Jump to content

steel_rat

Użytkownicy
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

steel_rat last won the day on March 31

steel_rat had the most liked content!

Community Reputation

63 Excellent

About steel_rat

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://geekdoing.com/threads/modified-zepp-5-10-0-all-in-one.2731/ Tu masz link do zeppa ale na tym forum znajdziesz też mifita zmodyfikowanego i nie.
 2. No to jak jest problem z przyciskiem play a autor już to poprawił ale nie wysłał na githuba. Cóż wypada poczekać aż kod zaktualizuje.
 3. @lisek1953 W tej wersji ode mnie jest problem z pauzą? Zapomnijmy o poprzedniej wersji. Ta mi się bardziej podoba.
 4. No to gdzieś jest coś skopane. Generalnie każde naciśnięcie tego przycisku DND powoduje przełączenie w kolejny tryb. Może w aplikacji DND jest błąd i nie włącza się w tej kolejności co trzeba. Ps. Widzę że pojawiła się fajna wersja DND muszę się jej przyjrzeć. Dobra tu mamy nową wersję DND kolorową. Z bipSafe oraz jak w prawo się przesunie to jest latarka a w lewo muzyka. hook_dnd.elf
 5. Jednak nie namieszałem w res i w takiej kolejności są księżyce jak u mnie ma też twórca programu.
 6. Ok. To może pozmieniałem przez przypadek ikony w res. Jak wrócę do domu to poprawię.
 7. Po wgraniu najlepiej zegarek uruchomić ponownie. W tej aplikacji mam tak jak piszesz.
 8. Biały zamiast czarnego. Mniej więcej jak w oryginale. Moze być też czarny. Jak przekompiluje aplikacje. Może też być czerwony
 9. Ok. Na tą chwilę trzeba w momencie kompilacji ustawić aplikacje i ikony jaki ma DND uruchomić i używać. . To mam zostawić skrót do SafeBoxBIP czy do latarki? Czy może do innej aplikacji. Jak do innej aplikacji to potrzebuje ikony dla niej. Generalnie można zmienić wszystkie ikony. To są ikony 64x64 piksle.
 10. Już myślałem, że uda się przeskoczyć wersją FV trochę wyżej. A tu taki zonk. Może uda się autorowi poprawić oprogramowanie, Najbardziej mnie załamało to że w 1.1.6.48 jest mniej ramu do wykorzystania.
 11. Tu może być problem z kompatybilnością tych aplikacji z nową owersją bipos. Chyba trzeba napisać na rosyjskim forum. I mnie wygląda podobnie GPS powroty też ma error - 9. Co do DND to już to wcześniej zauważyłem. Teraz przeglądam jeszcze raz forum rosyjskie. No i jest taka ciekawostka że w 1.1.6.48 jest mniej ramu niż w 1.1.5.36. Z stąd mogą być problemy. Nawet w wersji nowszej zalecają wyłączenie animacji. Tu jest wersja BipOs0.5.5. dla 1.1.5.36 wygląda na bardziej stabilną. Na 1.1.6.48 wymaga dopracowania. BipOs055-1.1.5.36.zip
 12. Masz pobierz z stąd. https://ekssite.eu/BipOs055-1.1.6.48.zip To mój serwer. W ogóle jest problem z pobraniem plików z forum.
×
×
 • Create New...