Jump to content

SpeaR

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SpeaR

 1. SpeaR

  MIUI 8.4.4

  Dlaczego na globalu nie ma siatki? Usunęli ją czy jak?
 2. Witam, mam taki problem, że ciągle zmienia mi się orientacja tapety. Wszystko na początku jest normalnie i wygląda to tak: Po czym jeżeli użyje parę apek czy włącze apke jednocześnie obracając telefon na bok to tapeta także się zmienia i wygląda to tak: W ustawienia NOVA mam ustawioną orientacje pionową i nic to nie daje :/ Pomysły?
 3. MIUI 9 by xioami.Xiaomi eu 7.9.21 xioami Xiaomi redmi note 4 snapdragon 626
 4. Przepraszam z góry jak pisze to w złym dziale. Mam taki problem, że po przerzuceniu się z wersji miui 8 na miui 9 nie mam do wyboru, że np. krótki klik to jest otworzenie menu a długi aplikacji. Na pewno w miui 8 była ta opcja zaś tutaj to znikło i tylko mogę zmienić ustawienia jak wyżej macie ^ Jakieś tipy?
 5. Jestem zielony w tym i chciałbym spróbować zainstalować innym ROM. Opłaca się to robić czy lepiej zostać przy 8.5 global? Bo słysze same dobra słowa, że te custom romy pomagają :v
 6. Witam, zrobiłem wszystko według poradnika i dalej nic... Ktoś coś? Specyfikacje i ustawienia:
 7. Siema, korzystałem z tego poradnika ale dalej nic a nic nie działa i nie wiem już co mam robić. Pokazują mi się powiadomienia tylko w belce na górze a chciałbym mieć takie "kółko / dymek" po prawej a nie moge nic zrobić. W ustawieniach mam wszystko włączone (pływające okienka itp.) Moje ustawienia i specyfikacja telefonu: Oraz drugie problem to brak liczby powiadomień przy ikonce. Pokazuje się tylko przy Telefonie i SMS a reszta nic. Posiadam 91 Launcher i miałem do niego drugi program, który miał niby to pokazywać ale pokazywał tylko dla Gmail'a a reszte olał. Tak samo było przy NOVA/HOLA Launcher lub ogólnie bez żadnego launchera. Prosiłbym o pomoc! :/
 8. SpeaR

  Messenger i dymek

  Witam, korzystałem z tego poradnika: I dalej nie mam dymków czatu tylko powiadomienie na górze i nie wiem już co robić... Jakby ktoś miał jakieś rozwiązanie to pisać. Ustawienia i specyfikacje:
 9. SpeaR

  do usuniecia

  prosze o usuniecie, ponieważ zły dział
×
×
 • Create New...