Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


Antoni Czaplicki

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, fuji napisał:

Co to za aplikacja? Możesz podać link lub pełną nazwę? W sklepie widzę grę i jakieś apki finansowe.

Tutaj ci podał kolega:

16 godzin temu, steel_rat napisał:

Dodam tylko link do kanału na telegram, gdzie piszą o nowej wersji czy zmianach:

 LINK

Problem z wyświetlaniem nazw dzwoniących był w sumie od zawsze. Rozwiązuje to zmodyfikowana apka Amazfit (AeX) albo inne aplikacje do obsługi zegarka.

Już raczej bym się nie spodziewał naprawy problemu, bo wypuścili wersję S i wątpię żeby się jeszcze zajmowali BIPem kiedykolwiek.

Btw. Fajne te tarcze w apce na BIP S :D

 

PSX_20200801_151012.jpg

Edytowane przez dvmivn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a gdzie znajdę tego modowanego Gadgetbridge - LikeApp

22 godziny temu, steel_rat napisał:

Po pierwsze najlepiej wgrać wersję v3. 

Po drugie w readme napisałem jak w kolejności pliki wgrywałem. I tego się najlepiej trzymać. 

Co do GPS. Ja używam najnowszego, który się wgrywa łącznie z najnowszym firmware. Oczywiście jest to oficjalne fv. Dopiero potem cofnolem się do fv z BipOs. Nie ruszałem tylko GPS. 

wszystko OK jak pobrałem to znalazłem wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Może spróbuj przez link do telegrama. Ja teraz jestem przez 2 tygodnie po za domem. Niestety tu jest slaby zasięg i ledwo strony działają. Tak że nie ma szans bym gdzieś inndziej wysłał. 

PS. Tam masz pole "pobierz mimo to" naciśnij na nie. :)

Edytowane przez steel_rat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bipos 0.5 oraz program notify and fitness. Ustawiam w programie dostęp do funkcji po przesunięciu 2 prawo a w bipos ustawienia dostęp do kalkulatora by po 2 przesunięciach mieć kalkulator. Jednak po jakimś czasie ten dostęp znika i nie reaguje na przesowanie.

Wysłane z mojego SM-M215F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lisek1953 napisał:

Witam Cię LISEK

właśnie z tego linku nie mogę pobrać

potrzebuję najnowszego MiFt modowanego bo ten który dostałem od ciebie dawno temu ( w styczniu ) nie wyświetla emotikonów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Dexter 13 napisał:

Witam Cię LISEK

właśnie z tego linku nie mogę pobrać

potrzebuję najnowszego MiFt modowanego bo ten który dostałem od ciebie dawno temu ( w styczniu ) nie wyświetla emotikonów

 

Spróbuj z tego:

https://drive.google.com/file/d/1mlt8INalTVHPeS2LxmyEb99ZpOvg6ymn/view?usp=drivesdk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo to jest cały czas ten sam wysyłamy skrin jak naćisnę przycisk "pobierz mimo to "wyskakuje komunikat pobranie nie udane może spróbuj ty pobrać i podesłać mi gotowca będę bardzo wdzięczny

Screenshot_2020-08-04-15-28-45-641_com.android.browser.png

12 minut temu, lisek1953 napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dexter 13 napisał:

Nie bo to jest cały czas ten sam wysyłamy skrin jak naćisnę przycisk "pobierz mimo to "wyskakuje komunikat pobranie nie udane może spróbuj ty pobrać i podesłać mi gotowca będę bardzo wdzięczny

Ja to mam go pobranego, ale nie mogę Ci go wysłać ponieważ jest to zbyt duży plik.

Coś u Ciebie musi być nie tak, pobierałem go bez żadnych problemów.

 

Edytowane przez zoltan78
Ile razy można bezmyślnie cytować post ze screenem? W nagrodę kolejny ban na 36 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj próbowałeś i poszedł czy kiedyś 

 

12 godzin temu, lisek1953 napisał:

Ja to mam go pobranego, ale nie mogę Ci go wysłać ponieważ jest to zbyt duży plik.

Coś u Ciebie musi być nie tak, pobierałem go bez żadnych problemów.

 

uf udało mi się pobrać na kompa i już mam na telefonie

mam jeszcze pytanie czy jak się już zaloguję to muszę odinstalować starą wersję i wszystkie dane będę miał w nowej

co mam zrobić aby połączyć się z  zegarkiem

 

nowym Mi Fi

Edytowane przez zoltan78
połączono posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dexter 13 napisał:

nowym Mi Fi

Właśnie miałem Ci polecić abyś spróbował na innym urządzeniu. Z danymi ze starego MiFita może być różnie, jeśli jest zrobiona kopia na Twoim koncie Xiaomi (tam gdzie się zarejestrowałeś na samym początku i do którego się logujesz) a później uda Ci się zalogować modowanego MiFita do tego samego konta to dane powinieneś odzyskać.

Niestety nie zawsze udaje się właśnie zalogować na to samo konto a od tego musisz zacząć, dopiero wtedy będziesz mógł się próbować łączyć z zegarkiem.

W przypadku niepowodzenia musisz założyć, zarejestrować nowe konto licząc się z utratą danych.

Powodzenia L.

Edytowane przez lisek1953
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lisek1953 napisał:

Właśnie miałem Ci polecić abyś spróbował na innym urządzeniu. Z danymi ze starego MiFita może być różnie, jeśli jest zrobiona kopia na Twoim koncie Xiaomi (tam gdzie się zarejestrowałeś na samym początku i do którego się logujesz) a później uda Ci się zalogować modowanego MiFita do tego samego konta to dane powinieneś odzyskać.

Niestety nie zawsze udaje się właśnie zalogować na to samo konto a od tego musisz zacząć, dopiero wtedy będziesz mógł się próbować łączyć z zegarkiem.

W przypadku niepowodzenia musisz założyć, zarejestrować nowe konto licząc się z utratą danych.

Powodzenia L.

Witam

O dziwo w nowym mi fit zalogowałem się za pierwszym razem ale aplikacja nie łączy się z zegarkiem widzi go bo wyświetla amazfit kręci się kółeczko i nic ,wyłączyłem starą aplikacje też bez zmian,rozłączyłem zegarek (widoczność mam włączoną )i nadal kręci bez skutku ,odinstalowałem nową aplikację i ponownie zainstalował i ciągle to samo już mi brakuje pomysłów , próbuje dodać nowy ale wola aby wyczytać kod QR  , jeszcze jedynie ustawienia fabryczne ale to już ostateczność bo nie mam pewności czy to pomoże 

Screenshot_2020-08-05-10-39-13-747_com.huami.watch.hmwatchmanager.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam, jak sądzę, żałosny problem, probuje sobie zainstalowac bip OS. Do tej pory korzystalem z v1.1.5.16 na starym mifit.

Nie potrafie jednak, po pobraniu z 1 strony watku zipa z bip OS wgrac przez gb plików. Nie potrafie ani przez systemowy manager plikow (na mi8 lite) ani apke file explorer wybrac powiazania plikow z paczki do gadgetbridge..co robie zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Neverbf napisał:

Witam. Mam, jak sądzę, żałosny problem, probuje sobie zainstalowac bip OS. Do tej pory korzystalem z v1.1.5.16 na starym mifit.

Nie potrafie jednak, po pobraniu z 1 strony watku zipa z bip OS wgrac przez gb plików. Nie potrafie ani przez systemowy manager plikow (na mi8 lite) ani apke file explorer wybrac powiazania plikow z paczki do gadgetbridge..co robie zle?

Spróbuj przez Notify & Fitness pro ja też nie mogłem przez GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, postanowiłem po długim użytkowaniu jakieś starej wersji MrTomi przenieść się na AeX'a, ale nie jestem w stanie zalogować się kontem Google na którym zbierałem wszystkie swoje dane, próbowałem metodą na modowane MiFit'y, ale nie działa to u mnie, czy są jakieś sposoby na konto Google w AeX'ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, udało mi się jakoś wrzucić to przez GB, ale... podobna sytuacja jak enigma2s, gdzieś popełniłem błąd i bip wisi na ekranie połączenia, metodą z ładowarką reset i pytanie...jak to teraz zrobić od a do z dobrze? 

najpierw wgrywać res czy fw? kiedy fonty? obecnie nie potrafię się przez MiFit połączyć z zegarkiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Neverbf napisał:

Ok, udało mi się jakoś wrzucić to przez GB, ale... podobna sytuacja jak enigma2s, gdzieś popełniłem błąd i bip wisi na ekranie połączenia, metodą z ładowarką reset i pytanie...jak to teraz zrobić od a do z dobrze? 

najpierw wgrywać res czy fw? kiedy fonty? obecnie nie potrafię się przez MiFit połączyć z zegarkiem..

Instalując u siebie najpierw wrzucałem fw, potem res, na końcu fonty. Jeśli wcześniej były wrzucane jakieś fonty to zegarek będzie od razu na nich pracował, ale po instalacji pierwszych dwóch plików można w dowolnym momencie dorzucić inne fonty. Tak jak koledzy powyżej polecam używać Notify & Fitness do wrzucania plików, z GadgetBridge zawsze miałem jakieś problemy czy to z połączeniem czy wrzucaniem czegoś, a Notify w wersji darmowej działa wg mnie świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, spróbuję przez n&f.

Szkoda, że wyrzuciłem mifit, bo teraz nie mogę nawet się zalogować na stare konto z historią treningów..Czyli wszsytko przestaje działać..

Edit: 

Wgrywam pliki i nadal mam problem ze sparowaniem z modowanym mifit w wersji 4.0

oraz w normalnym mifit ze sklepu play.

Może ktoś podpowiedzieć którą pozycją w ustawieniach jest reset? Po tapnięciu zębatki nie mam opisu na ekranie, kojarzę, że to chyba wejście w ustawienia, raz przewinąć ekran w dół i opcja na samym dole? Potem potwierdzenie z lewej i przytrzymanie guzika?

Edytowane przez Neverbf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...