Jump to content

NVK

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by NVK

 1. Cześć Potrzebuje dostać się do mojego starego urządzenia, niestety zapomniałem wzoru, telefon przeleżał swoje w szufladzie. Czy jest możliwość zdjęcia blokady wzoru na telefonie? Jest zainstalowane TWRP
 2. mam ten sam problem, tylko mój system to android 7.0 dla Mi4c
 3. Cześć Mam problem z resetem telefonu do ustawień fabrycznnych. Zainstalowałem najnowsza aktualiację do 7.0 bez wipe, i chce wyczyścić telefon do ustawień fabrycznych. Niestety po wybraniu opcji z menu, pojawia się informacja że telefon będzie zresetowany i się wyłącza. Po ponownym telefon nie jest zresetowany.
 4. NVK

  MIUI 7.3.16

  Czy ta aktualizacja obejmuje Mi4C ? Czy dalej jest pominięte?
 5. Cześć Mam Xiaomi Mi4C z romem 6.8.25 Jak wyłączyć dzwięki nagrywania filmu w aplikacji Messenger? W telefonie wszystkie dzwięki mam ustawione na 0, alarm, dzwonek, media są na 0. A dzwieki nagrywania w aplikacji dalej jest. Próboałem wyłaczyć dzwięki aplikacji w ustawieniach messengera, niestety to nic nie daje. W moim starym LG G2 wystarczyło wyciszyć telefon i dzwięk nagrywania nie był słyszalny. Tutaj nie wiem dlaczego ten dzwięk dalej jest ustawiony na full głosności, skoro wszystkie dzwięki są na 0.
 6. Tak u mnie tez taki problem występuje, wystarczy poczekać około 2-3min i dotyk działa.
 7. Wersja androida jaką mam zainstalowana to 5.1.1. Wiec jaką wersje powinienem pobrać jeśli nie sdk22-arm64 ?
 8. Miałem taki sam problem, dostałem telefon z v. 7.3.2.0.0 i zgodę na odblokowanie ale błąd weryfikacji przy 50%. Problem rozwiązałem w taki sposób: 1. Zgodnie z tym poradnikiem: https://miuipolska.pl?faqs=jak-sprawdzic-status-bootloadera sprawdziłem status bootloadera, oczywiście był zablokowany. 2. Wpisałem komende: fastboot oem unlock 3. Jeszcze raz sprawdziłem status bootloadera, był odblokowany. Prostsza metoda, zadziałało bez flashowania romu przez MiFlasha itp, jak jest podane w poradniku. Co do TWRP to to skorzystałem z tego narzędzia: http://forum.xda-developers.com/mi-4c/development/tool-recovery-flasher-t3296570 Na romie jaki dostałem przy zakupie telefon chodził okropnie, zacinał się, aż nie mogłem uwierzyć że nawet przy przewijaniu kontaktów może się zaciąć. Na najnowszym romie MIUI Polska telefon działa znakomicie.
 9. Cześć Postanowiłem zainstalować Xposed na moim Mi4c Zgodnie z tym poradnikiem: http://en.miui.com/thread-78894-1-1.html Mam zainstalowane najnowsze MIUI Polska MIUI 6.8.18 1. Pobrałem i zainstalowałem: XposedInstaller_3.0_alpha4_2.apk 2. Pobrałem i poprzez TWRP zainstalowałem xposed-v86-sdk22-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20160710.zip 3. Po zainstalowaniu w zakładce Framework mam informację że: framework v86 jest aktywny. Z informacji wynika że framwork zawiera 22 preinstalowane moduły, niestety w zakładce Moduły w aplikacji Xposed instaler nie mam żadnego.
 10. Ok, pojawiają się avatary w kółeczkach na pulpicie, ale jak wyłaczyć powiadomienia w pasku na górze ekranu. Jak przychodzi wiadomość to pojawią się u góry ekranu pasek z cała wiadomością.
 11. Przepraszam, mój błąd. Kupiłem na Aliexpress z zainstalowanym MIUI Polska, niestety mam zablokowany bootloader. Czy jedyna opcja na aktualizację nowszej wersji to odblokowanie bootloadera? Czy to możliwe że sprzedawca zablokował bt po tym jak zainstalował MIUI Polska?
 12. Cześć Dostałem dziś swojego Mi4c. Mam zainstalowany na nim rom global w wersji 7.3.2.0, czy mogę zaktualizować system bez odblokowanego bootloadera? Wcześniej na Mi4 z jakimś chińskim romem wrzuciłem rom miui polska, zmieniłem nazwe na update.zip i przez domyślne recovery się zainstalował. Czy w tym przypadku będzie tak samo? Nie chce dostać bricka kiedy nie mam odblokowanego bootloadera, więc pytam czy jest taka możliwość aktualizacji oprogramowania przy zablokoanym BT.
 13. NVK

  Nowy telefon po LG G2

  Mi4C mi się podoba, czy ma lepszy aparat niż Mi4 ? Oraz czy dostanie MIUI8 i Andoida 6? To był mój pierwszy wybór, ale jak jest z aparatem? Z tego co czytałem to gorszy niż w MI4 ?
 14. Cześć, Niestety wczoraj mój LG G2 upadł, i stracił wyświetlacz. Szukam czegoś w zastępstwo. Nie gram w wymagające gry, sporadycznie w jakieś karty i ostatnio w Pokemon Go. Wszelakie "benczmarki" w ogóle nie robią na mnie wrażenia, więc tym też się nie będę sugerował. Interesuje mnie telefon który chodzi płynnie, ma dobry aparat, bateria trzyma przynajmniej jeden cały dzień, ma wsparcie moderów kerneli i custom romów. Swojej dziewczynie poleciłem Mi4, korzysta z niego około 2 miesięcy. Sam mam dylemat, ponieważ miałem w planach zakup Mi5, ale że zostałem bez telefonu, muszę kupić coś szybko, a fundusze na Mi5 jeszcze nie zebrane. Tutaj wytypowałem sobie 5 telefonów: Redmi 3 Pro Redmi 3S Redmi Note 3 Pro Mi4 Mi4c Który z tych najbardziej odpowiada moim wymaganiom które opisałem wyżej.
 15. Więc tak, System zmieniałem z oryginalnego systemu jaki miałem zainstalowany po zakupie, był to android 4.4. Chciałem grać poprzez MiFlash ale niestety nie było roota więc zdecydowałem się na samodzielne wgranie TWRP. W TWRP skasowałem wszystko więc nie było już systemy który mógłbym odpalić. Zainstalowałem więc aplikacje od Xiaomi na komputerze, przełączyłem telefon w fastboot. Komputer wykrył telefon, i zainstalował sysyem 4.4. Później zmieniłem nazwę paczki na update.zip i wrzuciłem do pamięci, odpaliłem MiRecovery i zainstalowałem jako update.
 16. Cześć Mam problem z instalacją. Zainstalowałem TWRP 3.0.0 Skasowałem wszytko i wrzuciłem ROM MIUI Polska, jednak podczas instalacji wyskakuje mi taki błąd. Nie wiem co zrobić. Bo podobny problem występował u kogoś i trzeba było zmienić jedna linijke kodu, w Navigate to META-INF > com > google > android > Updater script. Ale w paczce nie ma takiego pliku.
×
×
 • Create New...