Bartek

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Bartek

 • Rank
  Użytkownik
 1. Gdyby ktoś miał podobny problem, to rozwiązaniem (re-instalowanie nie zawsze działa) jest dodanie uprawnień aplikacji, a konkretnie zezwolenie pt. "Wyświetlaj wyskakujące okna podczas pracy w tle". Pozdro!
 2. No właśnie, i ten brak możliwości edycji kontaktów z poziomu dialera, zmuszający do odpalania osobno aplikacji z kontaktami... :/ :/ :/
 3. Sztos telefon. Naprawdę, nie spodziewałem się takich cudów po wersji Lite, wszystko działa błyskawicznie, a aparat - miodzio, rewelacyjne kolory, zawstydza mojego Mixa 3! Odpowiadając na pytanie dot. czytnika w ekranie - nie jest źle. Nie jest to dokładność i szybkość fizycznego czujnika z tyłu (czy z przodu), ale zupełnie nie przeszkadza to (przynajmniej mi) w użytkowaniu.
 4. Bo telefon na forum ma 5 osób :P.
 5. Cześć, Mam takie same objawy. Zastanawiam się czy to nie efekt spieprzonych przez devów aktualizacji. Mój robot od maja 2017 wyjeżdżał 668 razy, sprzątając łącznie 11 tysięcy mkw w ciągu 205h. O ile moja bateria ma prawo wyzionąć ducha (choć uważam, że 668 cykli ładowania to nie jest specjalnie wiele...), to Twoja po 77 na pewno nie. Jeśli możesz - reklamuj. Obawiam się jednak, że to nie bateria może być przyczyną a płyta główna... trzeba by usiąść do baterii z miernikiem i posprawdzać cele. Ogólnie osobiście jestem zniesmaczony. Sprzęt kosztował niecałe dwa lata temu ~1400 zł (sprzedawca, oferujący wtedy gwarancję, oczywiście już się zawinął), a już wymaga inwestycji rzędu 300 zł - jeśli to bateria, a nie płyta, bo wtedy zabawa w naprawy jest nieopłacalna.
 6. Cześć, Po półtora roku, akumulator w moim Xiaomi Mi Robot v1 poddał się. Czy operacja wymiany tegoż jest w miarę bezbolesna? I skąd najlepiej zamówić nową baterię? Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam, Bartek
 7. Bartek

  MIUI 7.10.26

  +1 Na MI3 nie banglają powiadomienia dźwiękowe SMS, Messengera i Whatsappa. Galvik/art wyczyszczony, uprawnienia sprawdzone, alternatywne dźwięki też. Liczę na jakiś update, który to poprawi. Jak nie to powrót do ostatniego stable'a 8... EDYTA: Nie wiem z czym jest problem, ale po wrzuceniu dłuższego nagrania niż oryginalne sekundowe - notyfikacje dźwiękowe działają. Może istnieje protokół, który robi fade in dla notyfikacji?
 8. Na ibuygou są teraz po $16 + free shipping. Chyba zareagowali na cenę USD na świecie...
 9. Zapewne masz rację, nie mogę nigdzie teraz tej informacji znaleźć na potwierdzenie. Wybaczcie zamieszanie.
 10. A nie było przypadkiem od początku mówione, że w jednym slocie będzie LTE-FDD, a w drugim LTE-TDD?
 11. O ile jest to oryginalny Mi Note, to bardzo prosto - ściągasz z działu download najnowszy rom MIUI v6, wrzucasz go do pamięci wewnętrznej pod nazwą Update.zip, z programów w telefonie wybierasz ten do aktualizacji, wskazujesz mu wspomiany plik i wciskasz update.
 12. To raczej kwestia funkcjonalności Androida, a nie samego w sobie Mi3.
 13. 32GB? oO Czarny z LTE-FDD? oO Tak to Panu tylko w Erze dopasują... ;D "Gdzie najlepiej zamówić i najtaniej, oraz żeby cła nie było." j.w.
 14. Mi4 z fabryczną, matową folią i w trybie oszczędzenia energii przy benchmarku, no i top-top high end od Meizu, który premierę sklepową ma za dwa dni, a MI4 wyszedł pół roku temu... dobre porównanie .