and2304

Mi 9 lite - nagrywanie rozmów

Recommended Posts

Witam,

Słyszałem że Mi 9 lite ma aplikacje na rozmów od google - nagrywanie rozmów nie dostępne.

Czy jest możliwość zastosowania rom global( dialer od Xiaomi), aby zapewnić funkcjonalność nagrywania połączeń, aby mieć dostęp do aplikacji Google oraz google pay.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

Na Globalu nie ma nagrywania rozmów. Dialer od Xiaomi możesz spróbować doinstalować, ale nie wiem, czy się w ogóle zainstaluje oraz czy będzie działać.

No właśnie, też zapytam, jak uzyskać dialer i kontakty od xiaomi, bo mi się scyzoryk w kieszeni otwiera z tymi googlowymi apkami. Poza tym brak kompatybilności z archiwami (lokalna kopia zapasowa) jeśli chodzi o listę połączeń (którą chciałem przenieść ze starego remi 4x) oraz listą blokowanych numerów.

Poza tym skąd teza że Global obligatoryjnie nie nagrywa rozmów ? miui_HM4XGlobal_V10.3.1.0.NAMMIXM ma nagrywanie. Czy to przypadłość miui ver 11 ?

P/S mowa o wersji miui_PYXISGlobal_V11.3.3.0.PFCMIXM (wczoraj zrobiony upgrade przez OTA)

Edited by color1
uzupełnienie

To przypadłość nowych urządzeń Xiaomi od Mi 9T Pro. Inne starsze mają. A co do apek od Xiaomi - możesz spróbować je wgrać ale z tego co widziałem na forum to nawet jeśli wgrali to mieli FC. Musiałbyś mieć odblokowany bootloader.

No właśnie, i ten brak możliwości edycji kontaktów z poziomu dialera, zmuszający do odpalania osobno aplikacji z kontaktami... :/ :/ :/

Przede wszystkim zadawaj pytania we właściwych tematach. Na Twoje pytanie odpowiedź jest w dziale Toturiale. Tam znajdziesz kilka sposobów na działające google pay.