Jump to content

Bartek

Użytkownicy
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

Bartek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Gdyby ktoś miał podobny problem, to rozwiązaniem (re-instalowanie nie zawsze działa) jest dodanie uprawnień aplikacji, a konkretnie zezwolenie pt. "Wyświetlaj wyskakujące okna podczas pracy w tle". Pozdro!
 2. No właśnie, i ten brak możliwości edycji kontaktów z poziomu dialera, zmuszający do odpalania osobno aplikacji z kontaktami... :/ :/ :/
 3. Sztos telefon. Naprawdę, nie spodziewałem się takich cudów po wersji Lite, wszystko działa błyskawicznie, a aparat - miodzio, rewelacyjne kolory, zawstydza mojego Mixa 3! Odpowiadając na pytanie dot. czytnika w ekranie - nie jest źle. Nie jest to dokładność i szybkość fizycznego czujnika z tyłu (czy z przodu), ale zupełnie nie przeszkadza to (przynajmniej mi) w użytkowaniu.
 4. Bo telefon na forum ma 5 osób :P.
 5. Cześć, Mam takie same objawy. Zastanawiam się czy to nie efekt spieprzonych przez devów aktualizacji. Mój robot od maja 2017 wyjeżdżał 668 razy, sprzątając łącznie 11 tysięcy mkw w ciągu 205h. O ile moja bateria ma prawo wyzionąć ducha (choć uważam, że 668 cykli ładowania to nie jest specjalnie wiele...), to Twoja po 77 na pewno nie. Jeśli możesz - reklamuj. Obawiam się jednak, że to nie bateria może być przyczyną a płyta główna... trzeba by usiąść do baterii z miernikiem i posprawdzać cele. Ogólnie osobiście jestem zniesmaczony. Sprzęt kosztował niecałe dwa lata temu ~1400 zł (sprzedawca, oferujący wtedy gwarancję, oczywiście już się zawinął), a już wymaga inwestycji rzędu 300 zł - jeśli to bateria, a nie płyta, bo wtedy zabawa w naprawy jest nieopłacalna.
 6. Cześć, Po półtora roku, akumulator w moim Xiaomi Mi Robot v1 poddał się. Czy operacja wymiany tegoż jest w miarę bezbolesna? I skąd najlepiej zamówić nową baterię? Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam, Bartek
×
×
 • Create New...