lisek1953

Użytkownicy
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

lisek1953 last won the day on October 7

lisek1953 had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About lisek1953

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 12/18/1953

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Muzyka lata60-70 , elektronika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wielkie dzięki, sprawdziłem wszystko działa czy będzie można będzie później coś jeszcze doinstalować np. sterowanie muzyką lub jakąś inną gierkę czy już na nic nie zostało miejsca w pamięci Gratuluję ambicji prędkości działania i innowacyjności, ale dla mnie że względu nie na moje lenistwo lecz słabe kompetencje w programowaniu zawsze będę wolał gotowy plik.res zamiast .elf, tu ukłon w stronę p. Antoniego Czaplickiego któremu bardzo dziękuję za włożony trud i chęć pomocy.
 2. A czy można prosić o link do tego programu respack wraz z instrukcją w jaki sposób można te pliki zintegrować a później sflashować ?
 3. Czy tego rodzaju gierki jak na tym filmiku również będą dostępne do zainstalowania. TetrisBIP.mp4
 4. Czy można zainstalować na zegarku taką animowaną tarczę jak na poniższym filmie i czy są jeszcze inne podobne, a sterowanie odtwarzaniem muzyki jak na pierwszym filmiku ? Amazfit Bip анимация циферблата как на Apple Watch.mp4
 5. Można, chociaż jest jeszcze trochę niedopracowany ale to przecież jest wersja beta. Czekam na finalną może będzie bardziej dopracowana.
 6. Nie wiem czemu ale miałem kłopot, po zainstalowaniu czcionki z pakietu Bipos 0.5.1 zegarek nie chciał się uruchomić dopiero po zainstalowaniu czcionki z starego pakietu Wołkowa 0.4 BOLD V6.11_9w_ft.latin wszystko zadziałało, próbowałem kilkakrotnie i za każdym razem to samo więc tak zostawiłem czy to nie przeszkadza ? Z ciekawości: na czym polega gra "punkciki" ?
 7. Którą z najnowszych wersji MiFita mógłbym używać żeby mi nie nadpisywała modu Bipos 0.5 i żeby był język polski również w pogodzie ? Obecnie korzystam z wersji 3.6, próbowałem wersję 4.01 ściągniętą z podanego linku: https://geekdoing.com/threads/modified-mi-fit-4-0-10-mi-band-3-4.1370/ ale zaktualizowało mi oprogramowanie na język polski likwidując funkcję modu Wołkowa (kalkulator, kalendarz...).
 8. AktualizacjaMNVolkov BipOS 0.5.1 czekam teraz na polski język.
 9. Po prostu myślałem że możesz przekazać moje uwagi programistom.
 10. Działać działa, a może by tak bardziej kolorowo np. tło niebieskie a wąż żółty po co nabyć tak szaro i smutno, jeszcze trochę pomarudzę i powiem że te literki w prawym dolnym rogu są chyba zbędne a często zasłaniają punkt do którego ma dążyć wąż, po za tym ten punkt nie powinien pojawiać się przy brzegu tarczy ponieważ przechodząc brzeg tarczy wąż niknie i już nie można nim sterować. Czekam na plik z poprawką.
 11. Nie wiem ale u mnie krótkie przyciśnięcie nie pozwalało wyjść z aplikacji a dłuższe uruchamiało tak jak poprzednio napisałem monitoring chodu. Również lepiej byłoby chyba prawidłowo opisać wąż zamiast latarka a najlepiej gdyby były obie aplikacje latarka i wąż.
 12. Mogłeś napisać że zastępuje aplikację latarki przynajmniej tak jest u mnie, po za tym nie wiedziałem jak z niej wyjść musiałem długo nacisnąć przycisk uruchamiając monitoring chodzenia moim zdaniem niepraktyczna chociażby również że względu na trudne sterowanie. Ostatecznie z niej zrezygnowałem i musiałem wgrać ponownie poprzedni plik res.
 13. Możesz wgrać Gadgetbridge, tylko po co ? skoro wszystkie pliki najlepiej się instaluje przy pomocy N&F, a sama aplikacja N&Fpro jest też bardziej funkcjonalna
 14. Skorzystaj z mojego pakietu i wszystko zainstaluj od nowa, kolejno: MiFit, N&F plik fw, res, fonty GPS powinno działać, życzę powodzenia. https://drive.google.com/file/d/1UJy-uuBFhuZENwYp86H0sZT_BcpTzK4E/view?usp=drivesdk