Jump to content

Taryf

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Taryf

 1. Witam, po przerwie zimowej dziś po raz pierwszy uruchomiłem hulajnogę. Zauważyłem dziwny problem. W trakcie jazdy (chyba częściej po zwolnieniu) przestaje działać przyspieszenie. Tak jakbym manetkę puścił. Hulajnoga nie przyspiesza i blokuje się koło. Muszę praktycznie zatrzymać się i wystartować od początku. Ktoś spotkał się z czymś takim? Jaka może być przyczyna?
 2. Witam, mam problem z Bluetooth w Redmi 4X. Załączam screen z informacji o telefonie (oprogramowanie 8.5.2.0). Problem polega na tym, że co chwilę zrywa połączenie. Próbowałem z różnymi modelami słuchawek (testowane na innym telefonie - wszystko działa) i efekt jest ten sam. Jeżeli uda się sparować urządzenia, to: 1. Wyrzuca błąd (załączam screen) 2. Wyłącza się bluetooth (z powodu błędu zapewne) 3. Uruchamia się bluetooth 4. Następuje próba połączenia ze sparowanym urządzeniem 5. Wyrzuca ten sam błąd 6. Cykl się powtarza - Czy ktoś zna przyczynę i rozwiązanie tego problemu?
 3. Witam, mam problem z powiadomieniami. Zapewne robię głupi błąd.. ale nie mam pomysłu na rozwiązanie. Otóż nie otrzymuję notyfikacji z aplikacji. Próbowałem kilku rozwiązań, może najpierw parę screenów. 01 - wersja systemu 02 - ustawienia w aplikacji (messanger) 03 - ustawienia w "autostarcie" 04 - uprawnienia messangera 05 - uprawnienia twittera Podałem Twittera jako przykład, ponieważ tutaj powiadomienia działają prawidłowo. W pkt.04 (wyskakujące okna) nie ma różnicy czy jest włączone czy wyłączone - powiadomień brak. Tak jak wspominałem, prawdopodobnie to jakaś mała głupota, którą po prostu pominąłem - ale nie mam pomysłu. Jakieś sugestie? Z góry dzięki.
 4. Odświeżę nieco temat. Udało mi się dojść do tego, że efekt mogę "wywołać" po wymuszonym zamknięciu aplikacji (do sprawdzenia, czy "dłuższe przytrzymanie" czy skrótem do czyszczenia pamięci (jako jeden z widżetów systemowych). Możliwe, że zamykam jakiś istotny proces? Da się to gdzieś sprawdzić? EDIT: Zarówno "skrót" jak i "dłuższe przytrzymanie" działają identycznie
 5. Jeszcze "ciekawostka". Zawiesił mi się YouTube i zauważyłem, że nie działają przyciski regulujące poziom dźwięku z boku telefonu.
 6. Niestety nie. Nadal walczę i próbuje znaleźć przyczynę (i specjalnie wywołać taki efekt)
 7. Przyznam, że nie jestem pewien. Przy "aktualizacji" mam adres tej strony, ale w opcjach Global.
 8. Witam, tytułem wstępu: jako przytrzymanie MENU mam ustawione "ostatnie aplikację", a przytrzymanie WSTECZ "zamknij aplikację" co pewien czas (brak regularności - raz dziennie, co 10min) występują dziwne problemy z wyświetlanym ekranem. Objawia się to tym, że przestają prawidłowo działać przyciski funkcyjne (a przynajmniej nie widać efektu). Przykładowo, mam uruchomioną aplikację Internet. Nie działa zminimalizowanie ani wstecz. Przy próbie zamknięcia wyświetla się informacja o zamknięciu innej aplikacji (używanej wcześniej) lub, że "XXX jest aplikacją systemową i nie może zostać zamknięta" (w przypadku SMSów czy Launchera). "Zamykać aplikację" (trzymając wstecz) mogę i po kilka razy i za każdym razem mam taki sam komunikat. Przy wyświetleniu ostatnich aplikacji i naciśnięciu "X" wyświetla się informacja o zwolnieniu pamięci. Mogę wyświetlić opcje (przesuwając belkę w dół), wchodzić w dodatkowe parametry itp., ale nie mogę wyświetlić pulpitu. Czasem problem ustępuje po kilkunastu sekundach, czasem po kilku minutach a czasem pomaga tylko reset. Ktoś ma jakiś pomysł czym to może być spowodowane? Jakieś sugestie jak na to zaradzić? EDIT: Tuż po napisaniu tego posta wszedłem w Panel Sterowania, żeby wyczyścić śmieci i znowu się zawiesiło. Nawigować po Panelu Mogę, ale bez używania przycisków funkcyjnych (czyli cofam się używając strzałki w lewym górnym rogu).
 9. https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stohelit.audiobookplayer&hl=pl Mi osobiście ta podpasowała.
 10. rozumiem, dzięki za szybką odpowiedź
 11. Witam serdecznie Mam krótkie pytanie. Potrzebuję usunąć kilka skrótów do aplikacji z pulpitu, ale BEZ usuwania samych aplikacji. W poprzednim telefonie miałem zawsze dwie opcje Skasuj lub Odinstaluj. Tutaj widzę tylko tą drugą. Z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...