowania nie ma "uprawnienia", a jak dodam skrót na ekranie "uprawnienia" to tam nie ma opcji pozostałe uprawnienia>messenger i tym podobne ani czegokolwiek o pływających okien

Edited by kasanova

Jak się pozbyć tego powiadomienia "dymki czatu są aktywne" chciałbym widzieć tylko powiadomieni z rozmów bez tego "dodatku" ROM to global Dev ale na każdej wersji to miałem.

Screenshot_2018-02-03-12-39-40-000_com.miui.home.png

Guest
This topic is now closed to further replies.