Jump to content

pr00

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pr00

 1. Chciałbym protestować lineage os, niestety potrzebuje kopii zapasowej z google, nie mogę tego wymusić na telefonie, samo też się nie robi, macie jakieś podpowiedzi ?
 2. pr00

  MIUI 8.6.28

  Wygląda na to że działa, dzięki za info
 3. pr00

  MIUI 8.6.28

  Gdzie jest zarządzanie aplikacjami w panelu ?
 4. pr00

  MIUI 8.6.28

  Trzy pytania: 1.Podobno można ustawić aby na ekranie blokady były alerty o nieodebranych połączeniach, gdzie to znaleźć ? 2. Przy zamykaniu i otwieraniu messengera said wibracje, jak to ominąć a zostawić żeby wibrowało tylko przy wiadomości ? 3. Po spuszczeniu belki na ekranie blokady nadal nie widać powiadomień mimo że po odblokowaniu są, można zrobić aby ciągle były widoczne ?
 5. pr00

  MIUI 8.6.14/16/18/21

  Panowie Admini, coś nie tak z plikiem 8.6.21 dla Mi Note 2.
 6. pr00

  MIUI 8.6.14/16/18/21

  To normalne że po spuszczeniu belki na zablokowanym telefonie nie widać powiadomień a na odblokowanymi już widać czy jakiś bug ?
 7. pr00

  MIUI 8.6.14/16/18/21

  Wiadomo cos czy to się zmieni ? Nawet jak mam dźwięk wyłączony w powiadomieniach to nadal jest.
 8. Jak się pozbyć tego powiadomienia "dymki czatu są aktywne" chciałbym widzieć tylko powiadomieni z rozmów bez tego "dodatku" ROM to global Dev ale na każdej wersji to miałem.
 9. Przerzuciłem się z miui.eu na Global Dev I nie narzekam. Po zmianie z chęcią bym wrócił do Eu
 10. Pytanie czysto techniczne, rozumiem że Romy nadal byłyby całymi paczkami a nie łatami jak to jest w global Dev.
 11. Mam problem, nie działa mi Android Pay, zablokowałem bootloadera przez Minimal Adb niestety po wipie ciągle to samo. Nie spotkałem takiego problemu tutaj na forum. Soft mam Global Dev najnowszy.
 12. Wzialem z XDA. https://www.google.pl/amp/s/forum.xda-developers.com/mi-note-2/development/unofficial-twrp-3-1-0-0-mi-note-2-t3573350/amp/
 13. Wgrałem dla pewności 3.2.0 zobaczymy jak będzie, dzięki za odpowiedź.
 14. pr00

  MIUI 8.1.4

  Dzieki za podpowiedzi, dopiero wróciłem do Mi. Zainstalowałem ręcznie, o dziwo pojawiła mi się opcja odblokowanie twarzą, i działa całkiem ok.
 15. Może mieć to jakiś wpływ na działanie systemu? Mam TWRP w wersji 3.0.2-0 może to być związane ze starą wersja TWRP ?
 16. Mam problem z instalowaniem z TWRP na Mi Note 2, widziałem odpowiedzi w podobnych wątkach ale w każdym było coś innego. Soft mimo błędu zainstalował się.
 17. pr00

  MIUI 8.1.4

  Na Mi Note 2 jeszcze nie ma przez OTA.
 18. Widziałem to ale ja chcę zachować ta ikonę ale chcę by była jedna ikona dla jednej aplikacji tak jak to było w miui 8 a nie 3 czy kilka tych samych (na screenie widać 3 dla Gmaila).
 19. Przesiadłem się na miui.eu 7.12.28, niestety pokazuje mi kilka ikon powiadomień na pasku stanu. Wiecie może jak zrobić aby była tylko jedna ikona dla jedne aplikacji, poniżej screen (lewy górny róg, powiadomienia Gmail).
 20. Dlatego też założyłem wątek, czekam 72h na odblokowanie i spróbuję z wersją eu. Bateria też bez rewelacji trzyma.
 21. Ja się przesiadłem z Honora 8 i jestem bardzo zadowolony, czekam teraz 72h na odblokowanie. Bateria trochę mnie zawodzi ale to pewnie kwestia softu. Ekran jest bardzo fajny niewiele ustępuje Samsungowi, sam rozmiar telefonu też jest całkiem ok jak na wielkość wyświetlacza.
 22. Witam. Dzisiaj zrobiłem test i wyszło mi tylko 114k punktów, czy to może być wina softu ? Załączam screen z informacjami o systemie.
 23. Mam stable, kiedyś miałem w mi5 dev i były co tydzień, który jest w tym momencie lepszy dev czy stable ? W stable są jakoś częściej niż w normalnym androidzie (raz na 3 miesiące) ?
 24. Wie ktoś może jak skonfigurować cyferki z ilością powiadomień ? Jeśli mam powiadomienie np. na mailu to na ikonie pojawia się cyferka, jeśli spuszczę z góry belkę powiadomień i usunę to powiadomienie (przesunę w prawo) to cyferka na ikonie znika a chciałbym żeby zostało (faktycznie nie sprawdziłem powiadomienia). Chciałbym aby cyfry z ikon znikały dopiero jak faktycznie wejdę w program i sprawdzę co się stało.
×
×
 • Create New...