Skocz do zawartości

MIUI 21.10.20


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ketesch napisał:

7.Centrum funkcji - na dole jest lupka, która powinna uruchamiać aplikację wyszukiwania, niestety nie działa, po jej naciśnięciu nic się nie dzieje.

Nie widzę takiej lupki. Podeslij screena, chyba że chodzi o lupę na pulpicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, napisałem, zobaczymy.

6 godzin temu, ketesch napisał:

6.Przycisk Home - po przesunięciu ekranu na panel Asystenta MIUI i naciśnięcia przycisku Home, przenosi na sąsiedni ekran w prawo a nie na Pulpit główny, natomiast po przejściu na ostatni ekran w prawo i naciśnięciu przycisku Home przenosi na Pulpit główny.

To (chyba) tak ma działać. Podobnie jest na A11.

Edit: ikona w asystencie naprawiona, będzie ok w następnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kacper Skrzypek napisał:

OK, napisałem, zobaczymy.

To (chyba) tak ma działać. Podobnie jest na A11.

Edit: ikona w asystencie naprawiona, będzie ok w następnej wersji.

Przycisk Home zawsze przenosił do Pulpitu głównego z każdego ekranu, jestem na 100% pewien,  że na Poco F3 z A11 też tak działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny motyw dla niesystemowych aplikacji, które same nie mają ciemnego zaimplementowanego, został całkowicie wyłączony? Na POCO F2 Pro niezależnie czy aplikację mam dodaną w opcjach czy nie, to i tak nie ma wpływu, nie ma ciemnego motywu. We wcześniejszych wersjach było to od jakiegoś czasu popsute, no ale jako tako działało. Nie dali rady tego naprawić to wyłączyli całkowicie czy co?

BTW bateria spada zdecydowanie szybciej niż na poprzednich wersjach. Ładując telefon wieczorem, na drugi dzień do ok. 16:00 spada teraz o mniej więcej 50%, wcześniej bylo to 30-35% (przy podobnej aktywności na telefonie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po przejsciu z 20.9.17 Android10 MI9T.  na obecną wersje znikną mi zapisane notatki, archiwum sms i polaczen a tazke informacje w aplikacji kalendarz, bo mam ich tam dosyc sporo? Czy mogę wykonac kopie zapasowa aby  pozniej je przywrocic?

Czy przed istalacja musze robic format? Chcialbym zainsalowac to tak jak zwykla tygdniowa aktylazacje

 

Galeria ze zdjeciami i pdfy zapisane w pamieci co do tego raczej nie ma szans zeby znikly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ciekawy problem - wrzucona najnowsza wersja rozwojowa najpierw jako update na 11tke, pojawia sie caly czas jakis blad z brakiem uprawnien i aplikacja przestaje dzialac, niezaleznie od tego co sie zrobi telefon sie potem restartuje i wchodzi do trybu twrp (ktory tyle ze sie pojawia, w ogole nie mozna tam nic zrobic - zostaje restart), wrzucona nastepnie ta sama najnowsza wersja rozwojowa w trybie czyszczenia danych i czysta instalacja - ten sam problem - ten sam komunikat o tym, ze aplikacja przestaje dzialac jest juz na etapie pierwszego uruchomienia systemu i konfiguracji, ale udaje sie ja dokonczyc, potem ten sam komunikat pojawia sie juz w systemie i znowu jest restart do twrp - co ciekawe przy wersji systemu w ustawieniach pojawia sie komunikat "aktualizuj" moze telefon automatycznie wchodzi dlatego w ten tryb twrp?

Updated - co ciekawe wrzuciłem jakąś starą czysta instalke 11 przez fastbota - bezproblemowo - a potem zrobiłem jeszcze raz czysta instalke 12tki - znowu był problem przy konfiguracji to samo co poprzednio - ale po instalacji działa wszystko dobrze i nie pojawia już się ten komunikat nie ma też restartu systemu - zastanawia mnie tylko czemu przy aktualnej wersji systemu pokazuje się ciągle opcja aktualizuj - pomimo tego że jak sprawdzi się czy jest nowa wersja to jest komunikat że nie - jakiś błąd pojawiać się też przy wyborze dzwonków do telefonu - nie tych standardowych a tych z innych kategorii do wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...