Jump to content

rumot

Użytkownicy
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rumot

 1. wersja mmx NFC działa. Ja mam tą wersję jest ok
 2. Linki które podałem, to softy instalowana przez fastboota, przede wszystkim jest nagrywanie rozmów i kolorowe motywy , tapety (super tapety i tzw. stopione szkło) a Indonezja którą zainstalowałeś 13.0.1 to jest starsza wersja softu. w pierwszym linku jest wersja Indonezja V13.0.3.0. a w drugim wersja MMX v13.0.7.0. też nagrywanie rozmów . Tutaj jeszcze link z Miuipolska też fostboot i nagrywanie rozmów https://miuipolska.pl/redmi-note-10-pro-stabilna/
 3. OK. rozumie, a jaki cię interesuje.
 4. https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/ MMX_3x.22.0_sweet-sweetin_V13.0.7.0.SKFMIXM_v13-12_24300_20220430-fastboot.zip | Autor: MMX Team for Generic Device/Other (androidfilehost.com)
 5. Rozumie ze ten problem wystąpił u ciebie, a nie ogólnie w sofcie bo jak napisałem u mnie po aktualizacji nie było tego problemu z czcionką.🙂
 6. Nie trzeba czyścić danych w motywach, pobieranie i dodawanie czcionek działa normalnie bez problemów.
 7. Można pobrać czcionki i oczywiście zmienić w systemie. http://rupieciarnia.j.pl/Screenrecorder.mp4
 8. A tak próbowałeś. Ja miałem kiedyś podobnie i mi poszło Ściągasz https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.4.0.SKFMIXM_v13-12-fastboot.zip/download Piszesz że fastboota uruchamiasz. Uruchamiasz telefon w trybie fastboot i podłączasz do komputera po przez kabel USB Postępujesz jak na screenach uruchamiając plik zaznaczone strzałką jako admin. i czekasz kilka minut telefon sam się zrestartuje i masz nowy system.
 9. Po wpisie widzę że masz wersję miui12.5 , po aktualizacji do v 13 funkcja ekran zawsze właczony jest w pełni aktywna , po odwróceniu ekran po 10 s wyłącza się jak i tryb zawsze właczony działa bez ograniczeń czasowych. Pozostałe irytujące cię funkcje nie sprawdzałem ale chyba też jest ok, piszę (chyba) bo nie sprawdzałem może w wolnej chwili zobaczę.
 10. Witaj. Proszę powiedz czy w wersji POCO X3 Pro - 13.0.3.0.SJUMIXM jest mozliwość nagrywania rozmów, z góry dziękuję.

  1. Kacper Skrzypek

   Kacper Skrzypek

   W naszym ROM-ie jest.

 11. Wszystko jest OK. Robocika już nie ma jest tylko napis🙂
 12. Masz indonezję V12.5.5.0.RKFIDXM z nagrywaniem https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/ Albo wgraj miui polska M13 i A12 działa super
 13. jest rada pobierz : https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.4.0.SKFMIXM_v13-12-fastboot.zip/download i zrób w trybie fastboot pełną instalkę albo aktualizację do 13.0.4 masz wybór.
 14. Wrzuć to Redmi Note 10 Pro – Indonesia Stable V12.5.4.0.RKFIDXM fastboot tutaj https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/
 15. Sorry źle napisałem nie chodzi o aktualizację tylko o zmianę V12.5.4.0.RKFIDXM Android11.0 na MIUI 13 Polska - 13.0.2.0.SKFMIXM - Android 12, czy mogę tak jak w instrukcji po przez fasboot to zrobić bez zmiany na wcześniejszą wersją MIUI POLSKA
 16. Mam Indonesia V12.5.4.0.RKFIDXM Android11.0 czy ta instrukcja o której jest mowa zadziała u mnie gdybym chciał zrobić aktualizację.
 17. rumot

  Problem

  Tak i jeszcze jedno foldery z plikami (miflash_unlock i MiFlash ) wrzucamy do Dysk lokalny C)
 18. rumot

  Problem

  Zmiana softu np. na Indonezja (mozliwość nagrywania połaczeń tel.) 1. Musisz najpierw odblokować bootloadera tutaj narzędzie https://mega.nz/file/XxdAEDCA#8S2pNaPH9BIcudsVqNgGtiZSP9QdKEDzuZChjypMbnM czekasz 160 godz. Po tym okresie tj. około 5 dni 2. Ściągasz najnowszą wersję roomu tutaj https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/ wersje fastboot 2. Program do flasha tutaj https://mega.nz/file/38lSELzT#Pz-fWZgA6OpZrtGcKjepAkMXTFtyEBxoKROpY7a1JIk Przed fleszowaniem wchodzisz w fastboot smartfona przytrzymując przycisk zasilania i ściszania głośności i podłączasz telefon kablem USB do kompa. Pamiętaj o kopi zapasowej danych i kontaktów ponieważ ta operacja przywraca aparat do ustawień fabrycznych. foldery z plikami (miflash_unlock i MiFlash ) wrzucamy do Dysk lokalny C)
 19. Zrobiłeś przywrócenie do ustawień fabrycznych, jak nie to zrób może pomoże
 20. Może być ta trudność, ale zalezy też w jakim banku masz konto u mnie w Alior Bank nie mam blokady NFC
 21. A ja mam dwa PC jeden monitor stoją obok siebie, na jednym Miętówkę a na drugim W10 w zależności od potrzeby korzystam z jednego alb o z drugiego już tak od kilku lat i jakoś mi to pasuje przyzwyczaiłem się.
×
×
 • Create New...