Skocz do zawartości

Ryż 2 Z 2Gb Ram I 16Gb Rom


tas

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.11.2015, 16:01:44, chris18404 napisał:

Tak właśnie miałem ustawione, teraz wymysłem aero 2 ze sloty i z zostało tylko Orange w telefonie i działa,  a tak mi zależało na dual u.  Proszę o pomoc 

Tak, też mamy i nie, nie można tego wyrzucić, to jest systemowa apka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, chris18404 napisał:

a to spoko :) a jeszcze tak zapytam o ramie :) powiedzcie mi siedząc na interencie ram uzywany jest 60% gdy wyjdę z internetu dalej jest to samo i sie nie zmniejsza to normalne?

Czy to ważne? Tnie Ci przez to telefon? To wyczyść sobie ram, nie tnie? To zostaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chris18404 napisał:

a czy apka znajdująca sie w panelu sterowania zajmująca sie zliczaniem wykorzystanego transferu danych jest dobra?? nie oszukuje? dobrze pokazuje? Mam internet w Orange. Moze polecacie inny program do monitoringu zuzycia danych?

Ja sobie wrzuciłem limit tam i nalicza ok. Tak "pi razy drzwi", różnice zawsze będą, ponieważ operatorzy zaokrąglają dane w górę np. wykorzystałeś 120kb, to naliczą Ci 200kb, wykorzystałeś 23.2mb, to naliczą ci 24mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prz3m3k1 napisał:

Mam pytanie, chce zakupić wersje z 8gb wbudownej pamieci + do tego dorzucic karte pamieci 32gb, czy nie ma problemu z instalowaniem aplikacji na karcie pamieci? Moge sie

dowiedziec ile wam trzyma bateria przy normalnym korzystaniu (internet + sms + rozmowy)?

Pozdrawiam!

8 godzin na ekranie włączonym wytrzymuje bateria 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ViperFX? Do tej pory było chyba w ustawieniach muzyki (albo w jakimś oczywistym miejscu, bo nie miałam z tym problemu), a teraz nie mogę znaleźć. A harczy mi niemiłosiernie.

Cytat

 

8 godzin na ekranie włączonym wytrzymuje bateria 

 

 

Pic od didn't happen. Mi wytrzymuje 4-5h na włączonym ekranie. A jak gram w gry online, to ok. 3,5 - 4.

Edytowane przez Shadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Shadi napisał:

Gdzie jest ViperFX? Do tej pory było chyba w ustawieniach muzyki (albo w jakimś oczywistym miejscu, bo nie miałam z tym problemu), a teraz nie mogę znaleźć. A harczy mi niemiłosiernie.

 

Pic od didn't happen. Mi wytrzymuje 4-5h na włączonym ekranie. A jak gram w gry online, to ok. 3,5 - 4.

Ustawienia->Urządzenie->Słuchawki i Dźwiek (czy jakoś tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chris18404 napisał:

Mam na kompie, tyle nie chce uceglic telefonu czyli instalkeinstalke (paczkę rar)  można usunąć z telefonu? ? 

Możesz, przecież to tylko paczka rar, którą już zainstalowałeś, usuwając rar z PC (jakikolwiek) przecież też go nie "uceglisz" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Danielos161 napisał:

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=43424 Stąd brałem. Próbowałem 2 paczek i nic przy 98% staje i installl upadte.zip failed error applying update. Wg metody 1. 

Istnieje coś takiego jak strona "miuipolska.pl", na której masz wszystkie aktualne update'y pod oba modele Redmi 2... Wejdź tam, pobierz rom pod Twój model i zainstaluj w/g metody 1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał:

Istnieje coś takiego jak strona "miuipolska.pl", na której masz wszystkie aktualne update'y pod oba modele Redmi 2... Wejdź tam, pobierz rom pod Twój model i zainstaluj w/g metody 1...

Tak wszedłem, tylko dalem "mirror" zamiast "pobierz miui" wczesniej i sciagalem jakies paczki "miui polska hermes". Dobra sciagam paczke z "pobierz miui" pod moj model i zobaczymy moze pójdzie xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danielos161 napisał:

Tak wszedłem, tylko dalem "mirror" zamiast "pobierz miui" wczesniej i sciagalem jakies paczki "miui polska hermes". Dobra sciagam paczke z "pobierz miui" pod moj model i zobaczymy moze pójdzie xD.

Jeżeli masz Redmi 2, to nie pobierasz romu "hermes" tylko "HM2014813" lub "HM2014811" zależnie od modelu, jeżeli masz Redmi NOTE 2 (inny telefon -.-) to musisz zainstalować TWRP według poradnika z strony miuipolska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał:

Jeżeli masz Redmi 2, to nie pobierasz romu "hermes" tylko "HM2014813" lub "HM2014811" zależnie od modelu, jeżeli masz Redmi NOTE 2 (inny telefon -.-) to musisz zainstalować TWRP według poradnika z strony miuipolska...

Aha, no nie wiedzialem przepraszam. Dzięki za wytłumaczenie i cierpliwość, sciagam juz dobry HM2014811 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danielos161 napisał:

Pisze MIUI 5.11.12 to chyba najnowsza. 

Jeżeli masz najnowszą, a dalej masz problem z mikrofonem, to odsyłam do Problemy Techniczne. Jest tam wątek poświęcony temu problemowi i kilka sposobów, które podziałały, jeżeli te problemy nie miną, to może to nie być problem softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...