Jump to content

lisek1953

Użytkownicy
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

lisek1953 last won the day on January 9

lisek1953 had the most liked content!

Community Reputation

46 Excellent

About lisek1953

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 12/18/1953

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Muzyka lata60-70 , elektronika

Dodatkowe

 • Smartfon
  Smartfon Redmi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szkoda tylko że nie dopisałeś tego brakującego słowa "nie" w tekście "...można uruchomić aplikacji", ponieważ ten błąd przy uruchamianiu aplikacji "do domu" i "GPS Powroty" jeszcze nie został wyeliminowany.Jeśli brak miejsca na cały tekst to wystarczy " nie można uruchomić" ale będzie to miało chociaż jakiś sens.I jeszcze jedna uwaga, w rozszerzonym DND - w sterowaniu muzyką nadal nie działa pauza.
 2. Większość aplikacji nie ma podczas pracy zablokowanego ekranu - kalendarz, latarka, kalkulator, termometr i wiele innych... a o gierkach nawet nie mówię bo one nie mogą mieć zablokowanego...
 3. Przy pierwszej próbie po resecie niestety też potrafią się zawiesić.
 4. Moje pierwsze spostrzeżenia: 1.Zalety: dosyć prawidłowo pokazuje kierunek nawet gdy się nie poruszamy. 2.Wady: Często przy próbie uruchomienia pojawia się komunikat "Error code 9" przy tym komunikacie brak również słowa "nie" w napisie "...można uruchomić aplikacji" (niestety dotyczy to również aplikacji GPS Powroty) po kilku nieudanych próbach zegarek się samoczynnie resetuje. Czasem nieprawidłowo pokazuje prędkość poruszania się lub nie wyświetla ani prędkości ani odległości od celu.
 5. Skoro ta aplikacja ma większe walory to należałoby jednak umożliwić dodać większą ilość edytowalnych punktów i wtedy mogłaby zastąpić GPS Powroty, oczywiście pod warunkiem że jest co najmniej tak samo dokładna.O tym jednak przekonamy się po jakimś czasie użytkowania.
 6. Ponieważ jest to oczywiście wersja rosyjska, musimy teraz ładnie poprosić steel_rat o przetłumaczenie na język polski. go_home_11536.zip Nurtuje mnie tylko taka myśl, czy ta aplikacja nam daje coś nowego, przecież łączy ona tylko funkcje aplikacji GPS Powroty (i to nie do końca bo umożliwia korzystanie tylko z jednego punktu dostępu, podczas gdy GPS Powroty z wielu i to edytowalnych - max. 10) oraz kompasu który przecież też już jest zaimplementowany w zegarku.
 7. Jak uważasz, dla mnie to nie ma większego znaczenia ale będzie chociaż po polsku. W tłumaczu Google wyraz backup jest tłumaczony jako kopia zapasowa - sprawdzałem.
 8. Zaproponowałem "kopiuj" na podstawie tłumaczenia tłumacza Google z oryginalnego tekstu rosyjskiego forum cytuję: "Funkcja kopii zapasowejMiganie nowego pliku zasobów spowoduje zresetowanie danych aplikacji. Aby rozwiązać ten problem, w BT Notes V3.0 dodano funkcję tworzenia kopii zapasowych. Oto jak go używać: Otwórz notatki BT Przewiń w dół do ekranu ustawień Kliknij „Kopia zapasowa” Kliknij „START”. Notatki są teraz eksportowane do powiadomień (możesz to sprawdzić, wychodząc z aplikacji i sprawdzić powiadomienia zegarka) Sflashuj nowy plik zasobów Ot
 9. A nie może być "kopiuj" ? Tu 6 liter i tam 6 liter.
 10. Taka drobna uwaga dotycząca spolszczenia bt_notes - na ekranie ustawień (po przewinięciu ekranu na sam dół) zamiast "backup" powinno być chyba "kopia zapasowa" to oczywiście szczegół ale miało być wszystko po polsku, chyba że uniemożliwia to długość tekstu to może chociaż "kopia".
 11. Cytuję z rosyjskiego forum: "Nowicjusz Dzisiaj o 11:14 Chciałem wprowadzić własną numerację dla wersji pośrednich, na przykład 0.5.5.1 lub 0.5.5R, aby zwykły użytkownik ściągający nowy zestaw z nagłówka tematu miał wrażenie, że to nie ta sama wersja, a poprawiona ." "MNVolkov Deweloper ZESPÓŁ FORUM Dzisiaj o 18:04 w wgranych plikach napiszę teraz numer kompilacji, numer wersji chyba nie trzeba dodawać w przypadku drobnych zmian."
 12. Ja korzystam ze smartfona Xiaomi Redmi9. Też mnie interesuje czy steel_rat uwzględnił te obie poprawki. Na rosyjskim forum prosiłem Wołkowa o umieszczenie całego pliku .fw oprogramowania podstawowego uwzględniejącego je, ale odpowiedział że to musi potrwać. Podejrzewam że jeszcze może powstać niejedna taka poprawka, cytuję: "Udostępniam tymczasowe aktualizacje, aby rozwiązać określone problemy zidentyfikowane przez programistów i użytkowników. Gdy pojawi się kilka poprawek lub nowych funkcji, pojawi się nowa wersja."
 13. HELP - Czy jest może w takim razie ktoś komu podobnie jak mnie się nie udaje rozpakować ani na PC ani androidzie korzystając z 7zip ? czy pozostaję wyjątkiem ? Co może być w takim razie nie tak ? Z ostatniej chwili - zainstalowałem na telefonie aplikację ZArchiver i przy jej pomocy plik został wreszcie prawidłowo rozpakowany. Poprzednio rozpakowywałem używając aplikacji 7zip oczywiście zaktualizowanej. Oczywiście dalej nic nie rozumiem, ale uważam problem (przynajmniej na razie) za rozwiązany.
×
×
 • Create New...