Jump to content

Redmi Note 10 Pro - Official MIUI ROM

pkonrad

Recommended Posts

Posted (edited)
W dniu 6.05.2022 o 23:07, madrymichal napisał:

fastboot

zalezy mi na nagrywaniu rozmow przede wszystkim

juz ogarnalem wgralem indonezje 13.0.1 ale mam pewne ale w porownaniu z globalem

troche malolo kolorowy interfejs ikonki powiadomien sa czarnobiale a na globalu byly w kolorach

nie wiem czy to wina romu czy indonezja tak ma

jesli tak ma to trzeba bedzie sie przyzwyczaic a moze zmienia w aktualizacji

Linki które podałem, to softy  instalowana przez fastboota, przede wszystkim jest nagrywanie rozmów i kolorowe motywy , tapety (super tapety i tzw. stopione szkło) a Indonezja którą zainstalowałeś 13.0.1 to jest starsza wersja softu. w pierwszym linku jest wersja Indonezja V13.0.3.0. a w drugim wersja MMX v13.0.7.0. też nagrywanie rozmów .

Tutaj jeszcze link z Miuipolska też fostboot i nagrywanie rozmów https://miuipolska.pl/redmi-note-10-pro-stabilna/

Edited by rumot

W dniu 7.05.2022 o 20:27, rumot napisał:

Linki które podałem, to softy  instalowana przez fastboota, przede wszystkim jest nagrywanie rozmów i kolorowe motywy , tapety (super tapety i tzw. stopione szkło) a Indonezja którą zainstalowałeś 13.0.1 to jest starsza wersja softu. w pierwszym linku jest wersja Indonezja V13.0.3.0. a w drugim wersja MMX v13.0.7.0. też nagrywanie rozmów .

Tutaj jeszcze link z Miuipolska też fostboot i nagrywanie rozmów https://miuipolska.pl/redmi-note-10-pro-stabilna/

Temat ogarnięty jeśli chodzi o powiadomienia i ich wersję kolorowa i monochromatyczna 

Global na Europę domyślnie mial ustawiony styl miui a Indonezja miała powiadomienie android

A ta wersja mmx to jakaś modowana czy nie? NFC na niej działa?

Screenshot_2022-05-10-14-42-58-592_com.miui.notification.jpg

Screenshot_2022-05-10-14-42-51-928_com.miui.notification.jpg

• 1 month later...