lisek1953

Użytkownicy
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

lisek1953 last won the day on October 7 2019

lisek1953 had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About lisek1953

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 12/18/1953

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Muzyka lata60-70 , elektronika

Dodatkowe

 • Smartfon
  Smartfon Redmi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To działa tylko z zainstalowaną aplikacją N&F lub Gadgetbridge i musi być włączona opcja sterowania muzyką w tej aplikacji (wybrany odpowiedni odtwarzacz).
 2. Dziękuję za polskie czcionki w edycji nazw punktów, tylko wydaje mi się że wśród nich brakuje spacji (pustego pola) w związku z czym wszystkie nazwy muszą być pięcioliterowe. Musiałem napisać domek zamiast dom, ale jak napisać np. park ? Czy mógłbyś to uzupełnić ?
 3. Czytałem na rosyjskim forum Wołkowa, że z tym oprogramowaniem np. przy aplikacji GPS returner występują pewne problemy. Cytuję: Użytkownik x27: "Ten błąd występuje tylko w wersji 1.12.05..." i potwierdzenie użytkownika strjaz: "Tak mam to oprogramowanie."
 4. Bardzo proszę o spolszczenie tej aplikacji, jest to nowsza wersja poprzedniej umożliwiająca nawigowanie do kilku punktów w odróżnieniu od poprzedniej która pozwalała tylko do jednego. Polską nazwę proponowałbym GPS powroty albo Nawigacja. gps_returner.elf A to jest opis jej działania: GPS powroty.txt
 5. Rozumiem więc niech będzie po prostu 15 proszę..
 6. Dzięki, tylko mam małe pytanko czy w nazwie nie można użyć polskiej czcionki "ś" ponieważ jest 15-scie. Może lepiej było zostawić samo 15, jak ma być po polsku.
 7. Dla ewentualnie zainteresowanych umieszczam plik .res który zawiera: Kalkulator, kalendarz, latarka, muzyka, sokoban, tetris, odblokuj, fifteen, saper, safebox, notes, gpsreturner, monitor serca i watchHRface. https://drive.google.com/file/d/1HQPhzzHtjAkWXZsZraoe0Tqi2KC4IGEx/view?usp=drivesdk W porównaniu od Steel_rat zawiera piętnastkę (fifteen), ale nie zawiera nawigator (to i tak tylko demo) i licznik. A czy ktoś mógłby przetłumaczyć nazwę fifteen na polską 15 ? fifteen.elf
 8. Czy o to Ci chodzi: https://drive.google.com/file/d/1xnp3OeYcmS9WeqDDHTXB-ld-hGoKMlNv/view?usp=drivesdk lub: https://drive.google.com/file/d/1h0e-SfR5_Z5HpWVPzb00Oz6zAv5qcyBa/view?usp=drivesdk
 9. Przed chwilą sprawdziłem z tej strony link do Zepp 5.0.0 i działa, ale jak chcesz to masz: https://drive.google.com/file/d/1IasEqvDQOU-SRBi5_tqsXkCcj5VcB9VO/view?usp=drivesdk
 10. Potwierdzam ta wersja w porównaniu z poprzednią jest strasznie powolna co do pogody to nie sprawdzałem ponieważ korzystam z LikeApp. Wróciłem do korzystania z poprzedniej wersji i od razu lepiej. Przy okazji można prosić o przetłumaczenie na język polski tej aplikacji: gps_returner.zip Dwa tryby pracy (wybierane przez naciśnięcie prawej górnej niebieskiej ikony): SPACER (spacer) - Po ustawieniu punktu początkowego wyświetlana jest odległość do niego. Punkt początkowy ustawia się naciskając ŻÓŁTE KOŁO (zapisuje aktualną lokalizację) POWRÓT - Wróć do punktu wyjścia. Strzałka wskazuje przybliżony kierunek punkt początkowy. Początkowo program określa lokalizację, wyświetlany jest odpowiedni napis na ten temat. Ta czynność może zająć bardzo dużo czasu. Aby strzałka się ustabilizowała należy ruszyć się w dowolnym kierunku obserwując wskazania odległości, jeśli maleją oznacza że wybraliśmy właściwy kierunek czyli się zbliżamy a strzałka dopiero wtedy się ustabilizuje gdy będziemy iść w danym kierunku. Współrzędne ciągle się zmieniają, a ponieważ nie ma dostępu do kompasu magnetycznego, właściwy kierunek będzie działał tylko podczas marszu, po 10-15 metrach. Tak samo działają stare nawigatory Garmin, które nie miały kompasu magnetycznego. Również pierwszy punkt początkowy (0,0) znajduje się na równiku gdzieś na Oceanie Atlantyckim.
 11. Ok. na pewno poczekam dzięki . Przy okazji małe pytanko: Ponieważ zaczyna mi brakować pamięci dla instalacji nowych aplikacji, chciałem spytać czy z pliku .res nie dałoby się czegoś zbędnego usunąć ? Na przykład chińskich oznaczeń pogody itp. ? Podobno nie można ich usunąć, ale można je wyczyścić w ResArchiver, gdyby ktoś postarał się to zrobić - uzyskalibyśmy więcej miejsca w pamięci na aplikacje.