SpeaR

Użytkownicy
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About SpeaR

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 4
 1. MIUI 8.4.4

  Dlaczego na globalu nie ma siatki? Usunęli ją czy jak?
 2. Witam, mam taki problem, że ciągle zmienia mi się orientacja tapety. Wszystko na początku jest normalnie i wygląda to tak: Po czym jeżeli użyje parę apek czy włącze apke jednocześnie obracając telefon na bok to tapeta także się zmienia i wygląda to tak: W ustawienia NOVA mam ustawioną orientacje pionową i nic to nie daje :/ Pomysły?
 3. Miui 9 i przyciski

  MIUI 9 by xioami.Xiaomi eu 7.9.21 xioami Xiaomi redmi note 4 snapdragon 626
 4. Miui 9 i przyciski

  Przepraszam z góry jak pisze to w złym dziale. Mam taki problem, że po przerzuceniu się z wersji miui 8 na miui 9 nie mam do wyboru, że np. krótki klik to jest otworzenie menu a długi aplikacji. Na pewno w miui 8 była ta opcja zaś tutaj to znikło i tylko mogę zmienić ustawienia jak wyżej macie ^ Jakieś tipy?
 5. Jestem zielony w tym i chciałbym spróbować zainstalować innym ROM. Opłaca się to robić czy lepiej zostać przy 8.5 global? Bo słysze same dobra słowa, że te custom romy pomagają :v
 6. Tutorial - Pływające okna (dymki czatu)

  Witam, zrobiłem wszystko według poradnika i dalej nic... Ktoś coś? Specyfikacje i ustawienia:
 7. Też takowej opcji nie mam Ktoś coś poradzi?
 8. Siema, korzystałem z tego poradnika ale dalej nic a nic nie działa i nie wiem już co mam robić. Pokazują mi się powiadomienia tylko w belce na górze a chciałbym mieć takie "kółko / dymek" po prawej a nie moge nic zrobić. W ustawieniach mam wszystko włączone (pływające okienka itp.) Moje ustawienia i specyfikacja telefonu: Oraz drugie problem to brak liczby powiadomień przy ikonce. Pokazuje się tylko przy Telefonie i SMS a reszta nic. Posiadam 91 Launcher i miałem do niego drugi program, który miał niby to pokazywać ale pokazywał tylko dla Gmail'a a reszte olał. Tak samo było przy NOVA/HOLA Launcher lub ogólnie bez żadnego launchera. Prosiłbym o pomoc! :/
 9. Messenger i dymek

  Witam, korzystałem z tego poradnika: I dalej nie mam dymków czatu tylko powiadomienie na górze i nie wiem już co robić... Jakby ktoś miał jakieś rozwiązanie to pisać. Ustawienia i specyfikacje:
 10. do usuniecia

  prosze o usuniecie, ponieważ zły dział