lisek1953

Użytkownicy
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

lisek1953 last won the day on October 7 2019

lisek1953 had the most liked content!

Community Reputation

33 Excellent

About lisek1953

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 12/18/1953

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Muzyka lata60-70 , elektronika

Dodatkowe

 • Smartfon
  Tablet Shield K1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żeby sprawdzić najprościej jest chyba zainstalować tę tarczę pobraną właśnie z moda Amazfita: Chociaż coś mi się wydaje że ona też pokazuje wilgotność a nie wbrew napisowi AQI.
 2. Przed chwilą sprawdziłem, ciśnienie atmosferyczne pokazuje natomiast AQI nie. AQI to pokazywało bodajże przy N&F pro, ale teraz nie używam tej aplikacji. AQI rzekomo pokazuje również przy modowanym Gadgetbridge(LikeApp) ale to ściema bo tak naprawdę pokazuje wilgotność sam o tym pisałeś na str 7 cytuję " Napisano 7 Marzec Autor aplikacji nie wymienia AQI w funkcjach pogody, więc możliwe, że został sam napis "
 3. Żeby po polsku, to może byłoby to dobre... Może ktoś to przetłumaczy ?
 4. Czy można wiedzieć o co chodzi w tej magicznej kuli i na czym polega odświeżenie aplikacji muzyki ? Po za tym tekst w kuli jest po angielsku, a nazwa "muzyka" po rosyjsku to już po polsku się nie da ?
 5. Wystarczy, pod warunkiem że przedtem wszystko działa poprawnie.
 6. Nie jestem pewien, ale dla jasności to zdjęcie dotyczy chyba Notify& Fitness ?
 7. Dla zainteresowanych podaję odpowiednio pliki .res : wersja z notatnikiem aqua: lisek5Na.res Wersja z notatnikiem purple: lisek5Np.res Zawiera : kalkulator, kalendarz, latarkę, muzykę (sterowanie), sokoban, tetris, flappy bird, hr_chart, SaveBoxBip, 2048 i notatnik- wszystko sprawdzone - działa poprawnie Uwaga instalacja pliku trwa ponad 10 minut, przy użyciu alternatywnego Gadgetbridge (LikeApp). https://drive.google.com/file/d/1AqVH1q4wFZYLym8KGnmimniOiabsytfH/view?usp=drivesdk Pliku .res z notatnikiem w kolorze aqua, oraz drugim w kolorze purple wraz z wszystkimi poprzednimi aplikacjami, który posiadał objętość 832kB - Gadgetbridge (LikeApp) nie pozwolił zainstalować. Wynika z tego że maksymalna objętość pliku .res musi być poniżej około 800kB. ponieważ poprzedni plik .res który jeszcze dał się zainstalować posiadał objętość 791kB. Aby posiadać notatnik w obu wersjach kolorystycznych należałoby w takim razie zrezygnować z którejś aplikacji.
 8. Jest ograniczenie ale nie jest znane, były próby ustalenia ale nic nie dały Mnie jedynie gdy do pliku lisek5.res z w/w 10-ma aplikacjami dodałem aplikację keanu (do animacji tarczy zegarka) , aplikacja Gadgetbridge nie pozwoliła na instalację pliku .res który miał wtedy powyżej 900 kB.
 9. Tutaj masz wszystkie poprawnie działające aplikację. Oczywiście wcześniej musisz mieć zainstalowany BipOs 0.5.2, a później korzystać tylko że zmodyfikowanego MiFita (bez firmware) ponieważ oryginalny przywróci oprogramowanie do oryginalnego czyli usunie Bipos. Pozdrawiam L. lisek5.res Opis gry 2048.doc
 10. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję L. A oto mój wykres HR (heart rate) tętna po wieczornym spacerze. Lisek instalowałem kilka razy od Ciebie te aplikacje i HR nie działa co radzisz dalej Nie do końca wiem o co Ci chodzi, czy się nie chce zainstalować czy myślisz że nic nie pokazuje. Dla jasności wytłumaczę że aby pokazały się jakieś wyniki ta aplikacja musi być stale włączona - widoczna na tarczy zegarka najmniej jak na zdjęciu z godzinę maksymalnie 4 godz. Wtedy powinien ukazać się podobny wykres jak na zdjęciu. Przyjrzyj mu się dokładnie najlepiej w powiększeniu, każdy cieniutki słupek to wynik pojedyńczego pomiaru tętna który zostaje dokonany co około 2 do 5 minut (dokładnie nie sprawdzałem). Niestety każde wyjście z aplikacji powoduje jej zresetowanie i tym samym brak wyników. Życzę cierpliwości - powodzenia L.
 11. Zmuszamy do instalacji przez N&F, a metodę wybieramy w N&F tę która zadziała. To w samej N&F jest możliwość wyboru metody. Ale chyba musi być jakieś ograniczenie, przecież wewnętrzna pamięć zegarka nie jest z gumy.
 12. Ja pierwszy Bipos instalowałem zapomocą Notify & Fitness pro. Aplikacja ta posiada dwie alternatywne metody instalacji plików do wyboru, pamiętam że musiałem wybrać drugą z nich ponieważ pierwszy nie chciała zadziałać. Link do tej aplikacji umieszczam poniżej: https://drive.google.com/folderview?id=1BaS08c2NTPa45HKiYOpxX6_DNLhKQLpY Obecnie pliki instaluję za pomocą najnowszej zmodowanej Gadgetbridge (LikeApp) ponieważ jego starsze wersje i oryginalny Gadgetbridge (że sklepu Google Play) nie obsługują plików większych od 700 kB, a pliki .res do Bipos są o większej objętości. Wielokrotnie już instalowałem wykorzystując tą wersję Gadgetbridge testując różne dodatkowe aplikacje, wgrywałem różne wersje pliku .res, za każdym razem z pełnym sukcesem. Po wielu próbach pozostałem przy wersji lisek5 i wszystko działa poprawnie. Link do tej wersji Gadgetbridge (LikeApp) poniżej: https://drive.google.com/file/d/1AqVH1q4wFZYLym8KGnmimniOiabsytfH/view?usp=drivesdk
 13. W folderze z fontami są dwa pliki a ewentualnie jeszcze inne są z całą pewnością na tym forum, jakiś czas temu już ta sprawa była poruszana trochę poszukaj, co do oprogramowania to oczywiście ma pojawić się wersja 1.1.5.36 . https://drive.google.com/folderview?id=1XGuOLULipANTdqqfq8SRFx6f72d7XX-7
 14. W najgorszym razie trzeba rozładować baterię do zera (niektórzy przyspieszali wkładając zegarek do zamrażalnika lodówki) Dnia 23.12.2019 o 13:51, chrzanik29 napisał: O.K. Przywrocilem go do życia. Może komuś się przyda. Dość to partyzanckie podejście ale działa. Wlozylem go do ładowarki jednocześnie trzymając przycisk i po którejś takiej próbie gdy był w ladowarce na wyświetlaczu pojawił się normalnie zegar, wtedy wszedlem w ustawienia, reset nadal był ten sam komunikat ale juz pozwolił wygrać oprogramowanie. Ale proponuję mimo wszystko próbować instalować te pliki od początku, lub zaczynając od pliku .res wykorzystując Gadgetbridge, aż do skutku zwracając uwagę aby zegarek był na pewno sparowany z Gadgetbridge. Proszę również zwrócić uwagę na zainstalowanie właściwych fontów (były wypadki że użycie niewłaściwych dawało właśnie taki efekt. Trzeba spróbować wtedy z innym plikiem. Życzę powodzenia!
 15. Uzupełniłem tę informację aby inni nie mieli z tym podobnych problemów.