Jump to content

color1

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About color1

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hm... z moich obserwacji po dzisiejszym upgrade faktycznie jest jakaś zadyszka interfejsu, dłużej wczytują się wydarzenia kalendarza (po restarcie), animacja trochę stęka, zmiana w ustawieniach programisty na 0.5x nic nie daje. Cholera motywy nadal po chińsku. Edit: w każdym razie nie mogę potwierdzić, że system działa płynniej niż 12.0.2. - w normalnym użytkowaniu strasznie stęka (nie robiłem resetu po aktualizacji), nadal coś nie halo z dostosowywaniem jasności ekranu, chociaż lepiej niż poprzednio. BTW, jak wrócić do poprzedniej wersji 12.0.2.0 ? Przez twrp niestety nie udało się.
 2. Czy to na pewno właściwy rom dla mi 9 lite ? (MIcc9e) bo wrzuciłeś chyba plik dla laurus a nie dla pyxis...
 3. Na obu musi być dialer od xiaomi, przenoszenie za pomocą odtworzenia lokalnej kopii zapasowej. Potwierdzam, lista blokowanych nie jest kompatybilna (xiaomi/dialer google).
 4. Nie wiem czy było zgłaszane, ale jest błąd w tłumaczeniu aplikacji notatki - screen.
 5. Aha i jeszcze nie wiedzieć czemu, "motywy" uruchamiane z poziomu aplikacji (lub ustawienia/motywy/więcej) otwierają mi chińską wersję tego repozytorium tzn. menu i podpisy są w PL ale motywy w katalogach z krzaczkami. p/s no też podejrzewam że może być konieczny reset ale chciałbym tego uniknąć...
 6. Czy jest gdzieś opcja aby ustawić poziom (automatyczny) minimalnego podświetlenia w "ciemności" ? Jasność wyświetlacza po odblokowaniu ekranu zniża się do tak niskiego poziomu że ledwo można odczytać. Poza tym... panel informacyjny (asystent miui) od xiaomi, funkcja (skrót) "wyczyść pamięć" powoduje ubicie aplikacji, tzn. nie czyści tylko znika cały panel, przesunięcie ekranu w prawo udaje się dopiero po jakimś czasie. No i nadal mam problem z synchronizacją konta google, a konkretnie gmaila i dysku, wymuszenie synchronizacji "z palca" działa tylko dla pozostałych usług (osoby, konta
 7. Zauważyłem pewien problem z "animacja ładowania" - z domyślną wszystko ok, natomiast dwie pozostałe (mix alpha i fala) nie pojawiają się na ekranie w momencie podłączania telefonu z wygaszonym ekranem (tzn. pojawia się tylko jeśli ekran nie jest wygaszony). To zamierzone ?
 8. Dzięki... ale czemu miał służyć ten pasek ? bo nie bardzo rozumiem opis, przecież przełączanie między aplikacjami było wcześniej chyba takie same ?
 9. Moi drodzy, zaktualizowałem tel do 12.0.2.0.QFCCNXM i teraz w trybie obsługi gestami, mam taki biały pasek na wszystkich ekranach (poza ekranem blokady) i na dowolnym motywie - czego nie było wcześniej na miui 11 - to jakiś bug, czy może do czegoś konkretnego służy ?
 10. Aha przy okazji dopytam o aktualizację (dla mi9lite) - w aktualizacjach pojawił się komunikat i krótki opis "optymalizacje i poprawki, a także aktualizacja tłumaczeń", plik 2.5G ale nie można go pobrać (pisze że mirrory niedostępne) - czy to jest/będzie aktualizacja do 11.0.x.x czy do miui 12 ? Czy jest sens (i czy bezpiecznie) robić upgrade do 12.0.2.0.QFCCNXM dostępnej na xiaomi.eu dla tego modelu, czy poczekać na miuipolska ?
 11. Orientuje się ktoś jak wyłączyć wibrację dla budzika ? 11.0.4 (qfccnxm) xiaomi.eu/polska
 12. Co to za aktualizacja od miuipolska (pojawia się w update, rozmiar 2.5 G, dla qfccnxm) ? Nie można jej pobrać, komunikat o niedostępnych mirrorach...
×
×
 • Create New...