Skocz do zawartości

Mi Note 10 - powrót legendy czy kotleta?


Eragon

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, do tego są te drogie średniaki Oppo, czy nawet Samsungi z serii A startujące powyżej 2k.

Łączy te wszystkie firmy to, że ich flagowce są sporo droższe. A tu naprawdę flagowy mi9 jest tanszy

Chyba że to zwiastun sporych zmian w polityce cenowej i cena takiego Mi10 zrzuci fanów z krzesła, a tanie średniaki będą wychodziły spod marki Redmi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tpawel napisał:

(...) 

Chyba że to zwiastun sporych zmian w polityce cenowej i cena takiego Mi10 zrzuci fanów z krzesła, a tanie średniaki będą wychodziły spod marki Redmi

 

I wedle tego co wcześniej w internetach pisano o polityce Xiaomi, to tak właśnie (podobno) ma być teraz... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tpawel napisał:

Topowy telefon powinien mieć topowy proc( jak to topowy sprzęt)
Nie ma.
Snap 730G jest spoko, wystarczy dla 99% ludzi, ale nie wypada go wkładać w telefonie za 500$ czy tam 2,5k.
Rozumiem że to ma być dobry foto smartfon ale w tej cenie jest p30pro.
Seria mi note już jakiś czas topowa nie jest.
Rozumiem, wszystko oprócz ceny :)
Żeby nie było. Telefon jest dla mnie kompletny. Ale nie za taką kase

To, który telefon jest lepszy w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli mówimy o sklepach gdzie nie będzie gwarancji (gearbest) to P30 Pro za 2500 też spokojnie kupimy. 

Mi Note 10 w tej cenie nie ma KOMPLETNIE racji bytu, ale ludzie już się napalili bo Xiaomi rzuciło parę hasełek i lepszy aparat (na razie nikt tego telefonu w rękach u nas nie miał, ale już wiedzą że aparat wymiata, aha). 

I tak jak wyżej, albo rzucili wysoką cenę na start i spadnie, albo oznacza to wzrost cen flagowców Xiaomi. A jeśli Mi 10 będzie kosztował 2500 zł lub więcej, to ktoś tam na głowę upadł bo za mniej kupimy One Plusa (nie Pro, ale przecież Xiaomi konkuruje ze zwykłym modelem).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wiec caly czas probuje sie dowiedziec, czemu ta specyfikacja jest dla ciebie bardzo daleka od topowej, w telefonie ktory praktycznie zjada mi9. I nijak mi odpowiedziec nie chcesz. 


A ma topowy procesor? Większe odświeżaniem ekranu? UFS 3.0? Indukcję? Przykłady można mnożyć ;) Praktycznie zjada Mi9? Ciekawa teza, zważywszy na to, że tylko aparatem Note 10 się wyróżnia. Zresztą, to żaden argument - kiedy wyszedł Mi9 ;)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Antyhaker napisał:

A ma topowy procesor? Większe odświeżaniem ekranu? UFS 3.0? Indukcję? Przykłady można mnożyć ;) Praktycznie zjada Mi9? Ciekawa teza, zważywszy na to, że tylko aparatem Note 10 się wyróżnia. Zresztą, to żaden argument - kiedy wyszedł Mi9 ;)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

 

On ma TYLKO aparat, wszystko inne dla mnie jest gorsze. Ewentualnie DAC, ale zobaczymy czy będzie działał. Na baterię nie patrzę bo mam prąd w domu i poza nim. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma TYLKO aparat, wszystko inne dla mnie jest gorsze. Ewentualnie DAC, ale zobaczymy czy będzie działał. Na baterię nie patrzę bo mam prąd w domu i poza nim. 
No z tym prądem to różnie bywa ;P Jak wyjeżdżam na kilkugodzinne jazdy rowerowe to jednak wolę mieć większe ogniwo (GPS, Geocaching i Munzee trochę wcinają baterii). Każdemu wedle potrzeb, ale nie zakrzywiajmy rzeczywistości - Note 10 nie jest aż tak dobry.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee... Dobry nie jest... Ale ponad 5 koła baterii jednak robi różnicę... 30W szybkie ładowanie... Aparat... Szkoda, że nie można rozszerzyć SD, ale 256 giga tak szybko się nie zapycha... I omal 6 i pół cała... Szkoda, że nie 6,9 jak Max3... Od razu bym się tego badziewnego RN8Pro pozbył... 

 

Tylko jakiś chiński młot znowu dał czytnik odcisków w ekran... To mnie odrzuca od tego sprzętu... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, galakty napisał:

Na początku zawsze bateria jest słaba, dostają wersje testowe alpha i w necie ploty lecą że słaba bateria, potem kupuejsz telefon i jest ok. Z Mi9 to samo było. 

On kupował na Gearbest bo Xiaomi nie chciało mu dać do testów, a raczej zaprosić na premierę w Europie xd  Cały czas miał ból pośladków o to i stwierdził, że zamawia na Gearbest xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wole zagięty ekran, mega sie używa gestu cofnięcia no i w końcu można dopasować szkło które nie odstaje... (UV).

Odnoszę wrażenie, że producenci zapomnieli, że ludzkie dłonie nie rosną proporcjonalnie do smartfonów i standardem staje się 6.67"... mi10 ma tyle mieć. Ile bym dał za taki telefon z wyższej średniej półki bądź flagowej tylko 6"...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Voltron napisał:

A ja tam wole zagięty ekran, mega sie używa gestu cofnięcia no i w końcu można dopasować szkło które nie odstaje... (UV).

Odnoszę wrażenie, że producenci zapomnieli, że ludzkie dłonie nie rosną proporcjonalnie do smartfonów i standardem staje się 6.67"... mi10 ma tyle mieć. Ile bym dał za taki telefon z wyższej średniej półki bądź flagowej tylko 6"...

Qrczaki a po avku sądziłem, że dłoń masz normalną ;-)

Gabarytowo, to wielkość RN8Pro... Ale w dłoni leży rewelacyjnie... I przez wyprofilowanie zaokrągleń budy bardzo łatwo się maże po ekranie.. Aparat zdjął mi buty i majtki przez głowę... możliwościami i jakością tego co tworzy... 

Że musiałem kupić obleśne RN8Pro.... Bo już bym zamawiał Notkę dychę...

Tutaj więcej: Mi Note 10 - pierwszy na świecie smartfon z pięcioma obiektywami i 108MP https://c.mi.com/thread-2624814-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, stereo0 napisał:

Ja się zastanawiam czy Xiaomi kiedyś zmądrzeje i zrobi coś z tym żałosnym birate przy nagrywaniu audio o wartości 96Kbps.

Tutaj, też nie rozumiem dlaczego, ale jest to podpięte pod opcje programistyczne BT... Mi nie przeszkadza ten bitrate przy nagrywaniu, wręcz jest wystarczający, a przy sprzężeniach jest mistrzowstwem świata... 

 

Druga recenzja z MiCommunity:

Koneser Warszawa - recenzja premiery Mi Note 10 (Pro) i Redmi Note 8T https://c.mi.com/thread-2622934-1-0.html

Trochę innych fot z Nota10 jest... 

Naprawdę wyciągał z butów aparat w nim... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...