color1

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About color1

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy to na pewno właściwy rom dla mi 9 lite ? (MIcc9e) bo wrzuciłeś chyba plik dla laurus a nie dla pyxis...
 2. Na obu musi być dialer od xiaomi, przenoszenie za pomocą odtworzenia lokalnej kopii zapasowej. Potwierdzam, lista blokowanych nie jest kompatybilna (xiaomi/dialer google).
 3. Nie wiem czy było zgłaszane, ale jest błąd w tłumaczeniu aplikacji notatki - screen.
 4. Aha i jeszcze nie wiedzieć czemu, "motywy" uruchamiane z poziomu aplikacji (lub ustawienia/motywy/więcej) otwierają mi chińską wersję tego repozytorium tzn. menu i podpisy są w PL ale motywy w katalogach z krzaczkami. p/s no też podejrzewam że może być konieczny reset ale chciałbym tego uniknąć...
 5. Czy jest gdzieś opcja aby ustawić poziom (automatyczny) minimalnego podświetlenia w "ciemności" ? Jasność wyświetlacza po odblokowaniu ekranu zniża się do tak niskiego poziomu że ledwo można odczytać. Poza tym... panel informacyjny (asystent miui) od xiaomi, funkcja (skrót) "wyczyść pamięć" powoduje ubicie aplikacji, tzn. nie czyści tylko znika cały panel, przesunięcie ekranu w prawo udaje się dopiero po jakimś czasie. No i nadal mam problem z synchronizacją konta google, a konkretnie gmaila i dysku, wymuszenie synchronizacji "z palca" działa tylko dla pozostałych usług (osoby, kontakty, kalendarz) i nie wiem już jak temu zaradzić, bo przewertowałem wszystkie opcje.
 6. Zauważyłem pewien problem z "animacja ładowania" - z domyślną wszystko ok, natomiast dwie pozostałe (mix alpha i fala) nie pojawiają się na ekranie w momencie podłączania telefonu z wygaszonym ekranem (tzn. pojawia się tylko jeśli ekran nie jest wygaszony). To zamierzone ?
 7. Dzięki... ale czemu miał służyć ten pasek ? bo nie bardzo rozumiem opis, przecież przełączanie między aplikacjami było wcześniej chyba takie same ?
 8. Moi drodzy, zaktualizowałem tel do 12.0.2.0.QFCCNXM i teraz w trybie obsługi gestami, mam taki biały pasek na wszystkich ekranach (poza ekranem blokady) i na dowolnym motywie - czego nie było wcześniej na miui 11 - to jakiś bug, czy może do czegoś konkretnego służy ?
 9. Aha przy okazji dopytam o aktualizację (dla mi9lite) - w aktualizacjach pojawił się komunikat i krótki opis "optymalizacje i poprawki, a także aktualizacja tłumaczeń", plik 2.5G ale nie można go pobrać (pisze że mirrory niedostępne) - czy to jest/będzie aktualizacja do 11.0.x.x czy do miui 12 ? Czy jest sens (i czy bezpiecznie) robić upgrade do 12.0.2.0.QFCCNXM dostępnej na xiaomi.eu dla tego modelu, czy poczekać na miuipolska ?
 10. No masz... dzięki a przeczesałem wszystkie inne opcje.
 11. Orientuje się ktoś jak wyłączyć wibrację dla budzika ? 11.0.4 (qfccnxm) xiaomi.eu/polska
 12. Co to za aktualizacja od miuipolska (pojawia się w update, rozmiar 2.5 G, dla qfccnxm) ? Nie można jej pobrać, komunikat o niedostępnych mirrorach...
 13. Jedyna opcja to wgranie romu z dialerem od xiaomi
 14. Mam przedziwny problem z hotspotem, a mianowicie w sali konferencyjnej, w której czasem korzystam z laptopa nie widać sieci rozgłaszanej (hotspotem) przez telefon, laptop działa na obu częstotliwościach (2.4 oraz 5) przełączanie na każdy z tych trybów w telefonie niczego nie wnosi. Ale jak opuszczę salę.... to hotspot się pojawia. Laptop normalnie łączy się np. do otwartej sieci rozgłaszanej w sali konferencyjnej, na liście dostępnych sieci widoczne również kilka hotspotów komórkowych "sąsiadów" natomiast ten z telefonu jest niewidoczny. Ma ktoś pomysł jaka może być tego przyczyna ? Próbowałem rozgryźć temat w domu, ale tu nie ma problemu - jest widoczny i łączy się normalnie.